Naturissimo

Ár:   2047 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csibedli, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   2047 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Megújult összetétel!

Hatékony sminkeltávolító, a bőr ún. hidrolipid rétegének egyensúlyát támogató arctej. A normál és kevert, valamint a száraz, érzékeny bőr kíméletes tisztítására is ajánljuk.

TahinZsofi

2020. szeptember 18.

Egy tubust használtam el, nagyjából 2-2,5 hónapra volt elég. Csak reggel használtam, arra kerestem egy tisztító tej jellegű, natúr terméket, hogy reggel ne csak sima vízzel mossak arcot. Úgy gyakran húzódott a bőröm. Erre tökéletes volt, az illata finom, nem túl erős, igazi levendulás, semmi mű hatása nincs. Kellemes kis lemosó, de semmi extra. Simán venném újra, de most kísérletezgetni szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Bellita

2019. január 28.

Évek óta ezt az arctejet használom. Gyengéden tisztítja a bőrömet, puhává teszi, a pattanásokon is segít. Heti 1 alkalommal szoktam még almaecetet használni, a levendulás arctej után, 15 percig rajtahagyom így ezzel a kettő kombival még jobb a hatás.
Ahhoz képest az arctej pedig nagyon sokáig elég nekem. Igaz én nem használom naponta , elég heti 2-3x .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

bigee

2018. október 29.

Szeretem a hazai gyártású bio termékeket, szerintem 5 tubussal simán elhasználtam már belőle, alapvetően elégedett vagyok vele, én sminklemosásra is ezt használom, az elején jobban tetszett most már szívesen váltanék valami hasonló összetevőjű mégis többet nyújtó arctisztítóra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Vikesz

2017. július 9.

Szememen smiklemosáshoz nem használom,arctisztításhoz jól működik.Kíméletes,nem irritál és nagyon hatékony.Ez akkor tűnt fel,mikor ugyanazt az alapozót ugyanabban a mennyiségben felkentem,és este meglepődtem hogy hasonló társaihoz képest sokkal jobban eltávolított mindent.Nálam 5 csillag!;)És mindig újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

jrzy2424

2016. július 24.

Egy ideje borzalmasan elkezdtek tágulni a pórusaim, illetve kicsi, kráterszerű hegek jelentek meg leginkább az orromon. Elmentem egy kozmetikushoz, aki kizárólag bio-termékekkel foglalkozik, és ő mondta, hogy sajnos a sokféle kence és maszat nem hagyja szellőzni rendesen a pórusaimat, és emiatt van tele mitesszerekkel. Hozzátenném, hogy sosem használtam rossz minőségű dolgokat, egyszerűen csak szinte minden tele van póruseltömítő összetevőkkel. Az utóbbi egy évben egyre jobban foglalkoztatott ez a téma, így a kozmetikus csak egy utolsó lökést adott úgymond, hogy ezen termékek felé orientálódjak. A választásom erre a lemosóra esett. Az állaga érdekes, még nem használtam ilyen jellegű lemosót, de ezzel nincs is semmi probléma. Tényleg nem csíp, nem irritál, sőt, kellemes, tényleg azt érzi az ember, hogy ez a cucc gyengéd hozzá. A smink leszedésére viszont eléggé alkalmatlannak találom. Én azt csináltam, hogy shea vajjal szedtem le a szememről a sminket egy vattakorong segítségével (noha nem kapja le azonnal, de szerintem megéri a "szenvedés"), aztán az arcra ez az arctisztító tej. Összességében én nem igazán éreztem teljesen tisztának az arcomat tőle. Nekem a kozmetikus azt tanácsolta, hogy bőven elég lesz ez az arclemosó tej, tonik sem kell, és semmi más. Viszont én ez mellé lehet választanék egy tonikot is, és akkor lehetséges, hogy teljesen rendben lenne a végeredmény. Másik bajom vele, hogy sajnos nekem ez már drágának számító dolog úgy, hogy gyorsan fogy és elég kevés is van benne, nem hiszem, hogy ezt a lemosót újra venném. Talán egyik társával próbálkoznék még, mindenesetre maradnék ezen a vonalon mindenképpen, mert tényleg látszik, hogy sokunk bőre hosszútávon unja meg a sok szintetikus cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Csibedli

2015. szeptember 3.

Nekem kicsit csípte a szemem, a bőrömet szépen megtisztította, de a sminket nem szedte le úgy ahogy azt elvárom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone