Neobio

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok

Természetes rugalmasságot biztosít a nagyon száraz haj számára, miközben életre kelti természetes vitalitását. Nem nehezíti el a frizurát. A gyengéd habzású tisztító hatóanyagok, az erősítő hatású bambusz és a regeneráló BIO gingko fényt és puhaságot biztosítanak a száraz, sprőd haj számára. Natrue minősítéssel.

csipkebogyi

2016. június 14.

még csak egyszer használtam,de tetszik,fényesítette a hajam.
pár napja vettem a dmben,most sok neobio termék akciós,ez pl féláron volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

még csak egyszer használtam,de tetszik,fényesítette a hajam.
pár napja vettem a dmben,most sok neobio termék akciós,ez pl féláron volt :)

Rure90

2015. október 10.

Nagyon jó illata van! Nekem jól tisztítja a hajamat, és tényleg fényesebbé varázsolja :)
És nem zsírosít jobban a többi sampontól :) 3-4 napig bírja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

És nem zsírosít jobban a többi sampontól :) 3-4 napig bírja a hajam.

seoul

2015. szeptember 9.

Még régebben elhasználtam egy flakonnal ebből a samponból, amikor még nem néztem meg jobban a natúr kozmetikumokat is. Jóóól habzott, kicsit gubancolt, és lelapította a hajam. Lényegében egy átlagos sampon, amit aranyárban adnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

rxcsilla

2015. március 20.

Akciósan sikerült megvennem a Müllerben olyan 1000 Ft körüli áron, és úgy kb. két hete használom. Kellemes, natúr illata van, a színe átlátszó, az állaga megfelelő, nem az a nagyon sűrű, de nem is az a vízszerű valami. Általában a natúr samponok nem habzanak, ez valamennyire habzik. Gyorsan zsírosodó hajam van, így én kétnaponta használom. Összességében eddig nem okozott csalódást, szeretem használni, szép fényes és puha lesz tőle a hajam! Plusz pont, hogy egyáltalán nem gubancolja össze, pikk-pakk ki tudom fésülni a vizes hajam, imádom. Még nem tudom, hogy teljes áron újra fogom-e venni, mert hát elég drága!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

crazy cat lady

2014. augusztus 30.

azért vettem meg, mert nem volt még ginkgo-s samponom, és azért is,mert már a hajam vége elég töredezett és száraz, lassan fodrászhoz kell mennem. ez jobban bevált, mint a volumen sampon. gélszerű, áttetsző, édeskés illatú sampon és nagyon jól habzik. nem nehezíti el a hajamat, nem kócolta, balzsam nélkül sem. tényleg puha lett tőle a hajam, és szép, bár az én hajam egyébként is fényes, egészséges (leszámítva a mostani töredezést). 1500 ft-ért sokallom, csak az ára miatt nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.