Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Testápoló 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal

• Értékes vitamin és antioxidáns tartalommal
  • Bőrsemleges pH

Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CoolMyMc

2021. február 13.

Eleinte nagyon jól hidratált, az illatanyag se zavarta a bőrömet ,de utána nagyon irritált lett tőle a bőröm, ezzel nem azt szeretném mondani ,hogy rossz ,mert akinek a bőre bírja az illatanyagot annak szerintem elég jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

kovpetra

2020. november 3.

Most használtam el az első és utolsó tubusomat belőle. Az elején imádtam a végén pedig már szenvedtem vele hogy elfogyjon. Az illata valahogy a nagyon jóból unalmasba váltott, végül már az állaga sem tetszett. Ne értsetek félre, nem lett semmi baja csak egyszerűen naaaaagyon ráuntam. Egyébként a bőrömnek okés volt, nem tett nagy csodát, de szépen hidratált. Van jobb én úgy gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

cshrs

2020. július 10.

A szintén gránátalmás sampont, balzsamot és pakolást is beszereztem, majd nem sokkal később elfogyott a testápolóm, ezért gondoltam megveszem ezt, hogy az illatok még jobban passzoljanak :D Igazából elégedett vagyok vele. Tudja amit egy testápolónak tudnia kell, annyi problémám van csak vele, hogy nekem lassú az ahogyan beszívódik, mondjuk nincs száraz bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Naomi26

2020. május 12.

A férjemtől kaptam, hogy kipróbáljak valami újat. Meglepődtem ,mert nem próbáltam volna ki magamtól, valamiért nem vonzott.Drágának tartottam és egy testápolónak valamiért az van berögzülve, hogy krémes illata legyen.
Negatívumok: Rendszeres használat után is ugyanúgy kiszárad a bőröm estére,így reggel is használnom kell és este is .Nem szeretem az illatát, bár a körülöttem lévők azt mondják kellemes gyümölcsilatom van ,nem bírom megszokni.
Pozitivum: könnyen kenhető, nem testes , nem ragad, komfortos érzetem van használat után.
Összegzés: Nem olyan nagy dobás, hogy újra vegyem ennyi pénzért. (az illatával em tudok megbékélni, engem zavar)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Makkasziszus

2019. október 7.

Túl van reklámozva és árazva. Az én száraz bőrömmel semmit sem csinál. Ennyi pénzért többet várna az ember. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

LittleBaby

2019. július 5.

Mostanában nagyon fel vannak kapva a Nature box termékei, így gondoltam kipróbálom én is. Ezzel a testápolóval kezdtem. Nos, azt leszámítva, hogy isteni az illata, nagyon könnyen és gyorsan beszívódik, ragacsos érzés hátrahagyása nélkül.. .Az én száraz bőrömet alig hidratálja. Ergo számomra semmivel sem több, mint az ezer forintos Baba testápoló. Elhasználom, mert nagyon fini, de nem hiszem, hogy ez lesz a jövőben az első testápoló, amiért nyúlni fogok.
Amiért nem hidratál megfelelően, és szerintem túl van árazva, ezért csak 3 csillag. Elvárom ennyi pénzért (igaz, nem egy Bioderma, etc. kategória), hogy hidratálást nyújtson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

RimmelAthen

2019. május 4.

Az első testápoló, ami igazán hidratálja a bőröm és nem lesz másnapra is száraz. Imádom az illatát és nagyon könnyen beszívódik. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Bonjourbeauty

2019. április 2.

Őszintén szólva nem értem a felhajtást a nature box termékek körül, szerintem túlárazottak. A testápolónak nagyon jó illata van és hamar be is szívódik, viszont a fő feladatát, a hidratálást nem látja el sajnos. El fogom használni, mert kellemes érzés felkenni, de sajnos nem sokat ér, ilyen árban lehet találni jobb terméket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

pollen

2019. március 25.

Eddig minden általam próbált testápolótól kiütéses lettem, ettől végre nem ! Nagyon szuper termék! Gyorsan beszívódik, nem leszel tőle ragacsos és puha lesz a bőröd. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

S.K

2019. március 12.

Amikor megillatoltam a flakonban fantasztikus illata volt. DE! A bőrömön valahogy más és nem pozitív értelemben. Az összetevői szépek, kellemes érzést hagy maga után. Nem rossz, nem rossz..... Egyelőre egy 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak