Naturstar

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

40 gondosan válogatott gyógynövény kivonatát és kámfort tartalmazó gél. Alkalmazását javasoljuk a fáradt, sajgó testrészek (kéz, kar, láb, nyak, hát, derék) masszírozására megerőltető fizikai munka vagy sportolás után kifejezetten ápolási céllal. A készítményben levő kámfor helyi vérbőséget idéz elő, hűsítő érzetet kelt a bőrön. Speciális gél formulájának köszönhetően hatékonyan felszívódik. Állati eredetű anyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia