Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hozzájárul a bőr feszességének fenntartásához, a különleges hatóanyagok kombinációjának köszönhetően egészséges, ragyogó bőrt eredményez, serkenti a kollagéntermelést.

Kiemelt hatóanyagai:

• Bee Venom:  méhméreg kiváló gyulladáscsökkentő, késlelteti az újabb ráncok megjelenését.
  • Sodium Hyaluronate: A hialuronsav só formája. Vizet juttat a bőrbe, a bőr feltöltődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.

Parabénmentes. Szójamentes.

katalinmester13

2019. június 21.

Ideig-óráig hidratáltabb lett tőle a bőröm. Esti használatánál másnap reggel már nem éreztem hatását. Nem irritálta a bőröm, illatát nem éreztem. Rengeteg eszencia volt a tasakban, három alkalomra is elegendő volt. Átlagos maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

csill87

2017. november 2.

Ez a maszk hihetetlenül szuper. Szépen feltöltötte a pici kis szarkalábaimat, egyenletesebb színű lett tőle a bőröm, egyszerűen szebb. Még fogok belőle venni, ez biztos. Egyébként kényelmes a használata, és bár érzékeny bőröm van, nem irritált, de miközben fent volt, éreztem azért, hogy valami történik az arcomon. Az illata is nagyon enyhe volt, nem szeretem a túl illatos maszkokat. Abban is másabb, mint a maszkok, amiket általában használok, hogy erről miután széthajtottam, felhelyeztem a bőrömre és meg volt rajta egy réteg a külsején, amit le kellett húzni. Annyira nem volt egyszerű felrakni, de ezért a hatásért megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

eticsiga

2017. április 10.

Annyira szuper ez a maszk! Az első ettől a márkától de több ázsiai maszkot próbáltam és azt kell mondjam veri a koreaiakat. Még a hőn szeretett csiganyalkasnal is jobb. Mintha egy vásárlóval mentek volna át az arcomon. Ki kell próbálnom a többi maszkot is a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Honey
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.