Nature Box

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2019. november 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan beszívódó kézkrém extra száraz bőrre. Kényeztesd a kezeidet a 100%-osan hidegen préselt makadámdióolajat tartalmazó kézkrémmel, melynek extrán tápláló formulája megnyugtatja a száraz bőrt és intenzív ápolást nyújt.

Szilikon és mesterséges színezékmentes, vegán termék.

Ár: 600Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Besscica

2021. június 6.

Az illata kellemes, valóban gyorsan beszívódik, a hidratálás is oké, de nem csodaszer. Én ajándékba kaptam, elhasználom, magamtól nem venném meg. Ennél olcsóbb kézkrémek, szebb incivel ár-érték arányban sokkal jobbak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

rekav11

2021. május 21.

Nekem bevált. Biztosan van nála jobb, de szemben a többi Nature Box termékkel ennél igen-igen jó az ár-érték arány. Gondolkodom, hogy 4 vagy 5 csillag, mostanság szigorú vagyok, s mivel csodát nem tesz, csak 4, de biztos fogok még ilyet venni, s tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

ailenrokzs

2020. augusztus 11.

A pozitívumok: tényleg gyorsan beszívódik, az illata kellemes.
A negatívum: nem érzem eléggé a hidratáló hatását. Száraz a kezemen a bőr, vannak sebesedésre hajlamos részek, főleg most a gyakori kézmosás és alkoholos fertőtlenítők miatt. Ezeken a területeken egyáltalán nem javít a krém a használata során, és amiatt, hogy továbbra is száraz a bőröm a sérülések sem gyógyulnak rendesen.

Ez alapján kb nálam a felét teljesíti annak, amit ígér a csomagoláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

A pozitívumok: tényleg gyorsan beszívódik, az illata kellemes.

Ez alapján kb nálam a felét teljesíti annak, amit ígér a csomagoláson.

angelavaradi

2020. június 13.

Nagy kedvencem :) Isteni az illata, megfelelően hidratál és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Nagy kedvencem :) Isteni az illata, megfelelően hidratál és hamar beszívódik.

sztikke

2020. június 7.

Szeretem ezt a kézkrémet, mert szépen ápolja a kezeimet, viszont néha még ennek az illatától is émelygek, és nem is szívódik be teljesen a bőrbe, emiatt csak 4 csillagot adok neki. Sokféle kézkrémet kipróbáltam már, de az itthon kapható krémek közül szerintem ez a legjobb ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

googles

2020. május 31.

Tokeletesen hozta azt, amit vartam tole es amit iger. A kezmosastol es mosogatastol kemenyre szaradt a bor a kezemen, erre kerestem extra apolast nyujto kezkremet. Ez a krem ket nap alatt rendbetette a borom, mar puha es selymes. Kis mennyiseg is eleg belole, jol beszivodik es a jelek szerint valoban csinal is valamit.
Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Csak ajanlani tudom.

tsolya

2020. február 11.

Sok jót hallottam a márkáról, de nekem ez az első termékem tőlük. A csomagolás nagyon igényes, engem talán ez fogott meg leginkább, az illata szintén nagyon kellemes, nem túl tolakodó. Ha nem viszem túlzásba a mennyiséget, akkor tényleg gyorsan beszívódik és nem is hagy maga után kellemetlen, ragacsos érzést. Összességében szeretem, nem csodaszer, szerintem az extrém száraz kezekkel nem biztos, hogy meg tud birkózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

PrincessBell

2020. január 28.

Kellemes illata van, valamennyire használ is, de sajnos egy száraz kézre ajánlott terméktől többet várnék. Szinte óránként kenhetném vele a kezem, hogy rendesen hidratáljon és beszívódni nem szívódik be rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

krisztinareka

2019. november 18.

A csinos tubusból hófehér krém bújik elő, sűrű de mégis könnyed állagú. Ha nem viszem túlzásba a mennyiséget, akkor hamar beszívódik. Mintha egy vékony filmréteget hagyna maga után a bőr felszínén (ezt nem szeretem), de mire ezt végiggondolom mégis arra jutok, hogy van egy plusz hideg elleni védelem a kezeimen. Szóval nem zavaró vagy kellemetlen. Az illatában én nem érzem a makadámdiót, inkább a púderes lágyság jut róla az eszembe. Felkenés után is marad ez, nem tolakodóan de közvetlen közelről sokáig elkísér. Téli kézkrémnek tökéletes, nyárra biztos sok lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak