Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsesz, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

Könnyed & láthatóan dúsabb hajért, 100%-osan hidegen préselt olajokkal a természetesen szép hajért. Gazdag és hidratáló habjával teljeskörűen ápolást nyújtanak.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

misshkitty701

2020. december 28.

Minden második hajmosáskor ezt használom, duplán samponozni a hajam. Eleinte próbáltam csak ezt használni, de úgy szárítja a hajam, ezért váltogatom. Így nem rossz, sokkal kevesebb szemetet termelek, de az 5 csillagot nem érdemli meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

Yette

2020. december 28.

Most járok a korong kétharmadánál, és eddik naggyából 2 hónap telt el, ez körülbelül heti 2-3 hajmost jelent. Igen vékony, viszont nagyon sok, és zsírosodásra hajlamos hajjal rendelkezem.
Könnyű használni, és jól habzik,( álltalában vizes hajamba szoktam bemaszírozni a benedvesített sampont, majd a felvitt terméket tovább maszírozom, a végén pedig kiöblítem).
Teljes mértékben meg vagyok vele elégeve, nem szárít, szépen de nem csikorgóan tisztít.
Viszont volument nem ad a hajamnak, és pont ezért vonok le egy csillagot tőle.
Ezen kívül én nagyon szeretem, és biztos kiróbálom a másik két változatát is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

Viszont volument nem ad a hajamnak, és pont ezért vonok le egy csillagot tőle.
Ezen kívül én nagyon szeretem, és biztos kiróbálom a másik két változatát is

Sophie940727

2020. november 28.

Nagyon sajnálom, hogy betáraztam belőle... eleinte nagyon bevált, szépen tisztította a hajamat, tetszett, hogy szárítás után nem volt intenzív illata. Viszont egy idő után azt vettem észre, hogy a termék fent marad a fejbőrömön. Azt hittem velem van a baj, mert sokáig nem volt ilyen jellegű problémám vele. Igyekeztem minél alaposabban kimosni utána, de nem sikerült orvosolni a problémát. Gondolom éppen emiatt, elkezdett hamarabb zsírosodni a hajam, végül pedig hullani is... szóval visszatértem a hagyományos samponhoz. A réteg eltűnt, remélem a hullás is hamarosan abbamarad. Nagyon rossz tapasztalat volt :(
Sajnálom, mert nagyon szerettem volna, ha beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Sajnálom, mert nagyon szerettem volna, ha beválik.

DoraDe

2020. november 23.

Alapvetően szeretem ezt a sampont, most vettem meg a második korongot, úgyhogy kitartok, mert nagyon szép az eredmény. Nekem nagyon szépen dúsít, és szép fényt ad a hajamnak. Ami miatt viszont jár az egy pont levonás, hogy a felvitele egy kicsit nehézkes. Kétszer szoktam vele megmosni a hajamat, mert elsőre nem tud rendesen felhabosodni, csak másodjára. Illetve lemosás után olyan érzés, mintha nem jönne le teljesen, de ez szerintem csak az érzet, amit hagy maga után. Utána még egy gliss kur fújós balzsamot használok, és szárítás után nagyon szép eredményt kapok.

Update: így lassan fél év használat után azt is elmondhatom, hogy kevésbé zsírosodik a hajam. Előtte már hajmosás utáni első-második nap kezdett is zsírosodni, most ez mosás utáni harmadik-negyedik nap.

Update2: abba kellett hagynom a használatát, mert nagyon kiszárította a fejbőrömet, konkrétan kisebb foltokban hámlik. Szóval azt kell mondjam, hogy ideig-óráig használható, de nekem hosszútávon nem igazán. Szóval lehet az lesz, hogy egy darabig most sima sampont használok, és néha-néha visszatérek. De örültem volna, ha ezt használhatnám mindig. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

RCC

2020. november 23.

Nem rossz, teszi a dolgát, már lassan elhasználom a második korongot belőle. Fejbőrbe masszírozva használom, nem sikerül túl jól eloszlatnom ha a kezemben próbálom felhabosítani, mint egy szappant. Így viszont a tömb elég hamar elvékonyodik és kilyukad a közepénél ami miatt macerásabb a használata egy idő után, jobban tetszene egy kisebb de vastagabb kiadásban. Nem csodaszer, nem kell ritkábban hajat mosnom tőle de nem is szárít, nem lett rosszabb tőle a hajam, árban okés de gyakran akciós is, könnyen beszerzhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

wd1102

2020. november 23.

A vékony szálú, hamar zsírosodó hajamra nem vált be. Szuper a kiszerelés, könnyű a használata, jól habzik, nagyon finom az illata, és a hajmosást követő hajszárítás után valóban jelentősen dúsabb hatású a hajam, de mindez mit sem számít, ha másnap, de legkésőbb 2 nap múlva mosnom kell, mert máris zsíros a fejem. :(
Szilárd samponból nekem eddig a Napvirágé a kedvenc, az nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Szilárd samponból nekem eddig a Napvirágé a kedvenc, az nem zsírosít.

Bolgarka

2020. november 17.

Az első szilárd sampon amit kipróbáltam, párszor használtam eddig. Tehát nagyon király, hogy hulladékmentes cucc, jól habzik, viszont nekem azért még mindig kényelmesebb használni hagyományos társait. A szilárd samponnál úgy érzem nem jut el mindenhova, és legalább 3x átmosom vele a hajam, hogy biztos jól átmossa. A hatása amúgy szuper, nem zsírosít, szép lesz utána a hajam. Azt hiszem tovább megyek ezen a vonalon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

lkornelia

2020. november 15.

Első szilárd sampon amit kipróbáltam .(Glamour napok alatt leakciózva találtam a helyi drogériában - 400Ft ért)
A hajam és fejbőröm kimondottan szereti, pedig viszketésre és korpásodásra hajlamos.
Puha és tiszta érzetű a hajam tőle - 1 hónap használat után,már magabiztosan merem mondani,hogy biztos vásárolok még ilyet.
Csomagolás szerint 2 flakon sampont helyettesít - nem fogy gyorsan,de talán két flakont nem helyettesít.
Tárolást kell még megoldanom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Tárolást kell még megoldanom...

dzsoff

2020. november 11.

Nekem ez volt a legelső szilárd samponom, azóta próbáltam az avokádós változatát és más márkát is, de eddig ez tetszik a legjobban. Először tartottam tőle, hogy az én vékonyszálú, hullámos hajammal mit kezd, de kellemesen csalódtam. Szuper selymes és szép fényű lesz tőle a hajam, az illata nagyon finom. Az állaga eléggé sűrű és krémes, úgyhogy kell türelem a felviteléhez, de megéri a macerát, mert szerintem kellően táplálja és ápolja a hajamat és nem is zsírosítja. Ráadásul valóban nagyon sokáig, kb. 2,5-3 hónapig elegendő volt. A fürtjeim is szép rendezettek maradnak a használata után, nem szárítja a hajamat, bár használok mellé azért balzsamot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

viragbel

2020. november 2.

Nagyon kívancsi voltam rá, hogy tényleg működik-e. Már próbáltam más szilárd sampont, azok se jöttek be túlságosan, és sajnos ez sem lett a kedvencem. Bár a korpát teljesen eltüntette a fejbőrömről és a szállóságát is megszűntette, de cserébe teljesen összetapasztja a tincseimet, amik olyan hatást keltenek, mintha 1,5 hete nem mostam volna hajat ( pedig ketszer is megpróbáltam kiöblíteni). Lehet, hogy ezt ki lehetne küszöbölni, ha rendes samponnal is hajat mosnék utána, de hát akkor meg mi értelme van?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol