Nature Box

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

A mélyregenerálásért és a töredezett hajvégek ellen, 100%-osan hidegen préselt olajokkal a természetesen szép hajért. Gazdag és hidratáló habjával teljeskörűen ápolást nyújtanak.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

Emma23

2021. május 4.

Az első szilárd sampon amit kipróbáltam. Nekem egész jól bevált viszont egy kicsit szárított a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

xxEDITxx

2021. április 23.

Hosszú közepesen vastag hajam van, alapból 4 naponta mosok hajat, zsírosodás szempontjából normál kategóriába tartozom, kivéve most, hogy terhes vagyok, így zsírosabb...
Nekem szárít ez a sampon, ami alapból lehet jót tenne a most gyorsan zsírosodó hajamnak, de sajnos a hajam vége könnyen kiszárad, aztán elkezd törni.... és ez a sampon sajnos szárítja... Így nekem nem vált be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

AventurinAnimo

2021. április 13.

Ez az első szilárd samponom, de nekem sajnos nem vált be :/
Alapból 3-4 naponta mosok hajat, ezzel viszont két naponta kellett, olyan gyorsan zsírosodott.
Most fürdésnél használom, amíg el nem fogy, de semmiképp nem veszem újra
Ami viszont pozitív azaz illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Ez az első szilárd samponom, de nekem sajnos nem vált be :/
Most fürdésnél használom, amíg el nem fogy, de semmiképp nem veszem újra
Ami viszont pozitív azaz illata

fuge7

2021. április 12.

Nekem eddig jó, igaz csak 1 hónapja használom felváltva az argán olajossal... szépen tisztít, meglepően jól habzik, könnyű kiöblíteni, finom illatú.
szép fényes és tiszta lesz a hajam tőle :)
remélem később sem fogja szárítani, vagy korpásítani a fejbőrt, vagy ilyesmi...
nekem szimpatikus volt hogy papírdobozos, jók az összetevői... hát meglátjuk, eddig bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

szép fényes és tiszta lesz a hajam tőle :)
remélem később sem fogja szárítani, vagy korpásítani a fejbőrt, vagy ilyesmi...

Manocska04

2021. április 8.

Nekem bevállt, szeretem az illatát és jól habzik. Heti egyszer mosok hajat vele és szépen bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

katinka.nb

2021. április 6.

nekem sok és gyorsan zsírosodó hajam van, az 1. mosásnál így képtelen rendesen felhabzani. A 2.nál már tök oké, úgyhogy akinek normálisabb haja van annak működhet, nem akarom lehúzni, 4 csillagot kap. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Derbena

2021. március 18.

Kicsit nehezen lehet habzásra bírni. Nem tudom, miért, de ha ezt használom, sokkal gyorsabban megszárad a hajam, és sokkal gyorsabban zsírosodik is utána. Lehet, kiszárítja?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

vagabond

2021. március 10.

Többféle szilárd sampont kipróbáltam már, nekem ez jött be a legkevésbé. Nagyon nehezen habzik, sokszor hozzá kell dörzsölnöm a hajamhoz az alsó rétegekben is és még így is azt érzem, hogy nem tisztít eléggé, 2 nap után már zsíros a hajam. Szuper, hogy környezetbarát és hogy széles körben elérhető, de vannak ennél sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Szilviams0118

2021. március 6.

Elso probalkozasom szilard samponnal....hatkozepig ero, vastagszalu suru hajam van, de nagyon sokaig tartott, hogy habozzon, es akkor is csak kb, kozepesen. Nem erzem tisztanak a hajamat utana, viszont igy viszonylag nekem nem lesz sokaig eleg. Eddig nem tetszik nagyon, de meg probalkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Anyezz

2021. február 18.

Augusztus óta használom ugyanazt a tömböt, kb a fele van még meg. (2-3hajmosás/hét)
Alapból gyorsan zsírosodik a hajam, nem tudom, hogy a samponnak vagy a karanténnak köszönhető-e, de most akar 3napot is kibírok szárazsampon nélkül, úgyhogy nem haboztam betárazni belőle, amikor akciós volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate