Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: CrazyHairDontCare, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajkondicionáló 100%-osan hidegen sajtolt makadámdió-olajjal. A makadámdió-olaj a benne található palmitolsavnak és telítetlen zsírsavaknak köszönhetően különösen gyengéd a bőrhöz. Természetes védőfaktorral rendelkezik, így egyszerre véd és regenerál. A makadámdió termékcsalád segít puhává és selymessé varázsolni a bőrt és a hajat.

Szilikon- és parabénmentes, 100% vegán termék.

CrazyHairDontCare

2020. április 17.

Extrém száraz göndör/hullámos hajam van és ez a termék eléggé so-so az én hajamra.

Az állaga valahol a folyós és a kissé krémes között van. Én a jó sűrű krémes balzsamokat jobban szeretem, ebből sajnos felvitelkor és a gubancok kiszedésekor is tetemes mennyiség a kád alján végezte. Szerencsére nagyon jó "csúszós", nagyon könnyű vele gubanctalanítani a hajam. Viszont úgy tűnik a hajam valahogy nem szereti annyira, kb mindegy mennyi ideig hagytam a hajamon, nem szívta be rendesen. Sajnos nem is hidratálta a hajamat eléggé, főleg a legeslegalját, ami egy kicsit már töredezett.

Az összetevői majdnem teljesen Curly Girl Method barátak, de az a fránya isopropyl alcohol szerencsére az INCI végén van, ahogy az illatszer is, aminek szintén örülök, mert a bőröm hajlamos nem szeretni.

Az illata, ahogy a samponé is, engem a marcipános szaloncukorra emlékeztet. Nem sokáig marad meg a hajamban.

Egynek elmegy, de nem hiszem, hogy újraveszem. Kissé csalódás, mert a samponja egy kész csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Juditka84

2018. szeptember 23.

Nagyon jó termék a samponjával együtt. Kisimítja a hajat és puhává varázsolja! Jó kis termék nagyon. Megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.