Nature Box

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

A mélyregenerálásért és a töredezett hajvégek ellen, 100%-osan hidegen préselt olajokkal a természetesen szép hajért. Gazdag és hidratáló habjával teljeskörűen ápolást nyújtanak.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon+Balzsam+Tusfürdő
Ár: 2500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadontúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázás megoldható előreutalást követően, illetve személyes átvétel Gödöllőn, vagy Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.
Ár: 1000 , Eladó: weiadrac
Állapot: 2x használtam, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel budapesten

Mesike15

2022. január 25.

Nagyon kiszárította hajam, fejbőröm. Sokáig tartott "helyrehozni" a töredezést, korpásodást utána.
Használata amúgy sokkal könnyebb, mint amire számítottam, és az illata is finom. Végül szappanként végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

Jazmin01

2021. december 29.

Kemény kis korong, alig van habzása. Persze parfüm az van benne 😕 de szépen tisztít és sokáig elég a hajamnak puha érzetet adott. Részemről jobban szeretem azokat a samponokat, amik jobban felhabzanak így csak egyszer vettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

umpalumpa

2021. október 18.

2020.10.30.:
Eddig jóban vagyunk, ami azt jelenti, hogy vagy 8 alkalommal használtam eddig. Nekem jobban fogy, mint itt írtátok, sztem a fele van meg már csak. Rövid a hajam és így könnyű használni, csak szétválasztgatom itt-ott és a fejbőrömhöz minél közelebb próbálom dörzsölni, habosítani. 2x kell ezzel is mosnom, hogy rendesen tiszta legyen a fejem, dús a hajam. Nekem így is, úgy is sprőd, szerintem ez nem rontott rajta.
Egy ezer éves L'Occitane-os alumínium szappantartó a lakása. Hagyom megszáradni mielőtt rácsukom. Ha elfogyott kipróbálom a mandulaolajos változatot is. Jó lenne, ha hosszú távon használhatnám, mert tetszik a műanyag-mentessége (is).
2021.10.18. Majdnem egy éve, hogy használom, ugyan már nem rendszeresen. Azóta hosszabbra növesztettem a hajamat (rövid bubi) és hullámosan hordom. Ha folyamatosan ezzel mostam nagyon kiszáradtak a hajszálaim és nehéz volt megregulázni (balzsammal vagy pakolással is), ezért felváltva kezdtem használni más samponnal. A fiam fejére heti 1x ezt használjuk, neki pár centis erős haja van, de nála is érezni a kissé szárító hatást. Szerintem marad a repertoárban, de mindig kell legyen kímélőbb hajmosószer is itthon emellett. 4 csillagra csökkentem az értékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 18.

2020.10.30.:

agathaadri

2021. augusztus 2.

Két másik (és más típusú) szilárd sampon után alig vártam, hogy elkezdhessem használni, miután az illata vásárlásra csábított és kíváncsi voltam rá "akció közben" is. A kemény állaga és gyenge habzása engem is meglepett, de meg lehet szokni és ennek ellenére jól tisztít és nem kell durva balzsamozás sem utána. Nem ez lesz a kedvencem szilárd samponom, szerintem még próbálkozom a többivel is majd a termékcsaládból, de az árát megéri és sokáig ki fog ez is tartani (rövid hajjal, heti kétszeri mosás mellett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Szabina82

2021. július 29.

Teljesen száraz lett tőle a hajam, de a legrosszabb, hogy a fejbőröm is. Újra korpásodni kezdett tőle a bőröm, sok- sok hétbe telt mire javult a helyzet. Az egyetlen, ami jó benne az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

susi95

2021. július 17.

Nem tudom hogy az enyém "selejt"-e, vagy mindegyik ilyen, de egyszerűen kínszenvedés habzársa bírni. Kétszer kell vele hajat mosni (másodjára kicsit könnyebben felhabzik), mert elsőre nem tisztít alaposan. Soha nem volt ezelőtt még gubancolódással problémám (hosszú vékony szálú egyenes hajam van), ennél viszont még balzsam használata után is olyan csomók keletkeznek, hogy nem győzöm kigobozni őket. A hajat szárítja, sehol semmi hidratálás, meg hajvég regenerálás, nagyon csalódott vagyok. Nem ez az eslő szilárd samponom, és évek óta szulfátmentes is vagyok, úgyhogy működnie kellett volna....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

CrazyHairDontCare

2021. június 16.

Rettenetesen szárítja a hajam és kínszenvedés eloszlatni, de legalább tényleg alaposan tisztít, csak kb a skalpom se marad meg utána. Az illata elég gyenge, de engem ez nem különösebben zavar. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Emma23

2021. május 4.

Az első szilárd sampon amit kipróbáltam. Nekem egész jól bevált viszont egy kicsit szárított a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

xxEDITxx

2021. április 23.

Hosszú közepesen vastag hajam van, alapból 4 naponta mosok hajat, zsírosodás szempontjából normál kategóriába tartozom, kivéve most, hogy terhes vagyok, így zsírosabb...
Nekem szárít ez a sampon, ami alapból lehet jót tenne a most gyorsan zsírosodó hajamnak, de sajnos a hajam vége könnyen kiszárad, aztán elkezd törni.... és ez a sampon sajnos szárítja... Így nekem nem vált be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

AventurinAnimo

2021. április 13.

Ez az első szilárd samponom, de nekem sajnos nem vált be :/
Alapból 3-4 naponta mosok hajat, ezzel viszont két naponta kellett, olyan gyorsan zsírosodott.
Most fürdésnél használom, amíg el nem fogy, de semmiképp nem veszem újra
Ami viszont pozitív azaz illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Ez az első szilárd samponom, de nekem sajnos nem vált be :/
Most fürdésnél használom, amíg el nem fogy, de semmiképp nem veszem újra