Naturland

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivett0502, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A kókuszolaj és a kukorocacsíraolaj természetes E vitamin antioxidànsa gátolja a szabadgyökképződést,így lassítva a sejtek öregedési folyamatait. A béta karotin és E vitamin tartalmú sheavaj bőrpuhító,regeneràló,hidratàló hatása enyhíti a bőr viszkető érzését.A készítmény alkalmazàsa a bőrnek rugalmasságot, frissességet kölcsönöz. Mérsékli és megekadàlyozhatja a vàrrandóság, súlynóvekedés és csökkenés okozta csíkok kialakulását. A krém aktív hatóanyagai regenerálják, táplálják és feszessé teszik a bőrt a kollagénszintézis stimulàciója és a természetes hidratálás álltal.

adri0419

2019. augusztus 9.

2. hónaptól kezdődően használom. Eddig csíkokat még nem látok. Nagyon kellemes illata van, ami gyorsan elillan, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. A tubusa is tetszik, mikor véletlenül többet nyomtam ki belőle, simán vissza tudtam szippantani a tubusba 😂 Majd szülés után jelentkezem még, addig 5*.

Megszületett a mi kis babánk. 😊❤ Hát csíkok tényleg nincsenek sehol sem. Szép feszes a bőröm, sehol egy stria. Mindenkinek ajánlom. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

palmiii

2019. június 11.

Számomra ez is csak egy “sima” testápoló. Csíkokat ez sem akadályoz meg vagy csökkent. Aki hajlamos rá annak így is úgy is lesz. Az illatát nem szerettem. Az ára sem kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Demonvirag

2019. február 5.

Többször újravettem már (kb. a 4.-et használom, napi rendszerességgel). Hasamra, arcomra, és kézkrémként használom. Nagyon bevált: gyorsan beszívódik, az illatát szeretem. Nem zsíros, nagyon jó az állaga. A 33. héten még nem látok magamon csíkot, lehet a krémnek köszönhető. Terhesség után is venni fogom, arckrémnek, testápolónak is kiváló!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

xipszi

2018. szeptember 19.

Nagyon jó kis krém, kellemes, enyhe illatú, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nagyon jó kis krém, kellemes, enyhe illatú, gyorsan beszívódik.

Meloca

2017. szeptember 19.

A terhesség 2. hónapjától kentem vele nem csak a hasamat, de az egész testemet és az arcomat is vele és IMÁDTAM! Könnyen beszívódik, nem hagy maga után filmes réteget, nem ragad, tökéletes az állaga! Sokat híztam terhesség alatt és a pocakom is rendesen megnőtt ahogy kell, de nem lett egy striám se, nem tudom, hogy a krémnek köszönhető-e vagy genetika, de tényleg nagyon jó krém! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Cseti83

2017. március 26.

Bár bőven túl vagyok az első trimeszteren, a szagok/erős illatok még mindig gyötörnek, alig van valami kence, amit használni tudok. Ez a termék illatmentes, szóval előnnyel indult, de az állaga is szuper, könnyen beszívódik, jól záródik, jól kezelhető a tubus. Nem szárít, nem zsírosít. Egyszóval bevált. Stria ügyben majd visszatérek szülés után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Cseti83

2017. március 26.

ukrisz

2017. január 19.

Az állaga inkább vizes, de nem rossz. Az illata nekem nem igazán tetszik, kicsit gyógynövényes.
Most kezdtem használni, bővebb tapasztalatom még nincs.
Az árát kicsit sokallom, Rossmannban 100 ml 1499 ft volt, viszont az összetevői jók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Most kezdtem használni, bővebb tapasztalatom még nincs.

Roberta

2016. november 24.

A terhességem közepétől használtam a szülésig (39. hét) Ettől vagy a genetika miatt, de 1 db striám sem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

ficuskinky30

2016. július 9.

Szerintem nagyon jó kis krém, illatmentes, inkább vizes állagú, én már a másodikat vettem meg. Próbáltam a dm-eset is, de attól viszketni kezdett a hasam, úgyhogy inkább ebből vettem még egyet. Naponta használom, eddig nem lettem striáim (lekopogom...) kombinálva a dm-es mamaolajjal.

UPDATE: végül lett néhány striám, a 40. héten lett :((( néhány a köldököm körül, de tényleg csak egy pár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak