Naturigin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narancsos, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

98,99%-ban természetes összetevőkből.

CatLynn

2013. július 17.

Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a balzsamba egy eurós üzletben. El se akartam hinni, hogy mindössze 190 Ft-ért akarnak hozzámvágni egy 200 ml-es ECOCERT minősítésű terméket. Még szép, hogy jött a kosaramba! Az illata...hát olyan nincs neki :) Teljesen natúr, amolyan illat nélküli hajápoló, icipicikét lehet csak érezni bármit is rajta, engem ha a kezemben megszagolom, a mandarinra és a tejre emlékeztet talán leginkább, de ez már erős beleképzelés részemről :) Lényeg, hogy hajmosás után ne várjunk tőle órákon át illatozó hajkoronát. Viszont amit várhatunk, az könnyű kifésülhetőség, lágy, fényes fürtök, mindezt méreganyagok nélkül :) Először nem hittem volna, hogy jóban leszünk, nem volt az a nagyon krémes, rögtön tapintható zsíros hatás a vizes hajamon, úgy tűnt, sprőd, fénytelen végeredményt kapok, de megszárítva semmi probléma nem volt, abszolút meggyőzött. Szerintem vissza fogok zarándokolni, és felvásárolom a készletet :D Sokkal jobb, mint pár jóval drágább natúr balzsamom (pl Alverde, Alterra). Remélem nem csak egyszeri szerencse volt, és máskor is kapni! Akit érdekel, a One euro Market és a DDA polcain kutakodjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Maris Aqua, Glycerin

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.