Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: CrazyHairDontCare, Módosítva: 2020. november 30.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajkondicionáló 100%-osan hidegen sajtolt makadámdió-olajjal. A makadámdió-olaj a benne található palmitolsavnak és telítetlen zsírsavaknak köszönhetően különösen gyengéd a bőrhöz. Természetes védőfaktorral rendelkezik, így egyszerre véd és regenerál. A makadámdió termékcsalád segít puhává és selymessé varázsolni a bőrt és a hajat.

Szilikon- és parabénmentes, 100% vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gittus0924

2022. május 20.

Probaltam tobbfele Nature Box balzsamot is, ez az ami a legjobban bevalt (es nyilvan ezt vonjak ki a forgalombol:D). A samponjaval hasznaltam, szep, puha, hidratalt volt a hajam toluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

hibiscus

2022. május 16.

Nagyon szerettem, finom illata volt, ami még 2 nap múlva is érezhető volt. Sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

novembermesi

2021. január 10.

A hullámos-göndör hajam nagyon szép lesz tőle, nem szöszös és sokkal szebbek a hullámok. Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból pedig nagyon jó. Az illata is kellemes. Bár nem okoz teljes kifésülhetőséget, de ez nem a termék hibája, nekem egyik oldalt jobban gubancolódik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

ChrisTinaxTx

2020. október 1.

A Nature box-os termékek az árukhoz képest tényleg nagyon jók, eddig csak testápolót használtam és kíváncsiságból ki akartam próbálni a balzsamot is. Nem bántam meg :) Nagyon könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, csodás illata van, már nem kell használnom hajspray-t sem a vizes hajam kifésüléséhez, mert ez annyira selymessé teszi a fürtjeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Zsozsi20000118

2020. június 5.

A samponjával együtt használom, kicsit más az illatuk. Nagyon finom puha lesz tőle a hajam, de az állaga nem az igazi, sokkal folyósabb, mint a balzsamok nagy része. Pont emiatt úgy érzem, többet kell belőle használnom. A sampon és balzsam kombó isteni illatot ad a hajnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

CrazyHairDontCare

2020. április 17.

Extrém száraz göndör/hullámos hajam van és ez a termék eléggé so-so az én hajamra.

Az állaga valahol a folyós és a kissé krémes között van. Én a jó sűrű krémes balzsamokat jobban szeretem, ebből sajnos felvitelkor és a gubancok kiszedésekor is tetemes mennyiség a kád alján végezte. Szerencsére nagyon jó "csúszós", nagyon könnyű vele gubanctalanítani a hajam. Viszont úgy tűnik a hajam valahogy nem szereti annyira, kb mindegy mennyi ideig hagytam a hajamon, nem szívta be rendesen. Sajnos nem is hidratálta a hajamat eléggé, főleg a legeslegalját, ami egy kicsit már töredezett.

Az összetevői majdnem teljesen Curly Girl Method barátak, de az a fránya isopropyl alcohol szerencsére az INCI végén van, ahogy az illatszer is, aminek szintén örülök, mert a bőröm hajlamos nem szeretni.

Az illata, ahogy a samponé is, engem a marcipános szaloncukorra emlékeztet. Nem sokáig marad meg a hajamban.

Egynek elmegy, de nem hiszem, hogy újraveszem. Kissé csalódás, mert a samponja egy kész csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Juditka84

2018. szeptember 23.

Nagyon jó termék a samponjával együtt. Kisimítja a hajat és puhává varázsolja! Jó kis termék nagyon. Megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.