Nature Republic

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lazybutterfly, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   $10
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, élénk színt biztosító lip tint egyetlen felvitellel.

8 árnyalatban kapható

lazybutterfly

2019. május 13.

Nekem a 04-es chic red mousse van meg ami, nagyon élénk hideg rózsaszín árnyalat. Hiába próbáltam ki mielőtt megvettem még így is az az érzésem volt, hogy teljesen más a színe a számon mint amilyenre számítottam. Tényleg nagyon erős a színe és rettentő gyorsan szárad így nem lehet vele sokat vacakolni viszont utána levakarhatatlan. Nagyon szárít, ha ez van rajtam mindig kicserepesedik a szám. Ez volt az első lip tintem de nem dobtam hátast tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propanediol, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.