Naturprodukt

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A felnőttek számára kifejlesztett Lacalut fehérítő hatású fogkrém eltávolítja a fogakon lévő szennyeződést. A kíméletesen tisztító hatóanyagok hozzájárulnak a fogak természetes fehérségének megőrzéséhez, a fogzománc sérülései nélkül. Rendszeres használata hozzájárul a fogak erősítéséhez és a fogszuvasodás megelőzéséhez. Eltávolítja a nehezen tisztítható szennyeződéseket, mint például a nikotin, a tea, és a kávé.

2 db 0.- Ft Lacalut White Fogkrém
Ár: a leírásban , Eladó: masiki
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Komárom, fizetés: Banki utalás után posta/Foxpost

F_Kitti0412

2021. május 6.

Nekem nem igazán vált be sajnos. Nem tapasztaltam fehérítő hatást. Összességében nem túl jó fogkrém, ettől sokkal jobbak vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

macskusz

2020. november 5.

A fehérítő hatása miatt vettem meg, de nem nagyon használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

A fehérítő hatása miatt vettem meg, de nem nagyon használt.

Sziporka88

2018. december 28.

A fehérítő hatását annyira nem érzem, viszont a fogínyem ápolja. Az íze semleges, lehetne erősebb, de ez lehet csak a fogszabályzóm fémes íze miatt van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Katicabogar75

2018. augusztus 6.

Jól tisztít, az ínynek is jót tesz, viszont az íze nagyon semleges, nem marad igazán friss utóíz a számban a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Kinleyni

2018. április 19.

Fogínyvérzés miatt vásároltam, mert Parodontax épp nem volt.
Megbántam. Híg, nem tisztít jól, fehéríteni nem volt ideje mert kb 1 hétig használtam.
Nem lesz tőle friss utóérzésem.
Semmiben sem jeleskedett, ami miatt dícsérhetném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Fogínyvérzés miatt vásároltam, mert Parodontax épp nem volt.
Nem lesz tőle friss utóérzésem.
Semmiben sem jeleskedett, ami miatt dícsérhetném.

Nuvola

2018. április 18.

Sok fehérítő fogkrém marta szét szájszervemet a Lacalut felfedezése előtt, ráadásul hatástalanul. Ez a fogkrém pont jó: gyengéden polírozva fehérít. Elektromos fogkefével használom, sokszor még 1x nekifutva a külső oldalnak egy második borsónyi adaggal. Szerintem hatékony és a megfizethető sávban az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

nature12

2018. január 17.

Abszolút semmi fehérítő hatása nincs és a frissesség érzet sem az igazi utána. Ilyen árkategóriában használtam már ettől ezerszer jobb fehérítő hatású fogkrémet. Csak azért landolt a kosaramban, mert előtte nem olvastam el az összetevőket, ha tudom, hogy van benne parabén, biztosan nem veszem meg. Csalódás, 0 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

szilvia.bano

2017. április 10.

Igazából semmi olyan tulajdonsága nincs, ami miatt szerettem volna. Én csak a fogfehérítő hatása miatt vettem meg egyszer, és abban nem jeleskedett. Nem láttam jelentős változást a fogaimon (bár csak egyszer használtam naponta),és az ízét sem szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

b5bea

2016. november 2.

Nincs erős íze, inkább semleges. Fehérítő hatása szerintem nincs, nem lett fehérebb a fogam, mintha más fogrémet használtam volna. Fogínygyulladásom nem volt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

csopke

2016. augusztus 22.

Régen használtam el egyet. Mindig azért választok fehérítő fogkrémet,hogy fehérítést várok tőle, a tisztítást egy sima fogkrémtől is megkapom, azért egy jó fogkefe is kell mellé. Ez nekem semmit nem fehérített mint ahogy a legtöbb fehérítést ígérő fogkrém. Azért akad egy- két fogkrém ami hű nevéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1