Naturalium

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. február 12.

Kategória:   Tusfürdők

• lemossa a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket
  • bársonyosan finommá és selymessé teszi a bőrt
  • helyreállítja a bőr komfortérzetét
  • táplálja és ápolja a bőrt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

silence

2020. január 17.

A Müllerben figyeltem fel erre a tusfürdőre, nem ismertem ezt a márkát.... kókusz rajongó vagyok, ezért bevallom, a kókusz mintás flakon vonzotta oda a szemem.....
Az illata nagyon enyhén kókuszos csak, nincs sem agyoncukrozva, sem túlparfümözve, ezáltal nem mű-kókuszos, hanem inkább egy natúr, természetes illat.
Az állaga tökéletes, nem túl híg és nem is tömény.
Nagyon jó a kiszerelése, az 500ml-s flakon sokáig kitart!
Kb. 1 hónapja használom, nagyon elégedett vagyok vele, mert nem okoz allergiát, és nem is szárítja a bőrömet.
Ki fogom próbálni a márka többi tagját is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Az állaga tökéletes, nem túl híg és nem is tömény.
Nagyon jó a kiszerelése, az 500ml-s flakon sokáig kitart!
Ki fogom próbálni a márka többi tagját is!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.