Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kondicionáló hajbalzsam festett hajra 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

juhanoemiii

2020. április 25.

A samponjával együtt használtam amikor nem tudtam professzionális terméket használni. Segített megőrizni a hajszínem és puha is volt tőle a hajam de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

MViku

2020. április 21.

A samponjával együtt számomra a nyerő páros.
Nagyon dús, vastag szálú, festett hajamból szempillantás alatt kezes bárány lesz.
Az állaga kellemesen krémes, illata nagyon finom és meglepően tartós.
Én szeretem hajmosás előtt a Garnier Hair Food-ot használni pakolásként, hetente egyszer, de azt már csak az abszolút plusz kényeztetés érdekében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

A samponjával együtt számomra a nyerő páros.
Az állaga kellemesen krémes, illata nagyon finom és meglepően tartós.

peanutbuttercup

2020. március 31.

Nagyon puhává, fényessé teszi a hajat és felélénkíti az árnyalatokat. Egy próbát mindenképpen megér mindenkinek, festetlen hajúaknak is ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

SzL

2020. március 1.

A samponjával együtt használtam. Mindig 5-6 percet hagytam a hajamon, főleg a hajvégeimen, a fejbőrömre csak ritkán vittem fel, akkor is maximum 1 percre és utána egyből mostam is le.
Jó volt, könnyebben kitudtam tőle fésülni a hajam és nem is gubancolta össze. De néha úgy éreztem több hidratálásra van szüksége a hajvégeimnek.
Szerettem, nem volt egy rossz termék, az ára se annyira vészes. De valahogy nem lett újra vevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Lilly83

2020. január 23.

Szuper balzsam. Minden hajmosás után használom. Szerintem sokkal könnyebben kifésülhető vele a haj. Az illata tartós. Pihe puha hajat eredményez szárítás után. Nekem szerencsére nem zsírosodik tőle a hajam, bár csak a végére szoktam használni, a hajtövekre nem. Kihozza a festett haj színét. Érdemes volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Purrfect

2019. november 22.

Nem tudom én fogtam e ki rossz tubust, de a szaga valami borzalmas. El fogom használni mert nem tart sokáig míg érzem, pedig a tubusban tök jó illata volt . A hatása az tetszik, puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

butterfly99

2019. november 1.

Remek balzsam. Nem szeretem a balzsamokat, mert zsíros hatást keltenek viszont ettől az egy terméktől szép, puha lett a hajam. Nem a samponjával használom, féltem, hogy majd ezzel is befürdök , de nem! Egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam, és még az illata is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Annabella0

2019. szeptember 21.

Ugyan az én hajam nem festett, de nagyon megtetszett az illata.
Használata után kb 1-2 napig érződik a gránátalmás illat, illetve nem utolsó sorban puhává és könnyen kezelhetővé teszi a hajam.
Nálam teljesen bevált termék! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ugyan az én hajam nem festett, de nagyon megtetszett az illata.
Nálam teljesen bevált termék! 😊

Vonicca

2019. január 29.

Nekem nagyon puhává tette a hajam és kicsit egyenes is lett tőle (hullámos hajam van). Én a samponnal együtt próbáltam ki, és nagyon pozitív vagyok mind a két terméket illetően. (A samponos véleményemnél bővebben beszéltem a két termékről, ha szeretnétek akkor nézzétek meg azt is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.