Nature Republic

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2017. január 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• 90% csiganyálka szűretet tartalmaz
  • simává teszi a bőrt
  • niacin és adeozin tartalma révén feszesíti és világosítja a bőrt

Nature Republic Snail Solution szett
Ár: 3800 ft+pk , Eladó: cintialaura
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szolnok, Kecskemét, fizetés: --
Mancsi333

2019. április 12.

Nagyon jó kis krém, szépen simítja a bőrt, jól hidratál, könnyen beszívódik, nem tömíti a pórusokat, szereti a bőröm, így megéri a pénzét abszolút! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

aranypáva

2017. október 18.

Csak mintát próbáltam, de szuper krém, abszolút megéri a teljes kiszerelés is az árát.
Eleinte testes, kicsit gusztustalan állagú krémet kapunk, enyhe barnás színezettel. Ezért plusz pont, hogy nem volt túlszinezve vagy fehérítve a krém, sem televágva parfümmel.
A bőröm azonnal feszesebb lett, hidratáltabb érzést biztosított. Nem csípett, de enyhe zsibbadást éreztem a szemeim alatti bőrön. Gyorsan beszívódott és az apró ráncokat látványosan feltöltötte.
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Bátran ajánlom!

fille.tressee

2017. január 22.

Csodakrém. Nagyon könnyű textúrája van, hamar beszívódik, nem okoz pattikat, nem lesz zsíros a bőröm, viszont remekül ápolja. Csak egy kicsit nehéz itthonról beszerezni, Koreában olcsóbb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Rovett

2016. október 13.

Kihagyhatatlan oszlopos tagja a reggeli, és esti arcápolási rutinomnak! Szinte az egész Snail Solution termékcsaládot használom -kivéve az ampulla és a maszk-, és egyszerűen hihetetlen milyen szuper termékek! Folyamatosan újra rendelem, nem hagyom, hogy kifogyjak belőlük.
Én egy travel kit-et rendeltem e-bayről, amely tartalmazza a skin booster-t 31 ml, az emulison-t 31 ml, az essence-t 5 ml, és a cream-et 5-10ml. Mindössze 2.000 ft-ért. Kicsit több mint 2 hónapja használom őket, és a skin booster+emulsion fele még mindig megvan. Napi 2 használat mellett. Mindkettőt bőségesen locsolom az arcomra. Hihetetlenül hálás érte a bőröm.
A skin booster besorolását tekintve egy igazi Punk! Ugyanis márkánként, összetevőnként változó a felhasználása. Szerintem a Nature Republicnál a toniknak felel meg. Amelyet felvihetsz vattára öntve, vagy egyszerűen a kezeiddel is. Hát szerintem világi nagy pazarlás vattára folyatni. Ugyanis a tonik szerepe a bőr megfelelő pH értékének visszaállítása, és felkészítése a további készítmények hatékonyabb befogadására.
Ezért is a tonikok közé sorolom, mert 10.000%-ban hozza az ígért hatást. Egyszerűen első használattól kezdve érzi az ember, hogy ez valami más. Sokkal hatékonyabb vele minden. Szuper kis készítmény.
Ha belegondolok, hogy ezek a kis travel kit-ek mennyi ideig kihúzzák.. Nem is olyan drágák a teljes kiszerelésű termékek. Ár-érték arányban is kincset érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Cu2tka-baba

2016. február 14.

A szérumok közül amiket mostanában használgattam ez győzött meg egyedül. Ez az egy aminek a kis ( nem is olyan kicsi 5-10 ml) mintái közül újakat szereztem be. Nincs erős szaga, víz állagú, nem olaj, hamar beszívódik és lehet rá krémezni anélkül, hogy kukacosodna. Nem okoz pattanásokat és nagyon frissítő, nem ragad, akkor sem ha magában használja az ember. nekem bejött. Árát tekintve nem olcsó, de mintákat rendelve nem vészes. Legutóbb 4x 5 ml-t rendeltem kb 700 ft körül. Ez majdnem 3 hétre elég volt úgy, hogy napi2x használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.