Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Minden bőrtípusra, mindennapos használatra ajánlott, gyorsan felszívódó krém. Intenzív, hidratáló hatása természetes üdeséget biztosít. B5-vitamin tartalma nyugtatja és ápolja a bőrt, C-vitamin tartalma puhává varázsolja. Védelmet nyújt a környezeti ártalmakkal szemben, lassítja a bőr öregedését.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

abksb

2020. május 2.

Extra száraz (helyenként viszkető, ekcémás-foltos) bőröm van - kivéve az arcom természetesen, mert az kombinált, nehogy egyszerű legyen :D Meg sem tudom mondani, mióta keresek olyan testápolót, ami nem túl csúnya összetevőkből áll, hidratál is, de közben normálisan elkenhető, legfeljebb enyhe illata van és nem csillagászati ára van... Kb. egy hete használom ezt a krémet, és egyelőre úgy érzem, hogy ezeknek a kritériumoknak nagyon megfelel. Az illata tényleg nem kakaós, nekem valamiért inkább fémes, de a párom szerint kókuszos a bőrömön. :) Esténként használom zuhany után, amikor még puha a bőröm a víztől, nagyon gyorsan és jól beszívódik. Ár-érték arányban abszolút megéri.
Ja, és a hatévesemnek is elég száraz bőre van, babaolajjal keverve kentem be neki, másnapra eltűnt a szárazság.
Amíg nem találok jobbat, megkapja az öt csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Amíg nem találok jobbat, megkapja az öt csillagot. :)

luckyschr

2020. január 7.

Olyan messze van a kakaó vaj illattól, hogy az hihetetlen. Felkenve sem jobb a helyzet, nagyon érdekes illata van úgy is, az biztos. Lassan szívódik be, állaga mondjuk nem rossz, de nem is a legjobb. Olyan nyee az egész. Elhasználom, ha megvettem, de nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Kriszta180222

2018. szeptember 3.

Lehet, hogy én fogtam ki rossz/romlott terméket, de eddig ez volt az egyetlen olyan testápoló, amit egyáltalán nem tudtam használni, annyira borzasztó szaga volt. Egy alkalom után a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

zsofi017

2018. március 20.

Nekem nagyon bejött, jó az állaga, kellemes az illata, gyorsan beszívódik, mégsem szárítja ki a kezem és nem hagy zsíros érzetet. (Pedig nekem is sokszor hámlik és gyulladt a bőröm, de ezzel nincs baja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

stofareni

2017. december 4.

Én arcra nem használtam még csak testápolóként. Nekem nagyon be vált. Gyorsan be szívja a bőröm, finom illata van. Megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Girgriis

2017. szeptember 12.

Jó az illata és jól puhítja a bőrömet arcomon,kezemen is egyaránt! A csúnya ekcémás kezem sem olyan csúnya már pedig csak 3napja használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

picur0306

2017. június 24.

A vélemények által próbáltam ki és eddig nagyon tetszik, mert nem lett kiütéses a bőröm és hamar beszívja a krémet. Bár, most hogy ilyen meleg van, persze hogy ragadósnak érezzük a krémeket, de amúgy nem az a ragadós féle úgy érzem.
Hallottam, hogy a kakaóvajat tartalmazó krémek elősegítik a barnulást és mivel fehér bőrű vagyok így nehezen barnulok, sőt! A lábszáram, ami szinte sosem barnul le és ezzel a krémmel mintha egy pici színe lett amíg a szabadban tartózkodtam.
Tetszik, hogy az összetevőknél a kakaóvaj a második helyet foglalja el, így biztatóbb a dolog, hogy nem egy cseppnyit tartalmaz. Viszont a Propylparaben és a Parfum nem tetszetős, de a lista végén szerepel és így ki mertem próbálni (illatanyag allergiám van).
Összességében jó kis krém, nem egy pacsmag és ezért adok 5*-ot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Összességében jó kis krém, nem egy pacsmag és ezért adok 5*-ot :)

curlyangel

2017. május 13.

Nekem egy borzalom volt. Nem hidratált eléggé, felkenés után inkább szárazabb maradt a bőröm mint volt + pattanások lettek tőle a hátamon...
Arcra meg a kókusz miatt tilos!! Eltömíti a pórusokat és így pattanások keletkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

lildiko

2017. február 27.

Kedvenc krémem, nekem ez maga a csoda. Minden este használom zuhanyzás után, isteni illata van, és annyira puha lesz tőle a bőröm, hogy egyszerűen imádom. Hálát adok a barátnőimnek, hogy anno a 16. születésnapomra egy ilyet kaptam tőlük, mert azóta folytonos ez a nagy szerelem közöttünk. Ráadásul olcsó is. Max pont, ha lehetne, 10-et adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

marcha

2017. február 6.

Számomra csodaszer. testre és arcra is használom. Könnyen beszívódik és nagyon jól hidratál. Az eddigi legjobb testápolóm, ráadásul filléretkért kapható. A csomagolása elég gyengus, bár elég sok strapát kibírt, mielőtt elrepedt a tégely alja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mesterséges színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.