Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

• Hatékony a kézen előforduló baktériumok és gombák 99,9%-ának elpusztításában.
  • Víz és szappan nélkül tisztít.
  • Tegyen egy kis mennyiséget a kezére és egyenletesen dörzsölje el, addig amíg a keze száraz nem lesz!
  • Használatát javasoljuk utazáskor, kiránduláskor, pelenkázás előtt és után, stb.

Timitami

2017. május 27.

Nemrég 940 forintért vettem patikában, szóval a kiszereléshez képest baráti az ára. És jó is, de nekem a Balea kézfertőtlenítője jobban bejön, mert icipicit folyósabb, bár ennek kellemesebb az illata, nem annyira alkoholos, mint a Baleaé. De ez is szépen tisztít, nem hagy rajtam ragacsos érzetet. Az egyik a kocsiban van, a másik a táskámban, szóval elvagyok mindkettővel. Ha a Baleaára 5 csillagot adtam, erre is azt kell adnom, mert tudja, amit kell és nem okoz irritációt, nem hagy kellemetlen szagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 27.

Matilda

2014. december 25.

Pár éve vettem ilyet egy gyógyszertárban és nagyon rossz volt, mert nem tűnt el maradéktalanul a kézről, hanem egy borzalmas réteget hagyott a bőrön, ami nagyon kellemetlen érzés volt. Végül nem a kezemre használtam el, hanem a lakásban fertőtlenítésre. Nem szeretek olyat kidobni amiért pénzt adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Jazz-meen

2012. október 22.

Ez volt az első kézfertőtlenítő, amit próbáltam, ill. vettem. Előtte még nem is tudtam, hogy léteznek ilyen termékek :) Utazáshoz vettem, de nem jött be... Nagyon erős alkoholos szag, csíp, ragad, csak félig használtuk el, kidobtam, igaz, addigra már le is járt. Utána láttam, hogy van ezerféle kézfertőtlenítő, sokkal olcsóbban, és jobb illatúak is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.