Natura Siberica

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. november 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A friss és könnyű állagú micellás vízzel nap mint nap könnyen és hatékonyan megtisztíthatjuk arcbőrünket, valamint a szemkörnyéki területet. A faszén segít eltávolítani a szennyeződéseket és szabaddá teszi a pórusokat. A vadon termő szibériai gyógynövények segítik a bőr megújulását. A bio nyírfakivonat erőteljesen energetizál. Az arcbőr egészségesebbé, feszesebbé válik és tisztább, ragyogóbb megjelenésű lesz.

Camea

2019. július 29.

Nagyon nagyon jó, bevállt bőrtisztításra. Kevés elég belőle, csak esténként használom, és csak langyos vízzel mosom le előtte az arcomat, alaposan. Nem használok semmi sminket, pórustisztításra kerestem megoldást, és működik: elfogytak az aknék, pattanások tőle. Én utána is lemosom az arcom vízzel, és nem törlöm meg, hagyom megszáradni. Jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Glycerin