Neobio

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinkal, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Neobio Szenzitív sampon érzékeny fejbőrre bio Aloe verával. Illatmentes. Gyengéd tisztítás és ápolás növényi összetevőkkel és argininnel. A növényi glicerin védi a fejbőr nedvességháztartását. Akár mindennapos használatra.

Minősített natúrkozmetikum. Nem tartalmaz szilikont, paraffint és más kőolajszármazékot, szintetikus illatanyagot, - színezéket és - tartósítószert. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Vegán.

Chirory

2020. március 15.

Nagyon megszerettem ezt a sampont, ezentúl csak ezt fogom használni. Nekem kimondottan tetszik a folyós állaga, és egyáltalán nem zavar, hogy nem annyira habzik. Dús, hosszú hajam van, heti egyszer mosom, így nálam egy flakon 3 hónapig bírja. A korpásodásomon sokat segített, és nem találom a hét végére olyan zsírosnak a fejbőrömet, mint korábban. Kicsit természetesebb hatásúnak tűnik tőle a hajam. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

viktoria37

2019. október 13.

Nagyon nem vált be. Hajszárítás után hamar viszketni kezdett a fejbőröm és korpás, zsíros is lett. Újból hajat kellett mosnom más termékkel. Tettem több próbát is, de sajnos mindig ugyanez volt az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

kisizé

2019. április 16.

Elhasználtam egy flakonnal, igazából szerettem. Kellemes az állaga, jól tisztít, tényleg nem irritálta a fejbőrömet. Sajnos gyorsan zsírosodó hajamon a flakon végére már nem volt nagyon tartós a hatása, de emiatt nem sampont hibáztatom.
Bio sampon létére az ára is jó, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Bio sampon létére az ára is jó, ajánlom!

Eple

2018. január 28.

Én nagyon szeretem ezt a sampont, már össze vissza próbáltam több féle samponokat viszont nekem eddig az összes sampontól bezsírosodott a hajam :/ Volt olyan sampon amitől sebesre vakartam a bőröm. Ez a sampon a tökéletes, végre nem zsírosodik be a hajam, de selymes puha lesz, illata tényleg nincs de nem zavar mert jól tisztít :) Aki szilikonos samponról vált erre annak meg kell szokni elsőnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

redrick

2017. március 5.

Update: Kénytelen voltam rendelni az Optimából, mert háromheti használat után viszketős-korpás a fejbőröm ismét, a hajam pedig nagyon hullik. Nem húzom le a készítményt oly' nagyon, mert ez már két éve is bőrgyógyászatilag, orvosilag megoldhatatlan probléma volt, miért várnám a csodát egy közép-árkategóriás sampontól (ha nem lenne ennyire súlyos a helyzet, elhasználnám).

Optima Allergenics-szet váltotta a készítmény, bár olcsóbb, mindössze azért vettem meg, mert könnyen elérhető a DM üzleteiben és nem kell kiszállítással vacakolni, amikor az ember figyelmetlen és két csepp szer figyel a doboz alján az utolsó pillanatban. Egyelőre öt csillagot kap, mivel borzasztóan érzékeny a fejbőröm és nem tesz kárt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.