Neobio

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel.

Nem tartalmaz szilikont, paraffint, és más kőolajszármazékot, szintetikus illatanyagot és színezéket. Vegán. Gluténmentes. Kálium-szorbáttal tartósítva.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2018. május 30.

Nagyon sajnálom, de nem vált be, kétszer annyi sampon 2x annyi idő vele hajat mosni. Alig habzik, nem érzem, hogy tiszta lett a hajam, hiába a szép összetevők :( Azért is kár, mert egyéb krémjeivel amiket használok meg vagyok elégedve. Ezért nem egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 30.

palinkoeri

2018. február 13.

Az én vékonyszálú hajamra tökéletesen bevált, nem viszket tőle az érzékeny fejbőröm még télen sem. Ugyan volument nem igazán növel, de azt sajnos egyik sampontól sem várhatjuk el mi vékonyszálú hajjal rendelkezők. Nem csodaszer, de nekem több mint egy éve bevált termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

KatonaK

2017. február 24.

Nyikorgósra száritja a hajam!!!!Nem jó sampon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

Nyikorgósra száritja a hajam!!!!Nem jó sampon!

Olympia

2017. február 23.

Egyetlen előnye, hogy bio és nem tartalmaz káros összetevőket.
Hátránya viszont annál több akad:
- Szárazzá és fénytelenné teszi a hajam lesz.
- A habzásra nehezen bírható, így elég sokat kell belőle használni, hogy az ember rendesen meg tudja mosni a haját.
- Kifésülni is nehezebb mint a normális samponokat.
- Nekem még gyenge irritációt is okozott a fejbőrön.
- Ilyen hatással ennyi pénzért drága...
Eddig 2x próbálkoztam vele, de ennyi volt. Talán a család egy másik tagja el tudja használni. Csak ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Egyetlen előnye, hogy bio és nem tartalmaz káros összetevőket.
Hátránya viszont annál több akad:
- Szárazzá és fénytelenné teszi a hajam lesz.
- Kifésülni is nehezebb mint a normális samponokat.
- Nekem még gyenge irritációt is okozott a fejbőrön.
- Ilyen hatással ennyi pénzért drága...

kulturmosoly

2017. február 15.

A könnyen zsírosodó hajamra ajánlották. Ezen ugyan nem segített (amit nem is ígér), de ezt leszámítva nekem tetszett. Friss, könnyű lesz tőle a hajam. Az ára miatt nem biztos, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

2017. január 29.

Teljesen korrekt sampon,eddig az egyetlen ami nem szárította ki a hajam hajmosás után. Vékony szálú könnyen töredező hajam van,de amióta ezt használom sokkal egészségesebbnek néz ki.Heti 1-2szer mosok hajat vele és nagyon sokáig kitart.Az illata nem olyan kellemes,mint a többi olcsó samponnak,de ez másodlagos szempont.Teljesen elégedett vagyok vele.Máskor is megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Kriszti00

2016. december 29.

Lányommal mindketten kipróbáltuk, csalódást okozott. Neki másnapra már zsíros volt tőle a haja, gondoltam én elhasználom, nekem meg viszketett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

grd39

2016. november 26.

Az összetevők alapján egy kicsit többet vártam tőle. Kezdetben érezni véltem a hatását, de aztán hozzászokhatott a hajam, mert sokadik használat után teljesen átlagosan viselkedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

eventually

2016. augusztus 29.

Normális sampon, talán egy nappal később látszott meg, hogy zsíros a hajam, ha ezt használtam. Online csak akkor szeretek rendelni, ha el tudok menni a rendelésemért, mert spórolni szeretnék a kiszállítási díjon. Mivel biobolt és személyes átvétel lehetőségével jöttem ki legjobban, ezeket választottam amíg tudtam, de jelenlegi lakhelyemen nincs közelben lévő biobolt, ahol lehetne ilyet kapni, így abbahagytam a használatát, mert azt hiszem a közeli DM-ben láttam 1800 forintért. Szóval bocsi, de nem. Ennyit nem fogok kifizetni 250 ml-ért, annyira azért nem csodaszer. Furcsa, hogy volt, hogy 900 forint körül is láttam, erre a duplájáért árulják a DM-ben...szörnyű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Bitta

(!)
2016. július 19.

Pozitívum az összetevők listája, de többet vártam picit. A hajam nehezen fésülhető utána, balzsam nélkül esélytelen. Hajhulláson nem segít,erősítő hatást nem tapasztaltam,ugyanolyan vékony és lapos,mint használat előtt. Alig habzik,és mintha több kellene belőle,mint a többi samponból. Viszont mivel a natúrkozmetikumok (majdnem,tekintve az illatanyagot) közül az egyik legjobb árú, nincs okom panaszra. Ha nem használ látványosan, ártani biztos nem árt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.