Natura Siberica

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabriellabn, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Hatékonyan frissíti fel a fáradt bőrt, amely üde és szép, ragyogó lesz. A szibériai ginzeng, és az északi vadon élő növényekből nyert ásványi anyagok mélyen revitalizálják a bőrt. A sarkvidéki málna energetizálja és felfrissíti a bőrt, egészséges, ragyogó megjelenést biztosít.

Kriszta180222

2019. január 30.

Az én bőrömön semmilyen változást nem érzékeltem, annak ellenére hogy egy nagy részét beszívta, semmivel nem éreztem hidratáltabbnak, "energizáltabbnak" a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Lizka

2016. március 4.

Szeretem a Natura Siberica termékeket, de ez nem jött be. Nem tudom, mi a gond vele, az én bőröm határozottan irritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.