Natura Siberica

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lavender, Módosítva: 2020. május 18.

Kategória:   Samponok

A sampon alapját bio kúszómagnólia-virágvíz adja, mely megerősíti a hajhagymákat. Megelőzheti a hajhullást és dúsabb hatásúvá, fénylővé teheti a hajat. A bio ginzengkivonat gazdag fényt ad, a biotin megtölti a hajat erővel, simává és ragyogóvá teszi. A bio orbáncfűkivonat, taurin, B6, B12 és B3 vitamin tonizálja a fejbőrt és erősítheti a hajat, volument és energiát adhat.

Vegán

Vikkkinca

2021. január 25.

Első mosás után:

-nagyon tetszik, az illata(citrusos,grépfrútos)
-állaga jó
-nem kell sok belőle,jól habzik
-érezhető a tisztítás

Hajhullás ellen vettem,erről még nem tudok véleményt írni-de ha nem is segít rajta,már akkor is tetszik.
Ahogy nézem a márka értékeléseit-nagyon ígéretes... kondicionálót tuti fogok venni (külön pozitív,hogy DM-ben is kapható).

Visszatértem -sajnos az 5* ot le kell vennem 2*...pár hét használat után bekorpásodott a fejbőröm.Nem változtattam semmi máson,és így még soha nem jártam-úgyhogy őt teszem felelőssé (balzsamot se merem megvenni).

Eltelt egy hónap,olyan szép a flakonja -adok neki még egy esélyt....sajanos már másnapra tiszta korpa lettem,úgyhogy nekem -fájó szívvel-teljes pénzkidobás.-1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 25.

Első mosás után:

-nagyon tetszik, az illata(citrusos,grépfrútos)
-állaga jó
-nem kell sok belőle,jól habzik
-érezhető a tisztítás

pamacska6

2020. december 2.

SLS-mentes terméket szerettem volna venni és meg is örültem, hogy az INCI-jében nem láttam benne, de úgy kell nekem, hogy nem olvastam utána: igazából a Sodium Coco-Sulfate ugyanaz :( Ettől kicsit elszomorodtam, de az én bajom. Samponként jól funkcionál,tényleg tisztít, de nem csikorgósra, fincsi az illata és nem kell sok belőle. El fogom használni, de újra venni nem fogom. Hajhullás elleni hatását nem tudom véleményezni, mert vagy nincs neki vagy még nem mutatta be nekem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

samtelen

2020. június 9.

A konkrét hajnövesztő és hajhullás-gátló hatását nem figyeltem meg - igaz, annyira nem is néztem - de szerintem ez egy tök jó sampon. Jók az összetevői, és bár nem olcsó, de sokáig elég. Ráadásul nekem nem kell a használata után balzsam, mert elég puha így is a hajam és úgy veszem észre, hogy dúsabb is. Az illata meg valami egészen fenomenális. (És még a flakonja is gyönyörű.) Újravevős, az biztos. Örülök, hogy rátaláltam a márkára a bioboltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Hidratálók: Rhododendron Adamsii Leaf/Stem Extract, Niacinamide
Vitaminok: Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Niacinamide, Panthotenic Acid

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.