Naturissimo

Ár:   2594 Ft és 8312 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   2594 Ft és 8312 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alacsony pH-jú glikolsavas peelingező maszk, amely a kb. pH 2,8 értéken 15-20 perc alatt hatékonyan távolítja el az elhalt, elöregedett hámréteget. A benne lévő vitaminok az egészséges bőrregenerációt támogatják, a kitozán hidrolizátuma aminosav-utánpótlást és kellemes bőrérzetet biztosít. A birs biológiailag
aktív savai segítik a peelingezést, ill. gyulladáscsökkentő hatású uronsav-származékokat, tonizáló hatású pektineket és cseranyagokat tartalmaz.

Viki000

2013. április 13.

Elég jó hámlasztó. Narancssárgás színe van, engem az illata gyümölcsös rágóra emlékeztet, az állaga pedig kicsit "gumi jellegű". Kb. 20-30 percig hagyom a bőrömön, addigra már lehúzható lesz, de egyben nem jön le. Amit lehet kézzel leszedegetek, a maradékot lemosom. A bőröm egyértelműen tisztább, frissebb, szóval nem rossz. Nincs az a "wow" hatás, de lehet én várok el túl sokat egy peelingtől. Első alkalommal csípte rendesen a bőrömet, utána már megszoktam. A leírás alapján kéthetente vagy havonta egyszer érdemes használni, de szerintem nyugodtan lehet heti szinten is, sőt én van, hogy hetente 2x is felkenem.
A fenti összetevőlista nem teljes, van pluszban pár összetevője, de ahogy elnéztem ezek nem ártalmasak.
Egy fő negatívuma van számomra, mégpedig az, hogy körülményes a beszerzése. Legalább 10 Biola kozmetikának írtam, jó, ha a fele válaszolt és azok többsége is elutasító volt, azon a címen, hogy ez professzionális termék és nem adnak el lakossági használatra. Végül egy szegedi kozmetikus küldte el nekem postai úton.
Emiatt még meggondolom, hogy újravegyem-e, de ha valakinek van lehetősége megvenni, érdemes kipróbálni. Kb. 2200-2300 Ft/50ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

orange01234

2013. január 24.

Nagyon kellemes illatú peeling, nedves bőrre felkenem, 15 perc múlva pedig lemosom, és a bőröm olyan, mint a babapopsi:)
Elég kéthetente használni, és csodákat művel! Feltölti az arcbőröm, sokkal ragyogóbb, és üdébb lesz tőle a bőröm, az illata pedig csak hab a tortán:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate