Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Az intenzív ápolásáért & töredezettség elleni védelem: 100%-osan hidegen préselt olívaolajjal, mely omega 3 zsírsavakban és E-vitaminban gazdag. Intenzíven ápolja, erősíti a hosszú, gyenge hajat és véd a hajtöredezéstől.

Vegán

Catwalk

2020. május 29.

Még csak második alkalommal használtam, de nekem nagyon puhává, hidratálttá varázsolta a száraz hajvégeimet. Kb. 10 percen at hagytam a hajamon. Tetszik az állaga, sűrű, testápolóhoz hasonló állagú, de nem kellett belole sok, illetve az illata is kellemes. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 29.

CrazyHairDontCare

2020. március 22.

Extrém száraz hullámos-göndör hajamra vettem.
Nagyon nagyon sűrű az állaga és egy kicsit mintha tényleg olajos lenne a textúrája. Olyannyira sűrű, hogy kb semennyi nem végezte a kád alján, még aközben sem, hogy a csomókat szedtem ki a hajamból. Ez nálam körülbelül szent grál kvalitás, egyáltalán nem volt még soha olyan termékem amiből legalább egy része nem a lefolyóban végezte volna véletlenül.

Sajnos azonban nagyon sokat kellett belőle elhasználnom, hogy ki tudjam szedni a csomókat a hajamból, szinte a tégely negyedét, pedig csak hátközépig ér a hajam. Szinte semmi "csúszóssága" nincs. Számomra ez a legnagyobb hátránya, mivel így rendkívül hamar el fog fogyni és a csomótlanítás is így kb 25 percig tartott és elég sok hajvesztéssel járt.

Azonban extrém jól hidratál, pedig velem kb minden terméknek meggyűlik a baja. Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam, szárítás után pedig nagyon szép fényes. Olyannyira jól hatott, hogy még a ki nem öblítendő balzsamomból sem kellett annyit használnom. Kb amúgy egy órát hagytam a hajamon.

Az illata szerintem nagyon kellemes, kissé férfias, a hajban kb 1 napig megmarad.

Összetevők szempontjából majdnem teljesen Curly Girl Method barát, az a fránya isopropyl alcohol, de legalább az INCI végén van. Az olíva olaj eléggé a sor végén kullog szintén, nem tudom mennyire értelmezhető így a hatása.

A csúszósság hiánya miatt levontam egy csillagot, azon kívül elég szuper termék. A márka avokádós hajpakolása korántsem vált be ennyire. Azonban mivel ilyen gyors ütemben használódik el nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

Extrém száraz hullámos-göndör hajamra vettem.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.