Naturissimo

Ár:   1321 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A B3-, E-vitaminok, gyömbér, petrezselyem, fodormenta, stellária, spenót, uborka, sárgarépa pulpokban lévő vitaminokkal és nyomelemekkel, értékes flavonoidjaik, poliszaharidjaik révén, valamint szalicilsav, mint BHA peeling hatóanyag a megújult és gyorsan vitalizálódó bőrfelszín kialakulását segítik. Alkalmazása: Célszerű a peelingező gélmaszkot a megtisztított bőrre kenni, majd a 15-17 perc hatóidő elteltével lemosni vízzel. Minden bőrtípusra alkalmazható. Használatát hetente 1 alkalommal ajánlott.

Kiszerelés: 50 ml

DianaS

2020. augusztus 12.

Kellemes nature illat, viszont ezt a csípést nem igazán értem, én szerencsére egyáltalán nem tapasztaltam ilyet pedig extrán érzékeny az arcbőröm. Szeretem a márka termékeit de ő nem nőtt túlságosan a szívemhez, néha jól jött elhasználtam de gyengécskének tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

bubilany

2020. július 14.

Sajnos az én bőrömet brutális kiszárította, és lemosás után vörösre csípte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Sajnos az én bőrömet brutális kiszárította, és lemosás után vörösre csípte.

MhoChing

2019. július 11.

Valamelyik hatóanyaga nagyon zavarja a szemem, felkenés közben csípi és könnyezek. Egészben még sosem sikerült leszednem (pedig van, hogy majdnem egy órára is magamon felejtem :) ), de bő vízzel lemosható. Kb. hetente egyszer használom. Puha lesz utána a bőröm, és talán következő nap nem zsírosodik annyira, mint más napokon, de ennél több pozitívumot nem tapasztaltam. A tubusos változat van meg, és bármennyire is aprónak tűnik, sokáig kitart, kevés is elég belőle. Lényegében nem egy rossz dolog, de számomra nem is csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

izabella73

2017. november 15.

Nekem a tubusos változata van,gondolom ez az újfajta kiszerelése.Sajnos nem igazán vált be,felkenéskor nagyon csípte a szememet és az arcbőrömet is.Száradás után egyben nem lehet leszedni csak kis darabokban,viszont lemosni is nehéz.Látványos pozitív változást sem tapasztaltam a bőrömön.Mivel nem sok van benne,azért elhasználom,de újra venni biztos nem fogom,inkább még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

Brigi3

2017. március 21.

Nem rossz, a hatóidő letelte után szép sima lessz a bőr. Pár alkalommal használtam már, nem tapasztaltam semmilyen kellemetlen tünetet( viszketés, pirosság) , A mitesszereket viszont nem távolítja el :(.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

jaguar86

2016. november 3.

Ne ez egy szuper jó kis peeling! Már az első használat után szembeötlő a pozitív változás. Kisimul az arc, mintha 2 napot végigaludt volna az ember, és -alig hittem a szememnek- a pórusok mérete is látványosan lecsökkent. A bőröm hiperérzékeny, eddig minden pelinget félve próbáltam ki, de ez belopta magát a szívembe. Egyetlen negatívuma, hogy a szemet az első pár percben irritálja, de ez elmúlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Amit én vettem az 35 ml és 995 Ft volt. Az új tubusos kiszerelése nekem jobban tetszik. Imádja a bőröm. Csak felkenem, és lehámlasztja az elhalt hámsejteket, és egyben táplálja is a bőrömet. Nem szeretem a karcos radírozós fajta peelingeket, ezért ezt megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Bogi86

2014. október 31.

én ezután az algás spa-t használom, majd stelláriás tonikkal áttörlöm az arcom, elégedett vagyok, én is meglepődtem a méretén, még nem tudom hány alkalomra lesz elég, semmilyen negatívumot nem tapasztaltam eddig, és lemosni szoktam vízzel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

InvincibleRodent

2014. március 8.

Bár az illata nem tetszik (kicsit kellemetlen felkenéskor, főleg orr alatt, juj), és a kiszerelés mérete miatt először kicsit drágálltam, a maga módján bevált. :) Kellemes volt a használata, és tovább tart, mint gondoltam, hogy fog- bevallom, tévedtem, mert még mindig csak kb a harmada fogyott el. Igaz heti egyszer használom csak, azt is hellyel-közzel. Igaz -akármilyen gusztán hangzik- lekapargatni szoktam inkább, mint lemosni, de olyan puha lett tőle a bőröm, hogy percekig le sem tudtam venni róla a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

enikova

2014. február 11.

A bőrömet puhává tette, és mintha a pórusokat is összehúzta volna, és egy kicsit sem csípett. Olyan, mintha valaki répás uborkalevet kenegetne az arcomra kisebb pépes darabokkal, de a ronda látványtól eltekintve az illata nem zavaró. Hatás miatt pedig abszolút megéri az ~1200 Ft-ot. A végén lehúztam, nem pedig lemostam.
Az én bőröm viszont igényli a heti 2-3 használatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Az én bőröm viszont igényli a heti 2-3 használatot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.