Neobio

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok

A sérült, igénybevett haj igényeinek megfelelően kifejlesztett sampon. A gyengéd, növényi eredetű hatóanyagok kíméletesen tisztítják a hajat és a fejbőrt. A BIO liliom és moringamag kivonat kívülről védenek, és javítják az igénybevett haj állapotát, miközben fényt és puhaságot biztosítanak a hajszálaknak. Natrue minősítéssel.

Annda

2018. június 12.

Nekem ez a kedvenc samponom egyszerű és nagyszerű. Nem vettem észre semmi rosszat ezzel kapcsolatban jól tisztít és nem szárítja ki .
Néha ragad utána de az nem a sampon hibája szerintem hanem a hajam nem engedi rendesen kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Rinngo

2018. január 28.

Az első szempontom egy samponnál az összetétel, ne tartalmazzon szilikont. Előtte Alverde termékeket használtam, egyszer vendégségben viszont ezt a sampont kaptam kölcsön. Érezhető volt a hatás, a hajam sokkal könnyedebb és puhább lett, imádom. Viszont az irtózatos ára miatt (2 éve még 680ft volt), már más sampont fogok keresni. Az ára miatt kap 4 csillagot. Viszont mint sampon, fantasztikus, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

naiva

2017. március 6.

Rutinos natúrsampon használó vagyok. Javaslom mindenkinek, akinek a natúrsamponok habzásával van gondja, hogy próbálja ki úgy, hogy kevés vízzel felhigítja és úgy hordja fel a hajára. Ég és föld. Ezekben a samponokban kíméletesebb tisztító tenzidek vannak, amik kicsit másképp működnek. Én egy mini üvegcsét tartok a fürdőszoba polcomon, abba nyomom a sampont, rá a vizet, összerázom és voilá! Szuperül használható lesz a sampon. Kétszer mosom át a hajam, másodjára már olyan hab képződik szinte, mint egy SLS-es samponnál és így nem is szárít annyira.
Kivéve ez a sampon. :( Amiért szomorú vagyok, mert 1. adtam neki elég időt 2. a Gingko bilobás változatával egészen elégedett voltam 3. annyira szárít, hogy balzsam/hajpakolás ide vagy oda, nekem is egy über nagy gubanc lesz a hajam végén. Vékonyszálú hajra nem szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Összességében szeretem, egész jó termék. Számomra kicsit több kell, mint az átlagos samponokból, hogy teljesen megtisztítsa a hajam, de ezen kívül rosszat nem tudok róla mondani. A mosások közötti időt is megnyújtotta, a fejbőröm is kevésbé viszket, egyértelműen kíméletesebb a fejbőrhöz. Én minden hajmosás után balzsamozok, illetve szárítás előtt hajolajozok, ezért önmagában nem tudom, mennyire gubancosít, de nem tapasztaltam a töveimnél sem ilyesmit. Egyelőre még tapasztalatot gyűjtök SLS-mentes samponok terén, ha nem lesz jobb, akkor újraveszem mindenképp!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Lisa2112

2015. április 11.

Nekem nagyon bejött ez a sampon, így tavasszal ez a friss, kicsit virágos illat nagyon passzol. Mosás után a hajamat nagyon tisztának érzem és egyáltalán nem szárította az egyébként gyakran "szálló" hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

kismadár

2015. április 9.

Én szeretem ezt a sampont, nem vettem észre, hogy szárítaná vagy gubancolná a hajam. Jól tisztít, tökéletesen habzik, nem irritál. Finom, visszafogott illata van. (Az előttem szólóakat azért nem értem, mert nekem eszembe sem jutna hajat mosni balzsam nélkül... az mindenképp kell. A balzsamtól lesz a haj puha, a sampon csak tisztít.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

baba_girl_16

2015. április 2.

Először kicsit meglepődtem, hogy átlátszó zselé van a flakonban. Az illata jó, de nem túl tartós. Viszont nagyon gubancolja a hajam, balzsam nélkül borzalmas. Pedig amikor megvettem, annyira örültem, hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

edo06

2015. március 5.

Maga a rémálom... Az ember többet várna ennyi pénzért, és azért mert elvileg csak natúr kozmetikum. De nekem annyira szárította a hajam hogy szó szerint hallottam ahogy a hajam töredezik. Össze is gubancolta, benne maradt a kezem szó szerint... hiába fújtam rá olajat, kifésülő spray-t, nem tudtam kibontani a hajam. Ezek mellett ráadásul még nem is habzik normálisan... én ha kinyomtam a fél tubust akkor is alig volt habzása. Úgy gondolom hogy hamarabb kenek a fejemre vmi kissé káros dolgot mint ezt.. mert szinte ugyan azt művelte mint azok, sőt meg merem kockáztatni hogy a hajam most van a legrosszabb állapotban. Amiért egy csillagot adok neki az maximum az illata, de az is elég hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.