Nature's Spirit

Ár:   550   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ayeshakari, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Ár:   550
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Minden bőrtípusra, mindennapos használatra ajánlott, gyorsan felszívódó krém. Akár Make up alá is.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
x

2013. április 23.

Nagyon szeretem, abszolút kedvenc, testre is, arcra is bejött, nekem a kicsit kesernyés illata is iszonyatosan tetszik, sokkal ütősebb, mint a szokásos édeskés illatú krémek. Olyan az illata, mint az otthon főzött zöld teának, ami kesernyés és néha fintorogva iszom meg, de tudom, hogy jót tesz. Az összetevői is tetszenek, és hihetetlenül hamar beszívódik a bőrbe. Fehér színű, de olyan különleges csiganyálas, gyöngyházszerű. Már a krém látványa is csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

ayeshakari

2012. július 14.

Nyaralás előtt vásároltam, ezer forint alatt. Nagyon jó, kiadós, sűrű állagú, jó szolgálatot tett napozás után, amikor eléggé szomjazta a bőröm a törődést. Nem mondom, hogy 1000%os az összetevők listája, de nekem megfelel. Arcra is lehet használni, nem irritál, nem leszek tőle pattanásos. Sminkelés előtt is kipróbáltam, szépen előhidratálta a bőröm. Illata nem erős, nem tolakodó, színre egyszerűen fehér. Aki nem szeretne sok pénzt költeni, de szüksége van egy jó kis általános hidratálóra, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Prunus Dulcis, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate, Isopropyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Beeswax Acid, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Beeswax Acid
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance