Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kondicionáló hajbalzsam festett hajra 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

peanutbuttercup

2019. november 9.

Glamour napok alkalmával szereztem be, nagyon megtetszett az illata, bár a hajam sosem volt festve és nem a samponjával használom. Azt kell, hogy mondjam, ez a termék elképesztő. Egyrészt nagyon puhává varázsolja a hajat, de ami a legjobban tetszik benne, hogy az én festetlen hajam színét jobban kihozza (ami sötétbarna), mert kissé vöröses és világosbarnás árnyalatokat vélek felfedezni benne, amivel eddig is tisztában voltam, hogy ott vannak, viszont alig lehetett észrevenni. Biztos, hogy ennek róható ez fel, hiszen mióta ezt a balzsamot használom, azóta látom a változást (természetesen nem annyira szembetűnő, de én azért észreveszem magamon). Egy próbát mindenképpen megér mindenkinek, festetlen hajúaknak is ajánlom. Felélénkíti az árnyalatokat, ragyogóvá és fényessé teszi a hajat!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

butterfly99

2019. november 1.

Remek balzsam. Nem szeretem a balzsamokat, mert zsíros hatást keltenek viszont ettől az egy terméktől szép, puha lett a hajam. Nem a samponjával használom, féltem, hogy majd ezzel is befürdök , de nem! Egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam, és még az illata is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Annabella0

2019. szeptember 21.

Ugyan az én hajam nem festett, de nagyon megtetszett az illata.
Használata után kb 1-2 napig érződik a gránátalmás illat, illetve nem utolsó sorban puhává és könnyen kezelhetővé teszi a hajam.
Nálam teljesen bevált termék! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ugyan az én hajam nem festett, de nagyon megtetszett az illata.
Nálam teljesen bevált termék! 😊

Vonicca

2019. január 29.

Nekem nagyon puhává tette a hajam és kicsit egyenes is lett tőle (hullámos hajam van). Én a samponnal együtt próbáltam ki, és nagyon pozitív vagyok mind a két terméket illetően. (A samponos véleményemnél bővebben beszéltem a két termékről, ha szeretnétek akkor nézzétek meg azt is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.