Neobio

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Értékes, tápláló olajokkal

Bio Aloe vera kivonattal és bio olívaolajjal kényezteti és védi az érzékeny ajkakat.  Az értékes karnauba viasz bársonyossá teszi az ajkak finom bőrét, és ellenállhatatlan fényt kölcsönöz.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

CocoBellemare

2018. december 3.

Én nagyon nagyon "labello" mániás vagyok! Mindig lapul a táskáimban, az éjjeliszekrényemben és minden szobában egy egy darab. Nyitott vagyok az új kencékre, így mikor megláttam ezt a dupla kiszerelést tudtam, hogy enyém kell legyen. Leárazva vettem, tetszik hogy bio összetevői vannak. Szeretem a bio cuccokat. Naponta többször használom, nem nehezíti el a számat, szuperül hidratál, nagyon keveset kell felvinni belőle. Az illata és íze semleges, én ezt szeretem. Nem okoz pattanásokat a száj körül. Sokkal jobb mint a labello, a labello nehezebb, zsírosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

mona82

2018. május 19.

Szeretem mert nincs íze, az illata minimális, kellemesen olajos, jól ápol és szépek az összetevői. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

0bikbik0

2017. november 26.

Tökéletes ajakápoló nekem.
Mindig elcsábulok valamilyen illat, íz, vagy egyszerűen csak a népszerű cuccok irányába, de igazából ez az az ajakápoló, ami ajakápolásra tökéletesen bevált.
Lehetne illatosabb (néha kifejezetten büdösnek érzem), lehetne ízesebb (hú, néha tényleg bosszant a zsírszerű íze), de ápolásban verhetetlen számomra.
Rövid idő alatt puha, hidratált, csodás ajkakat varázsol. Rúzsozni is lehet fölé, nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Tökéletes ajakápoló nekem.

Nap

2017. július 17.

Eleinte vonakodtam megvenni, mert túlságosan nagynak találtam ezt a (két darab egyben) kiszerelést ahhoz, hogy ha esetleg nem válna be, akkor a kukában landoljon. Végül megvettem, és milyen jól tettem! Gyönyörűek az összetevői, télen is kiválóan hidratál, és nagyon szép fényt ad az ajkaknak. Szerintem szájfényként is megállja a helyét. Az egyik kedvenc ajakápolóm, és ha a kiszereléséhez viszonyítjuk nézzük, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Eple

2017. március 23.

Mindig visszatérek hozzá :) Sok ajakápolót próbáltam viszont ez vált be a legjobban és az alverde ajakápolója. Jó állaga,természetes illata van. Enyhe fényt ad az ajkaimnak és mellette megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

asztromélia

2017. február 8.

Én ezt nem hiszem el, rommá szárítja a szám!!!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Én ezt nem hiszem el, rommá szárítja a szám!!!! :(

whitexswan

2016. december 19.

Ősszel úgy láttam, hogy néha kicsit cserepesek az ajkaim a használata mellett, ezért elkalandoztam tőle. Megbántam, egyenlőre nem találtam ennél jobb ár-érték arányú terméket a számra. Az összetevői is elég jók.

Kellemes, enyhén viaszos érzés a szájon, napi körülbelül két, maximum három átkenés mellett egészen jól karbantart, nem irritál. A használat elején levágtam az új ajakír tetejéből egy keveset, hogy ne gömbölyded, hanem egyenes legyen, érdekes módon így sokkal jobban ápol. De még mindig nem az igazi...

Egyébként a DM-ben is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Egyébként a DM-ben is kapható.

kalmaniki

2015. október 14.

Akciós volt (700 Ft),így gondoltam kipróbálom. Kellemes illata van, pici fényt ad, kënyelmes viselni, nem zsiros hatäsú. Szépek az összetevöi,átlagosan ápol. Nem vált kedvencemmé,de nem teljesít rosszul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. augusztus 9.

Nagyon jó! Tele értékes összetevőkkel, tartós hidratálás, könnyű a szájon, diszkrét fény, elegáns, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

natasa

2015. június 23.

Megvettem, mert nagyon kíváncsi voltam rá. Nem értem, hogy miért nem lehet egyesével is árulni...Nem is értem magamat sem, hogy vehettem meg, engem az ilyen agresszív tukmálós marketing amúgy is távol tart a termékektől, erre megvettem. :-( Emiatt a duplázós fogás miatt levonok egy csillagot.
Az ajakápoló: Valóban puhává, hidratálttá teszi az ajkakat. Igazából majd ősszel/télen fog vizsgázni.
Az összetevők jónak tűnnek...az ára magas, mert ugye kettő ára...(bocs, de most nem tudok erről leakadni) :-) Négy csillag.

UPDATE: Visszajöttem csillagot adományozni. Fenti véleményemet majdnem egy éve írtam. Azóta volt időm próbálgatni. Nagyon tetszik. Az összetevők is kiválóak és a hatása is. De ami most ennél is jobban lenyűgöz, az a fénye. Nem egyszerű szájápoló színe van, hanem kicsit szájfény jellegű, de nem az a gagyi hatás, hanem az a fény, ami kifejezetten jól néz ki - főleg nyáron. Néha már kicsit bronzosnak is látom, de nagyon szolidan. Az én bőrömhöz nagyon passzol. Szóval jöhet felőlem majd kettes csomagban is. Most eltekintek ettől az erőszakos üzletpolitikától, jól van, legyen akkor ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!