Naturissimo

Ár:   1210 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amina22, Módosítva: 2019. július 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ajakvédő balzsam, amely anti-ageing hatású bioaktív hatóanyagokat tartalmaz

A nagy hyaluronsav tartalma és a vitalizáló ginseng kivonata a telt és bársonyos ajkak kialakulását segítik. Az antiszeptikus hatásáról ismert citromfű illóolaja és az allantoin, B5-vitamin, jojoba és castor olaj az egészségesen ép bőrregenerációt támogatja.

Pumpulina

2018. szeptember 13.

Nekem nem azt hozta ez az ajakápoló, amire számítottam. Bár valóban jól hidratál, viszont az állaga nem volt megfelelő és a tubus sem túl praktikus. A krémből kicsapódott a víz, így amikor használni akartam, akkor először kifolyt belőle egy vizes/olajos átlátszó folyadék, utána tudtam csak a krémhez jutni, amit csak kézzel tudtam felkenni a tubusból rögtön az ajakra felvinni esélytelen. Az állagon nem segített az összerázás sem. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

fanni1125

2017. február 28.

Imádom! A nagyon repedezett ajkaimat is rendbe hozza 1-2 napon belül. Örülök, hogy kozmetikusom ezt ajánlotta, remek kis cucc. Ha választani kéne drogériás és e között, ő nyerne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

DianaS

2016. február 24.

Szuperül hidratálja a kirepedezett ajkakat, nem kell belőlle sok és lassan is fogy annak ellenére h ha tudom használom, és remek az illata is. Viszont ha már sokáig áll bevizesedik, és mielőtt felkenném ki kell nyomnom belőlle a vizet, ez kicsit bosszantó tud lenni de nem vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Batka

2014. október 14.

Ajakra tényleg vékonyan érdemes kenni, és nem annak, aki csillogó ajkakat szeretne. Viszont a talpamra csodásan bevált!!! Valamiért a sarkam most sokkal több törődést igényelt, mint eddig bármikor, ami nagyon zavart. Semmi nem használt: dörzsölés, fürdők, krémek. Aztán egyik nap, mikor a munkában átvettem a benti papucsot, bekentem ezzel a sarkam. És végre elindult valami!
Azóta már jó párszor bekentem, és kijelenthetem, hogy jó, használt, újra szép a sarkam. Hálás vagyok a kis krémnek.
Most nem tudom hány csillagot adjak neki? Sarokkrémként 5, szájápolóként 3.5, mert érzékeny ajakra nem biztos, hogy ajánlanám a fahéjas jellege miatt(nekem érzékeny)

NA, a tubus vége a perforálásnál elvált, úgy, hogy alig használom. Így most két oldalról is alkalmazható, ami lehetne pozitívum is, ha tudnám előre, hogy éppen hol bukkan fel a folyadék, majd utána a krém :) Merthogy a krém alkotóira vált idővel.
VISZONT SAROKÁPOLÓNAK MÉG MINDIG CSÚCS!!

...És kézkrémként is párját ritkítja. Fahéj illatú, tökéletesen hidratált kacsókat eredményez.
Van, hogy ajakkrémnek születünk, azután kinőjük magunkat, na :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

VISZONT SAROKÁPOLÓNAK MÉG MINDIG CSÚCS!!

Van, hogy ajakkrémnek születünk, azután kinőjük magunkat, na :)

Nefertiti

2013. november 10.

Ajandekba kaptam. Az adagoloja kisse fura volt elsore, nem voltam hozzaszokva, szemelyszerint jobban szeretem a stifftes ajakapolokat.
Nos, szep osszetevok, egyszeru, letisztult csomagolas. Az illata nekem kisse eros, mintha citrom keveredne nem tudom mivel :P szal, fura! Allaga suru, feher krem, ha tobbet teszunk akkor kisse feher ajkakat eredmenyez. Estenkent hasznalom de meg reggelre sem szivodik be maradektalanul. Oszinten... jobbra szamitottam volna Biolaektol !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

sesztee

2013. január 22.

Teljes pénzkidobás!! 800 Ft és ragadós, büdös (naftalin szagú-rosszul lettem tőle egy idő után)... szörnyű! Nagy csalódás számomra, pedig én sok egyéb más Naturissimo terméket is használok, amikkel nagyon elégedett vagyok, de ez... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Niacinamide, Panthotenic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sorbitol h 1 1

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.