Naturprodukt

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 7.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Natriumfluoridot tartalmaz.(1360 ppm Fluorid)

Kiszerelés: 75 ml

Sissyke9

2021. augusztus 29.

Kedvenc fogkrémem,visszafogottan habzik,kellemes az íze és szemmel láthatóan fehérít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

dandy93

2019. augusztus 21.

Ez éppen akciós volt, míg a Sensodyne R&W nem, így a kosaramban landolt, de közel sincs olyan jó, kevésbé érzem tisztának a fogaimat/számat a használata után és az érzékenység elleni hatása sem az igazi. Nem veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Qwerty

2019. május 7.

Ezt nem is az íny problémáira "reklámozzák", hanem a fogzománc javítására. Én is azért vettem meg. Fehéríteni nincs mit a fogaimon, anyagukban szürkések kicsit, azt hiába is kenném bármivel. Viszont töredezésre, sérülésre, repedésre hajlamosak.
Miután használom egy ideje, elgondolkodtam. Honnan fogom tudni, hogy hatott-e bármit? Továbbra sem fogom mikroszkóppal vizsgálgatni a fogaim felszínét. Mint fogkrém teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve, de hogy a sérüléseket javítja-e, erősíti-e a fogzománcot az a legjobb esetben is csak nagyon hosszú használat után mondható meg. Ha egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

Zsuzskamano

2019. május 7.

Imádom! Elmexre hajaz, de jobban habzik. Jelenleg fogkefével együtt kapható nálunk a DM-ben, őszintén szólva már csak a fogkefe miatt is megvettem, életem legjobbja, mintha masszírozná a számat belülről. :) A Repair részét nem tudom igazolni, mert nincs problémám az ínyemmel (lehet pont azért, mert ezt használom :D ), de valóban fehérít rendszeres használattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Nuvola

2018. augusztus 2.

Már egy éve használom a Lacalut White-ot, és elégedettségem bizonyítéka, hogy szinte nem is hűtlenkedtem. Mikor igen, azt is meg kellett bánnom. Minő öröm, hogy most már itt a feljavított White&Repair kiadás. Az ígéret 'repair' részét bemondásra el kell hinnem, a 'white'-ot pedig tapasztalataim igazolják. Csak ajánlani tudom. Mostanában ezt a nagyobb tudásút olcsóbban mérik, mint a sima Lacalut White-ot -- gondolom a bevezető ár miatt.

De!! Teljesen váratlanul újra felfedeztem a Signal Herbal Fresh-t, ami ugyanezt tudja parabénmentesen, 380! Ft-ért. Találjátok ki, melyiket veszem a jövőben!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

senskin

2018. július 9.

Nekem bevált. Együtt használom más fogkrémekkel is, szóval mindig beválnak a white és érzékeny fogakra való fogkrémek. Jól is tisztít, semmi panaszom rá. A fogérzékenység sajnos fogászati probléma is lehet, és direkt kerülöm a hideg dolgokat is, mert attól sokszor begyullad. Tehát, valamit valamiért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

papramona

2018. május 24.

Elhasználtuk már 3 tubussal a párommal, mi nem a fehérség miatt vettük, hanem érzékeny fogakra és ínyre, együtt használjuk a sensodyne és a paradontax fogkrémekkel. Használat után sima sikamlós a fogfelszín és kellemes a lehellet tőle, én nem szeretem a túl erős mentolos fogkrémet, nem is bírom használni. 1 pont levonás mert gyorsan fogy és picit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

jégvirág

2014. február 7.

Gondoltam kipróbálom a sima Lacalut white fogkrémet, mert sok jót olvastam róla, de megláttam ezt és gondoltam csak tud annyit, mint a társa, ráadásul még "javítania" is kéne a fogaimon, hát megvettem. Elhasználtam az egész tubust, de nem vettem észre, hogy bármelyik ígéretét is teljesítette volna, sőt talán még az alapvető fogkrém feladatokban sem remekelt. Konkrétabban: nem fehérít, az érzékenységgel nem kezd semmit, nem tisztít a legjobban, friss leheletet sem biztosít és drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

Hidratálók: Sorbitol, Ammonium Lactate

Sorbitol h 1 1

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.