Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a szepsegcenter-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: szepsegcenter, 690 Ft

A keserű mandulasavnak köszönhetően ez a maszk segít mélyen kitisztítani a pórusokat, azaz csökkenti a méretüket és a mitesszerek és pattanások mennyiségét. Ápolja és nyugtatja a bőrt, amihez az antibakteriális hatása is hozzájárul. A különleges hialuronsav komplex pedig feltölti a bőrt.

• hatékony pórusösszehúzó
  • a gondosan válogatott összetevők erősítik egymás hatását
  • kisimítja az egyenetlen bőrfelszínt
  • halványítja a foltokat
  • hidratál és feszesít
  • parabénmentes

Ár: 690 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Bettiiyy

2019. augusztus 3.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé, és nagyon örültem neki, mivel ennek a maszknak a sima verzióját rendeltem meg, abban pedig nincs hialuronsav, ha jól láttam.
Arcmosás és tonik után tettem fel a maszkot, egy óra alatt be is szívta a bőröm. Tetszett, hogy bőven volt benne esszencia, így később is fel lehet használni.
Miután levettem a maszkot, már látszott, mennyit javított a bőrképemen, de reggelre még szebb lett. Még üdébb, még frissebb, tisztább bőröm lett.
Kíváncsi lennék, mit tud akkor, ha problémás lenne az arcom, mert most alapból is nagyon üde és szép volt a bőröm, pattanások nélkül, és még így is tudott javítani rajta. Mit tudna, ha lenne vele éppen baj is?
Nem irritált, nem csípett, nagyon gyengéd volt. Egyedül az a parfüm nem tetszik, minek kellett azzal elrontani ezt a szuper arcmaszkot?
Engem nagyon meggyőzött, biztos vagyok benne, hogyha S.O.S. szüksége lesz a bőrömnek valamire, használni fogom, és rendelni fogok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

eszterszekely

2019. január 9.

Többféle maszkot rendeltem, hogy megtaláljam a bőrömnek leginkább tetszőt. Ez volt az első a csomagból és egyáltalában a Neogence termékek közül amit kipróbáltam. Az itt olvasottak alapján elég magasan volt a léc. Nem jött az a "hűha" érzés amit vártam.
A tasakban annyira sok a cucc, hogy a maszkból kinyomkodtam a zömét és még így is bőven maradt benne, így nem csak egyszer használható, hanem legalább 3x.
Minden nap használok PC hámlasztót, ami sosem irritálta az amúgysem érzékeny bőröm, ez viszont nagyon minimálisan de csípett. Kissé ragacsos érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Superoxide Dismutase, Soybean Peroxidase
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.