Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2011. június 24.

Kategória:   Dezodorok

Ophelia

2013. december 13.

Csak kipróbáltam, nem is volt olyan rossz, de az összetevőit elnézve kipróbálni sem kellett volna, pedig nem mondanám, hogy túlzottan rettegek ezektől a dolgoktól... A zöld szín meg sokakat megtéveszthet, természetesnek nem éppen mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

anetteofficial

2013. június 1.

Meggátolja az izzadtságot, illata is kellemes, viszont összetevőit nézve egyre ritkábban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 1.

Closet

2012. február 26.

Nem jön be különösebben, de tényleg meggátolja az izzadtságot. Én is csak ritkán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 26.

zsu_vegh

2011. április 16.

Nem vagyok tőle elájulva, strand / fürdőzés után használom már csak, a táskámban van mindig, csak oda viszem magammal:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 16.

Camice

2011. március 25.

Nekem ragad, nem szeretem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 25.

Nekem ragad, nem szeretem...

habaza

2011. március 13.

Jó a szagok ellen, de nekem is kiszáradt a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Jó a szagok ellen, de nekem is kiszáradt a bőröm tőle.

macsiszka

2011. március 7.

Az izzadás megakadályozásában segített, viszont nekem nagyon kiszárította a bőrömet, ami persze ettől iszonyatosan viszketett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

suruhomaly

2010. október 28.

A 48h igaz lehet (bár még nem próbáltam :) ). Az illata OK, de az aluminium-tartalma aggaszt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 28.

rakkoktel

2010. szeptember 4.

nekem gátolja, de alumíniumos

Régóta használom már, több mint egy éve megvan, de mivel nagyon nem vagyok híve az alumíniumos izzadsággátlóknak, csak akkor használom ezt, amikor egész nap mosdó nélküli helyen kell lennem. Amúgy nekem gátolja az izzadást, nem hagy nyomot a ruhán. A hétköznapokon alumíniummentes izzadsággátló használatára buzdítok mindenkit, rengeteg tanulmány szól az alumíniumos izzadsággátlók és a mellrák összefüggéséről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 4.

nekem gátolja, de alumíniumos

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.