Nature Box

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajkondicionáló, fiatalító hajpakolás az egészségesen ragyogó és ápolt hajért

• 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal
  • Értékes vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz

Szilikontól, parabéntől és mesterséges színezéktől mentes

Vegán

JVica98

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a pakolást 🤗 kb minden 2. Hajmosásnál használom, és szerintem puhítja a hajat, és selymesebbé is teszi azt, az illata számomra nagyon kellemes 😊
Bevált, szerintem újra fogom venni, ha elfogyott 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Bevált, szerintem újra fogom venni, ha elfogyott 😍

melcsi911

2019. szeptember 5.

Megvettem az egész termékcsaládot, nagyon szeretem, puhítja az amúgy totál roncs hajam! Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

CrazyHairDontCare

2019. szeptember 2.

Háááát, nem olyan rossz, hogy azt mondanám senki ne vegye meg és kukában a helye, de szerintem nem éri meg az árát.
- Az én nagyon száraz hullámos-göndör hajamnál úgy érzem több szempontból is csütörtököt mondott:
1. Nem elég csúszós az állaga, ezzel egy csomó ideig tartott kiszednia csomókat a hajamból (amiből van elég, mert csak hajmosáskor fésülködök, tehát heti egyszer, de akkor is). De legalább jó sűrű az állaga és nem csúszik ki az ember kezéből.
2. Nekem nem hidratál eléggé. Miután ezt egy 45 perc után kiöblítettem mintha alig puhított vagy hidratált volna rajta bármit is. Tényleg csak egy picit lett jobb mint miután a sampont öblítettem ki. Ez után a pakolás után mindig jó sok leave-int kell használnom.
- Az illat eléggé szubjektív dolog, nekem speciel ezé nem annyira tetszik. Viszont legalább tartós, hajmosás után is érezni még 2-3 napig a hajban.
- Összetevő ügyileg majdnem teljesen Curly Girl Method barát. A lista végén kullog egy kis isopropyl alcohol, de ezt még elnéztem neki.
Még elég sok van nekem belőle, elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a samponja szerintem egész jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

unicornland

2019. április 13.

Szőkített hajam van és sajnos elég száraz is, főleg a hajvégek és töredeznek is. Sok hajpakolást kipróbáltam már, mindegyik kb egy napig fényessé varázsolta a hajam de hosszútávon nem volt hatásuk. Számomra ez a készítmény bevált, árban is megfelelő. Imádom az illatát és nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam. Azt nem mondom, hogy amióta használom egyáltalán nem száraz a hajam de mindenképp javított a minőségén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.