Naturissimo

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: kvbea, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő balzsam érzékeny, extra száraz bőrre. Hatékony és bőrkímélő, hidratáló tusfürdő balzsam, érzékeny és extra száraz bőrre. E- B3 és C-vitamint, kukoricacsíra, barackmag olajat, hámosító allantoint, valamint a hipoallergén és gyulladáscsökkentő hatásáról a szakirodalomból jól ismert vadárvácska kivonatot tartalmaz. Az uborka juice a tartós hidratációt és a birs kivonata, a szőlőlé AHA gyümölcssavai a további bőrápoláshoz jó előkészítést biztosítanak. Bőrbarát pH-jú.

Kiszerelés: 200 ml

Kriszti0609

2019. június 30.

Tengerparti nyaraláshoz kerestem olyan fürdőkészítményt, amely a sok úszástól és naptól megfáradt bőrömet kényezteti. Száraz bőrömet hatékonyan, ugyanakkor kíméletesen tisztította meg, elképesztő lágyságot maga után hagyva. Nem véletlen, hiszen telis-tele pakolták növényi olajokkal és hidratáló kivonatokkal. Finom rózsafás illatfelhőbe burkolja a testet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

bicitoth

2015. szeptember 13.

A száraz bőrömre tökéletes ápolást nyújt, aki most áll át natúrkozmetikumokra meg kell szokni, hogy nem habzik egyáltalán. Én ezzel kezdtem, és bár előtte utánaolvastam, eleinte túl sokat nyomtam, hogy kompenzáljam a "habtalanságot". Kellemes illat, tökéletesen tisztít, ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

kiscsibe

2014. november 15.

A nyáron vettük. Nagyon kelllemes barackillatú, nagyon gyengéd, sűrű, selymesen krémszerű. Ez az egy, nem szappan jellegű, fürdésre való cucc, ami nem szárít,sőt meglepően ápoló hatású. Ekcémás, extra száraz bőrre nagyon jó. Legalábbis nekem. :-)Tisztító hatása is elegendő, gyengédsége ellenére. Szandálban volt a lábam és azt a jellegű szutyit is szépen, maradéktalanul letisztította. ( A bokámról lábfejemről a talpamról is, bár én amúgy is minden nap, legalább egyszer fürdéskor dörzskövizem.) Közepes erősségű, városi szutyokkal elbánik. Ipari szennyeződés eltávolítására nem volt tesztelve.:-) Egyedül a termék kinyerésével van gondom, valahogy nem így kellene a csomagolását, adagolását megoldani, ahogy jelenleg van, nem lehet kisebb mennyiséget kinyomni belőle, ha megnyomja ( a lehető legóvatosabban is ) az ember fia, lánya legalább egy tenyérnyi kijön belőle, ami, egyrészt sok ( mert elég szerintem fél tenyérnyi az egész testre ), másrészt a sűrűségéből adódóan szanaszét trottyan onnan. Azután meg varázsolja, bűvészkedje valahogy vissza az ember a flakonba. Elég idegesítő. Jó lenne, ha valahogy másképp lenne megoldva. Nem tudom, hogyan mert eléggé sűrű krémszerű cucc van benne. De ez nem is az én dolgom. Emiatt a probléma miatt nem vonok le csillagot, azért nem teszem, mert a termék, amúgy kitűnő. De a flakon értéke, az adagolás jellege legalább -1-est ér. Úgyhogy óvatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0