Nature Box

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

A mélyregenerálásért és a töredezett hajvégek ellen, 100%-osan hidegen préselt olajokkal a természetesen szép hajért. Gazdag és hidratáló habjával teljeskörűen ápolást nyújtanak.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

kirabauer24

2020. május 27.

Elégedetlen vagyok. Gyakran jól működött, viszont még soha nem voltam ilyen korpás, mint ez a sampon után. 2 hónapot adtam neki. A másik nagy probléma meg az, hogy túl sokszor előfordult, hogy hajmosás után a tarkómon egy nagy zsírcsomó volt. És körülbelül minden hajszárításnál attól rettegtem, hogy megint az lesz, szóval én ezennel végeztem ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

kataa0105

2020. május 25.

Az alapvetően könnyen zsírosodó hajammal bár nem ígéri de csodát tesz. Hajmosás után kicsit csikorgósan tiszta a fejbőr, de mikor megszárad puha, fényes lesz a hajam. Nekem jobban bevált, mint a kétszer ennyibe kerülő lush szilárd samponok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

esszter01

2020. május 20.

Azért vettem meg ezt a sampont, mert valamiért megint elkezdtek megjelenni az apró sebes a fejbőrömön, és megijedtem, hogy valami allergént bántja a bőröm (pedig egy sls mentes alverde sampont használtam épp...). Eddig nincs vele tapasztalatom, jól habzik, de mintha zsírosítaná a hajam; kétnaponta meg kell mosnom... majd update-elem, ha hosszabb ideje használom. (05.13)

most update-elem (05.20):
karanténban olyan, mintha ezer éve meglenne a sampon, haha... eléggé zsírosítja a hajam jelenleg is, de a kis sebecskék teljesen lehúzódtak (bár ennek lehet, hogy más oka is van, pl. étkezés vagy nem tudom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

most update-elem (05.20):

kivike

2020. május 13.

Nagyon vártam, hogy megjelenjen, és hogy meg tudjam venni, mert jó tapasztalatom van a szilárd samponokkal kapcsolatban. De nem gondoltam volna, hogy a Lush és eközött akkora lesz a kilönbség. Bíztam benne, hogy találok olcsóbb alternatívát. Valóban féláron van a másikhoz képest, de a minősége hagy némi kívánnivalót maga után.Több hete használom, így tudok véleményt mondani róla. Nekem alig habzik, utána nehezen tudom kifésülni a hajam. Illata alig van, ami nem annyira nagy baj egyébként. Nem lett kedvenc, így nem újravevős, pedig korábban a másik fajtát is szerettem volna kipróbálni, de nem hiszem, hogy nagy különbség van a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

orsesz

2020. május 13.

UPDATE 2020 április:
Most jutottam el odáig, hogy megírjam az updatet, jelenleg már nem használom. Kb 1-1,5 hónap rendszeres használat után a hajam hosszát továbbra sem szárítja, de korpásodni kezdtem tőle, nem is kicsit, (pedig sosem voltam korpás), gyógyszertári szteroidos és sajnos flakonos sampont kellett vennem, hogy elmúljon, szóval nem lesz az újravevős kedvencem... :( Talán kézmosásra elhasználom.

2020. Február: 4*
Samponszappannal fürödtem már be többször is, de a szilárd samponnak még gondoltam adok esélyt, mert szeretnék vmi környezetbarátabb alternatívát. A dm-ben megláttam a kasszánál gondoltam, annyira nem drága (1500ft volt) költöttem már ennél többet is flakonos samponra, egy próbát megér. Igazából szerintem semmi gond nincs vele, jól tisztít, egy sls mentes termékhez képest egész jól habzik, főleg ha hajon dörzsölöd. Nem bírja tovább vele a hajam, de nem is kell gyakrabban mosni, de ezt nem is ígéri a sampon. Általában balzsammal használom, de volt, hogy anélkül próbáltam, akkor sem volt gond a fésülködéssel, nem is szárít. Tetszik a műanyag mentes csomagolás is, hajmosás után egy szappantartón hagyom lecsepegni és megy vissza a papírdobozba. Az illata semleges, hamar elillan, de én nem is szeretek a hajamra erős, szagos dolgokat használni. Összességében jó kis termék, kárt nem tett a hajamban, sőt szépen ápol, de még keresem az igazit, ami kifejezetten a hajtípusomra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

UPDATE 2020 április:

2020. Február: 4*

Adec56

2020. május 6.

Örülök, hogy rátaláltam erre a samponra. Az itt olvasottak alapján már rögtön a hajamon habosítom fel, és remekül felhabzik, egy alapos mosás is elég belőle. Az avokádós spray balzsammal együtt használom. Könnyű kifésülni mosás után. Eddig hajmosás után egy nappal már le is lapult a hajam, most 2 napig van tartása. És egy nappal ki is tolta a hajmosások közötti időt. Ha vasárnap mostam meg, kedden már kellett a szárazsampon, összefogni, és szerdán szoktam megint mosni... Most meg kedden azon vettem észre magam, hogy még mindig simán el van szabadon hagyva, simán elég megmosnom 4-5 naponta. Finom puha, és kellemes illatú lesz tőle a hajam. Tökéletesen ki tudom mosni, nem marad utána zsíros érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

playergirl20

2020. május 6.

Az illata a szokásos, jól tisztít. Örülnék ha kicsit jobban habzana

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Az illata a szokásos, jól tisztít. Örülnék ha kicsit jobban habzana

narancsdzsem

2020. április 30.

Update: párom mosakodáshoz is ezt használja,szép kis pattik lettek a bőrén...

Nem ért el a szappan habja a fejemig még a 2. szappanozáskor sem,nem bírt el ennyi hajjal szegény. A páromnak adtam a 2 centis hajához,azt talán megugorja.
Ne számítsatok egy Lush élményre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Update: párom mosakodáshoz is ezt használja,szép kis pattik lettek a bőrén...

Ne számítsatok egy Lush élményre...

Litta

2020. április 30.

Nagy reményekkel vásároltam meg ezt a terméket, ez volt az első szilárd samponom (és alighanem az utolsó is). Szépen megmostam vele a hajam, és még örültem is, hogy mennyivel egyszerűbb eloszlatni folyékony társánál. Aztán amikor megszáradt a hajam, akkor vettem észre, hogy hátul a tarkómnál egy nagy foltban "megült" ez a sampon, és zsíros, ragacsos réteget hagyott a hajamon. És nem csak beképzeltem, ugyanis a fésű fogain is látszott ez a zsíros lerakódás! Iszonyú dühös lettem, de mivel sietnem kellett, így már nem volt időm újból hajat mosni, így csináltam végig az egész napot. Hadd ne mondjam, hogy agyvérzés közeli állapot kerülgetett.
Másnapra lenyugodtam, hogy oké, lehet, hogy csak én voltam a béna, adok neki még egy esélyt. Másodszorra több időt szántam a mosásra, sokkal hosszabban és alaposabban öblítettem a végén. Az eredmény? Ugyanaz. Illetve bocsánat, még rosszabb: most már konkrétan az egész hajtövem egy olyan ragacsos eleggyé állt össze, mintha legalább egy hónapja nem mostam volna meg. Most azonban felkészültebb voltam, és tudtam időt szánni arra, hogy azonnal újra átmossam a hajam normál (bár szintén natúr) samponnal.

Részemről befejeztem, feladom a szilárd samponnal való próbálkozást. Mivel nem volt olcsó, így kidobni nem fogom, kézmosásra vagy fürdésre talán még jó lesz. Hatalmas nagy csalódás, ha lehetne, 0 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

ramonanagy0669

2020. április 25.

Szeretek különféle szilárd samponokat kipróbálni így esett Erre a termékre is a választásom. Nem rossz termék de nem is az igazi. Még keresem a tökéletes szilárd sampont! Ár érték aránya nem rossz, hiszen sokáig elég volt. Plusz pont hogy kaptam hozzá egy fa szappan tartó kis dobozkát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate