Neobio

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedvességet és energiát biztosít a száraz bőr számára. A tartalmas sheavajból, szőlőmagolajból, akai bogyó olajból és Aloe verából álló összetétel ápolja és selymessé varázsolja a bőrt. Védelmet biztosít a kiszáradással és a környezeti hatásokkal szemben.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.  Vegán. Gluténmentes.

Dorottya99

2019. május 14.

Nekem nagyon bejött, a kissé száraz bőrömre. Csak ajánlani tudom Nektek! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Nekem nagyon bejött, a kissé száraz bőrömre. Csak ajánlani tudom Nektek! 😊

kisviktoria

2018. október 20.

Alapvetően a gél állagú hidratálókat szeretem, mert jobban beszívódnak, így féltem is, mennyire lesz zsíros ez a krém. Hát, kicsit tényleg megmaradt a zsíros érzet. Lehet éjszakai krém lesz belőle, de télen akár igényelheti a bőröm nappal is. Jó, hogy nem intenzív az illata. Plusz pont, hogy nem tégelyes a kiszerelése, a tubus számomra higiénikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

linda799

2018. július 19.

Zsírosnak ható krém de az én bőröm 2 perc alatt beszippantja. És nekem még mattít is ha valakinek ez mérvadó. Én nyárra vettem mert nekem télre kevés lenne, gyulladást nem okozott 1 hónap használat utàn mondom ezt. Az illatában felkenéskor érezni az alkoholt de gyorsan elillan. Nem csodaszer de alapkrémnek megfelel. Az alkohol talán ami miatt pontot vonok le mert engem zavar, de akit nem és a bőre is tolerálja annak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

noriszia

2018. március 29.

Elég jó krém, bár számomra nincs annyira jó, mint a NEOBIO tápláló nappali krém Bio argánolajjal és hialuronsavval

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

cicaaholdrol

2017. április 30.

Még télen kezdtem el használni. Azért vásároltam ezt a krémet, mert több vízmegkötő tulajdonságú összetevő is van benne. Sajnos 1-2 óra múlva végigsimítva az arcomat is éreztem, hogy zsíros. Pedig igencsak száraz bőröm van, de valahogy nem tud beszívódni és épp hogy csak borsónyit kenek fel. Még a fél tubus megvan, de áttértem másra. Lehet megpróbálom éjszakára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

1999

2017. április 15.

Jó krém, szépen hidratálja a bőrömet, bár ha túl sokat kenek magamra, akkor zsíros érzetet hagy maga után. Az illata semleges, nem igazán tudok mit mondani róla. Nappalra nem ajánlanám, mert hamarabb zsírosodik utána a bőröm de este tökéletes és reggelre szépen kisimul tőle az arcom. Érdemes hűtőben tartani. Így egy kicsit felfrissíti a bőrt és tovább áll el. Nem a legjobb krém amit valaha használtam, de nem rossz. 4 csillag, mert összességében ez egy kellemes kis krém, de lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Felhi1

2017. január 4.

Szeretem, mert ez az emlő krém amitől nem lesznek kiütések a bőrömön. Kevés is elég belőle és nagyon finom az illata. Amit sajnálok, hogy a nagyon száraz bőrömet hosszútávon nem táplálja fel eléggé. Ezért nekem ! csillag, de remek termék a nem papír száraz bőrüeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Wandaaa

2016. november 1.

Nappali krémnek használom ezt a krémet, pont annyira hidratál, amennyi nekem reggel szükséges, gyorsan beszívódik szépen tudok rá sminkelni, ami nagy szó, mert már régóta keresek olyan biokrémet amire tudok sminkelni és pattanásokat se okozott, ami szintén előszokott sajna fordulni nálam. 24 órásnak nem mondanám, Happyskin veszta krémjével használom felváltva, ezt reggel azt este és így mindig szép a bőröm. Újravevős:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Milka86

2016. szeptember 5.

már 3 tubust elhasználtam belőle, hamar beszívódik, szerintem jó az ára, főleg az összetevőit nézve, jó az illata, nekem bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Riccah

2016. április 3.

Az illata finom, viszonylag gyorsan beszívódik, nincs olyan érzésem, mintha egy filmréteg lenne az arcomon, de sajnos az én megszáraz bőrömre egyáltalán nem használt. Igen lassan használtam el és bevallom, vártam már, hogy elfogyjon. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.