Nature Box

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. február 17.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd ápolás az érzékeny kézbőrnek 100%-osan hidegen préselt mandulaolajjal, melynek formulája puhít és hosszan tartóan hidratál. Vitaminokban és antioxidánsokban gazdag.

Vegán

Platina890413

2021. február 20.

Eléggé testes krém, viszont nekem könnyen felszívódik-hagy egy " réteget" felszívódás után , ami számomra nem zavaró. Illatra nem rossz, nem hiszem ,hogy újra veszem ahhoz nem nélkülözhetetlen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Zsu23

2021. február 19.

Ajándékba kaptam, szerintem nagyon jó kis kézkrém, könnyed, gyorsan beszívódik és nagyon finom az illata. Viszont extrém száraz kezekre nem ajánlom, szerintem ahhoz nem elég ez a krém. (aztán ki tudja, mert elég sűrű) tőlem mindenesetre megkapja az öt csillagot, mert ez az első kézkrém, ami nem idegesít miután felkentem, és érzem a különbséget, amikor nem használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak