Nature Republic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Shea vaj tartalmának köszönhetően táplálja a bőrt és ragyogó fényt ad.

tara95

2019. október 20.

A túlhámlasztott, foszló, érzékeny bőrömet helyrehozta egy éjszaka alatt. Sűrű, tejes, kell neki idő, de csodákra képes az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

BLili

2019. augusztus 14.

Rengeteg parfüm van szerintem benne, irritálta az érzékeny részeket, emiatt nálam ez felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

HunglerR

2018. március 28.

Nekem nagyon tetszett az illata, és hogy krémben úszik a maszk. A maszk mérete számomra túlságosan nagy, vagyis inkább széles. Jól magában tartotta a krémet, nem folyt, a tasakban elég kevés maradt, ezt a nyakamra, dekoltázsra kentem fel. Száraz bőröm van, nagyon fényes lett tőle a bőröm. Zsíros bőrűeknek nem ajánlom ez miatt.
Egyenlőre tetszik, van még belőle pár darab és lehet újra is veszem. A negatívum számomra tehát a mérete :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Kori

2017. október 27.

Hetente használom ezeket a fátyolmaszkokat, ebből is van még legalább 4-5 darab. Nem tudom, hogy másabb lenne-e a hatásuk, ha egy bizonyos fajtát használnék egyhuzamban...? Mindenesetre, én mindig másikért nyúlok, annak megfelelően, hogy éppen mikor-mire van szüksége a bőrömnek.
Ebből a "szériából" az összes maszk megfelelő nagyságú, talán kicsit nagyobb is mint kellene. A bevágások száma nekem kevés, mindig ollóval csinálok még egyet-kettőt a szemem köré, illetve a széleken, így sokkal jobban illeszkedik. A nedvességtartalma is nagyon jó, mindig marad egy jó adag folyadék a tasakban, azt még pluszban rá szoktam csepegtetni az arcomra, ha már elkezdte beinni a bőröm, illetve nyakamra is teszek belőle.
Ennek a shea vajasnak az illatát nem szeretem, olyan púderes, babapopsikenőcsös. De a hatása nagyon jó, remekül hidratálja, puhává teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

csill87

2017. október 11.

Nagyon szerettem ezt a maszkot, igazán mélyen hidratál, ezért nekem ez inkább téli termék. Érzékeny az arcbőröm, de ez nem irritálta akkor sem amikor már nagyon ki volt szegény télen. Én ebayről vettem 2100 forintért 7 darabot, így nagyon olcsó volt és össze sem lehet hasonlítani minőségben egy hazai drogériással sem, hiába lehet már itthon is sokfélét kapni.
Egyébként már elkezdtem leszokni ezekről a maszkokról és tényleg csak ritkán használom őket, mert nagyon zavar, hogy mennyi szemetet termel, kicsit sem környezetbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Sisszy

2017. július 9.

Nagyon finom illata van és rendkívül puha lesz tőle a bőröm, imádom. Egyetlen baj (de az összes fátyolmaszkra jellemző), hogy elég hideg mikor kiveszem a csomagolásból. :D De tápláló és jót tesz az arcomnak, szóval meg van bocsátva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

kimsowon95

2016. október 2.

Kellemes volt az illata és másnap reggelre valamivel világosabb lett az arcom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

aranypáva

2016. május 6.

Imádom ezeket a maszkokat, sokkal jobb hatásuk van mint az itthon kaphatóaknak. A shea vaj miatt krémes, kicsit zsíros állaga van, de használat után ez nem érződik. Nagyon jól hidratál, a piros foltokat az arcomon elmulasztotta. Biztos újraveszem, bár inkább hidegebb időben használom majd, mint nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Acer1987

2016. március 13.

Kellemes, puha a bőröm, jót tett neki a maszk. A mézes maszkuktól sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Kellemes, puha a bőröm, jót tett neki a maszk. A mézes maszkuktól sokkal jobb.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.