Nature Box

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajpakolás festett hajra

• 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal
  • Értékes vitamin és antioxidáns tartalommal

Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes

Vegán

bugeyes

2020. február 16.

Az illata számomra finom, nem túl erős, de sokáig érezni. Könnyen kimosható a hajból, puha, selymes érzetet hagy maga után, de ez persze nem tart örökké. A festett hajam élénk színének élettartamát önmagában nem hosszabítja meg. A termék mennyisége abszolút jó ár-érték arányban, nagyon sokáig elég, és egy használathoz nem kell sok belőle. A hajam állapota nem romlott, mióta használom, a hajvégeim állapota is egész jó. Őszintén nem tudom, hogy ebben mekkora szerepe van ennek a terméknek önmagában. Ha elfogy, szeretnék kipróbálni valamilyen professzionálisabb terméket, hogy legyen összehasonlítási alapom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Lilly83

2020. január 23.

Akciósan vettem meg a termék sampon és balzsam változatával együtt. Heti egyszer használom és nekem szuper. Az illata nagyon finom. Puha és selymes tőle a festett hajam még több nap után is. Érdemes volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Dhewilgirl

2019. szeptember 3.

Facebookon nyertem egy Nature Box ajándékcsomagot, amiben ez a termék is benne volt. Az első, ami megfogott, az az illata volt; nagyon fincsi, ez a tipikus "festett hajra való" illat. Az állaga könnyed, krémes, de nem zsíros. Nagyon puha hajat eredményez, könnyen fésülhető lesz utána, és az illata is sokáig érződik. A festéssel való kapcsolatát nem nagyon tudom megítélni, mert nemrég próbáltam ki a L'Oreal Casting Creme Glosst, viszont iszonyatosan gyorsan kopik, de önmagában is ilyennek tűnik, meg hát vöröses árnylat is, azok eleve gyorsabban kopnak.
Összességében nekem pozitív élmény volt használni, megy rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Összességében nekem pozitív élmény volt használni, megy rá az 5 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.