Naturprodukt

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nap, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolók

Hajritkulás, diffúz hajhullás esetén serkenti a fejbőr vérkeringését, javítja a fejbőr tápanyaggal történő ellátását, csökkenti a hajhullást és elősegíti a haj növekedési fázisát.

A Parusan energizáló tonik egy tápanyag-koncentrátum, mely a fejbőrt a haj gyökeréig célzottan látja el koncentrált tápanyagokkal. Számos kiváló minőségű összetevő (biotin, L-arginin, E-vitamin) mellett növényi kivonatok speciális kombinációját is tartalmazza, mely csökkenti a hajhullást és jelentősen meggyorsítja a haj újranövekedését.

Hatását hajhullás-vizsgálat igazolja.

Biloba

2020. augusztus 19.

Hasonló a véleményem mint a plantur tonikról, lassacskán mérséklődött a hajhullásom, ki tudja, hogy ettől-e. Babahajakat vártam tőle, de sajnos nem történt semmi. kb 3 hónapja használom, 2 centi van az alján, várom, hogy elfogyjon. a használati utasításban ha jól emlékszem azt írja, hogy hajmosás után még nedves hajon kell használni, és aztán belemasszirozni, ugyanez a planturnál talán. Amikor így használom nem zsírosít, viszont nem mosok minden nap hajat, és ajánlott minden reggel használni, úgy már igen. Ez számomra nem lényeges, pláne, ha segít, de ebben nem vagyok biztos..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Leander

2018. szeptember 30.

Szülés utáni hajhullás mérséklésére / hajnövekedés beindulására vettem, de nem igazán tapasztaltam sok hatását. Viszont tényleg zsírosítja, elnehezíti a hajat - nyilván azért, mert az egyik fő összetevője az olíva olaj. Örültem, amikor végre elfogyott és nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ancsuk

2018. március 12.

En is tobb babahajat veltem felfedezni, hajhullasom ugyanugy megmaradt sajnos.. valoban zsirositja a hajat igy kenytelen vagyok 3 naponta hajat mosni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Michelanghela

2018. március 8.

Néhányszor használtam, a samponjával való hajmosás után de annyira zsírosította a hajam, hogy abbahagytam a használatát. Minimális babahajat tapasztaltam. Erős, gyógynövényes illata van, amit harmadnap is érzek. Az adagoló lehetne profibb, pl spray kiszerelésű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Nap

2017. szeptember 23.

UPDATE: Hosszabb távon azt tapasztaltam, hogy sokkal zsírosabb a hajam. Először nem rá gyanakodtam, de amikor abbahagytam a használatát, megszűnt a probléma. Mivel nem tartalmaz alkoholt és szárító hatású összetevőket, olívaolajat viszont igen, így inkább csak normál vagy száraz hajúaknak ajánlom.

Kellemes illatú, áttetsző, könnyed állagú hajtonik. Hetente kétszer, hajmosás után szoktam használni, kiöblíteni nem kell. Igaz, nem a legolcsóbb, de tényleg hatékony, egészen sokáig kitart, és nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajamat. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Niacinamide, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zöldborsó csíra kivonat. Fontos eleme az AnaGain nevű organikus svájci fejlesztésű hatóanyagnak, melyet zöldborsócsírákból izoláltak és mely 2014-ben megnyerte az Advanced Ingredients Award nevű nemzetközi versenyt. A gyártó in vivo tesztjei szerint stimulálja az (inaktív) hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, serkenti a hajnövekedést (3 hónap alatt 78%-al) valamint segíti visszanyerni a hajszálak eredeti sűrűségét és vastagságát.