Nature Box

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajpakolás festett hajra

• 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal
  • Értékes vitamin és antioxidáns tartalommal

Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes

Vegán

Ár: 800Ft , Eladó: bogiis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten / Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

arizona07

2021. január 13.

Sajnos általában rohanósban mosok hajat, így eleinte nem hagytam rajta kellő ideig a hajamon, emiatt még vizesen és szárítás után se tapasztaltam közvetlenül a jótékony hatásait. De aztán pár órára rá, már mindig nagyon kellemesen puha volt a hajam. Az illatát is érzem benne napok után is. Aztán kipróbáltam úgy, hogy 4-5 percig volt a hajamon és szuper! Kellemes puha lesz tőle a hajam és örülök hogy picit természetesebb dolgot használok. Az illata egyátalán nem mű. Valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Aanyta

2021. január 6.

Összességében elégedett vagyok. Akciósan vettem kipróbálásra. Bár nekem amikor kinyitom elsőre olyan "sült krumpli illatú ruha" illatú, aztán hozza a gyümölcsös illatot. Hatása nálam abszolút érezhető. Kemikáliamentesen festem a hajam, így a szilikonmentesség plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

CrazyHairDontCare

2020. november 23.

Eddig nem voltak soha nagyon 'wow!' tapasztalataim a Nature Box hajpakolásokkal, de az 50%-os leárazás most elcsábított és megvettem, és milyen jól tettem!

Nagyon száraz derékig érő hennával festett göndör/hullámos hajam van (halmozottan hátrányos helyzet na), nagy problémám mostanában, hogy kb tégelyek negyedeit kell elhasználnom, hogy kiszedjem a csomókat a hajamból. De ennél mintha alig kellett volna megkapirgálnom a tégely tetejét, csúszik, mint a banánhéj, így gyors és fájdalommentes volt a csomótlanítás. Az állaga amúgy olyan jó sűrű, hogy szinte szilárd, mint a hidegen tartott teavaj kb. Könnyű kivenni a tégelyből és feltenni is. Nem sok anyag esik a lefolyó áldozatának.

Az illatában tetszik, hogy egyáltalán nem mű, teljesen megegyezik a hűtőmben lévő gránátalmáéval. Hajmosás után is érezni.

Viszont sajnos már mikor kiöblítettem éreztem, hogy ez nem lesz egy hosszútávú ápolás. Első egy-két-három nap még szép fényes volt a hajam tőle, bár már második nap száraznak érződtek kicsit a hajvégeim. Utána viszont már muszáj voltam bespriccelni egy kis vízzel és balzsammal a hajam, hogy ne legyen egy ördögszekér kinézetű valami a fejem. Ezért sok csillagot levonhatnék, de akik például 2-3 naponta mosnak hajat, azoknak ennyi ideig tartó hidratálás bőven elég, úgyhogy csak -1.

Az összetevői okésak, CGM barátak, bár nem sok gránátalmát látott ez a kence az tuti :D Különösen tetszik, hogy az illatosítószer az INCI végén van, így nem triggereli a kezemen az ekcémát sem.

Én igazából ajánlom, a Nature Box pakolásai közül ez a legjobb, amit próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Én igazából ajánlom, a Nature Box pakolásai közül ez a legjobb, amit próbáltam.

Regi23

2020. október 11.

Balzsamot és a hajpakolást is használom, nagyon puhává és selymessé teszi a szőkített hajamat. Azt még nem vettem észre hogy a szín megtartásához is hozzájárulna, mert használok lila sampont is, ennek ellenére nagyon meg vagyok elégedve vele. Azt írja hogy 5 percig hagyjam rajta én általában nem nézem az órát es kb negyed órát van a hajamon. :D tetszik hogy vegán, a csomagolása is újrahasznosított, és szeretem is használni, szívesen támogatom a márkát, szóval biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

cshrs

2020. július 10.

A sampont, a balzsamot és a pakolást is beszereztem a teljeskörű ápolás reményében. A hajam nagyon jó állapotban van miattuk, nagyon puha és jó tapintású. A szín tartósságát nem tudom mennyivel hosszabbítják meg vagy hogy egyáltalán tesznek-e vele valamit, de nem hiányolok semmit tőlük. Vegánok és a csomagolásuk elég környezetbarát, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

bugeyes

2020. február 16.

Az illata számomra finom, nem túl erős, de sokáig érezni. Könnyen kimosható a hajból, puha, selymes érzetet hagy maga után, de ez persze nem tart örökké. A festett hajam élénk színének élettartamát önmagában nem hosszabítja meg. A termék mennyisége abszolút jó ár-érték arányban, nagyon sokáig elég, és egy használathoz nem kell sok belőle. A hajam állapota nem romlott, mióta használom, a hajvégeim állapota is egész jó. Őszintén nem tudom, hogy ebben mekkora szerepe van ennek a terméknek önmagában. Ha elfogy, szeretnék kipróbálni valamilyen professzionálisabb terméket, hogy legyen összehasonlítási alapom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Lilly83

2020. január 23.

Akciósan vettem meg a termék sampon és balzsam változatával együtt. Heti egyszer használom és nekem szuper. Az illata nagyon finom. Puha és selymes tőle a festett hajam még több nap után is. Érdemes volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Dhewilgirl

2019. szeptember 3.

Facebookon nyertem egy Nature Box ajándékcsomagot, amiben ez a termék is benne volt. Az első, ami megfogott, az az illata volt; nagyon fincsi, ez a tipikus "festett hajra való" illat. Az állaga könnyed, krémes, de nem zsíros. Nagyon puha hajat eredményez, könnyen fésülhető lesz utána, és az illata is sokáig érződik. A festéssel való kapcsolatát nem nagyon tudom megítélni, mert nemrég próbáltam ki a L'Oreal Casting Creme Glosst, viszont iszonyatosan gyorsan kopik, de önmagában is ilyennek tűnik, meg hát vöröses árnylat is, azok eleve gyorsabban kopnak.
Összességében nekem pozitív élmény volt használni, megy rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Összességében nekem pozitív élmény volt használni, megy rá az 5 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.