Nature Box

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajkondicionáló, fiatalító hajpakolás az egészségesen ragyogó és ápolt hajért

• 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal
  • Értékes vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz

Szilikontól, parabéntől és mesterséges színezéktől mentes

Vegán

timimimi

2021. július 6.

Ajándékba kaptam, már majdnem elhasználtam, nem volt rossz igazából finom tapintású lett tőle a hajam, de nem csinált olyan nagy dolgot a hajammal. Kellemes az illata, de én jobban szeretem a Coccochocco, Raywell és Kevin Murphy termékeket, bár az eléggé más árkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

lauralilla31

2021. március 24.

Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is. Tényleg nem egy csodaszer, de szépen ki tudom fésülni utána a hajamat vizesen, miután ezt kimostam. Valószínűleg nem fogom újra megvenni, hanem kipróbálom inkább a többi Nature box-os hajpakolásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Rita05

2021. január 22.

Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. Hidratál, ápol, könnyebben kifésülöm a hajam, ha használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

LolaP

2021. január 2.

Tök jó, szerintem jól esik a hajamnak 2 hetente kúra szerűen DE nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

mangusztaho

2020. november 5.

Nagyon sok ideje húzom ezt a kommentet de muszáj. Nagyon próbálok tudatos lenni a drogériai termékek területén, tényleg nagyon. Több mint két évig használtam. A fejbőröm: extra mega hiper szuper száraz, zsíros. A hajam vékony kevés, lapos, hosszú, töredezett. És ezen egy olyan 70%ot rontott a hanyagságom, és csökönyösségem, hogy ragaszkodtam ehhez a termékhez. Az elején még jó volt, sőt legjobb, csodatermék, és kb egy évre rá puff, véget ért, mint a varázslat. Eleinte azt hittem én csinálok valamit rosszul, a mostani helyzetbe sok vitaint szedek amitől megnőtt a hajam és egyre vészesebben kiabált segítségért. Az utóbbi időben már annyira vészes volt a helyzet, hogy csomókban vágtam ki a hajam annyira gubancolódott már, szerkezetileg olyan mintha szétszivattam volna(5 éve volt festve), és hullik irdatlanul arról ne is beszélve hogy szó szerint minden egyes fésülés sírásba torkollott. Senkinek nem ajánlom hosszútávon, csak ezt a termékcsaládot haszáltam 2 évig, most próbálom rendbehozni amit ez tönkretett. A termékcsalád minden darabja alatt meg fogom ezt tenni mert ki..aszott kegyetlen a hajhoz hosszútávon. Kerülje aki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

floracska6

2020. november 4.

Imádom az avokádót de titkon sejtettem, hogy ez kozmetikumban rosszul is elsulhet. Így is lett! Ez az illat elég borzalmas, felfedezheto ugyan benne az avokádó de talán jobb lett volna kihagyni belőle.
A hatását tekintve sem igazán vagyok elajulva, nekem elneheziti a hajam, bár előtte Tigit használtam és lehet nem tisztességes vele összemérnem. De nem fogom ujravenni, várom hogy az elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

timi57

2020. július 19.

imádom! nagyon szuperül hidratálja a közepesen hosszú göndör hajam :) újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

imádom! nagyon szuperül hidratálja a közepesen hosszú göndör hajam :) újravevős

JVica98

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a pakolást 🤗 kb minden 2. Hajmosásnál használom, és szerintem puhítja a hajat, és selymesebbé is teszi azt, az illata számomra nagyon kellemes 😊
Bevált, szerintem újra fogom venni, ha elfogyott 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Bevált, szerintem újra fogom venni, ha elfogyott 😍

melcsi911

2019. szeptember 5.

Megvettem az egész termékcsaládot, nagyon szeretem, puhítja az amúgy totál roncs hajam! Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

CrazyHairDontCare

2019. szeptember 2.

Háááát, nem olyan rossz, hogy azt mondanám senki ne vegye meg és kukában a helye, de szerintem nem éri meg az árát.
- Az én nagyon száraz hullámos-göndör hajamnál úgy érzem több szempontból is csütörtököt mondott:
1. Nem elég csúszós az állaga, ezzel egy csomó ideig tartott kiszednia csomókat a hajamból (amiből van elég, mert csak hajmosáskor fésülködök, tehát heti egyszer, de akkor is). De legalább jó sűrű az állaga és nem csúszik ki az ember kezéből.
2. Nekem nem hidratál eléggé. Miután ezt egy 45 perc után kiöblítettem mintha alig puhított vagy hidratált volna rajta bármit is. Tényleg csak egy picit lett jobb mint miután a sampont öblítettem ki. Ez után a pakolás után mindig jó sok leave-int kell használnom.
- Az illat eléggé szubjektív dolog, nekem speciel ezé nem annyira tetszik. Viszont legalább tartós, hajmosás után is érezni még 2-3 napig a hajban.
- Összetevő ügyileg majdnem teljesen Curly Girl Method barát. A lista végén kullog egy kis isopropyl alcohol, de ezt még elnéztem neki.
Még elég sok van nekem belőle, elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a samponja szerintem egész jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.