Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipo1987, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Samponok

A Neogranormon Baba sampon kíméletesen tisztít, szappanmentes összetételét kifejezetten a kisgyermekek vékony szálú hajának ápolására fejlesztették ki. A hajat és a fejbőrt nem szárítja. Nem irritáló, nem csípi a szemet.

Mona29

2017. december 1.

Ez még annyira sem vált be, mint a fürdető társa. Gyermekeim szemét csípte, pedig vigyáztam. Az illata borzalmas, alig habzik, sok kell belőle. Alig vártam, hogy elfogyjon. A csomagolás katasztrófa pár használat után nem tudtam rendesen visszazárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

zsatima

2017. június 12.

Nem habzik agyonra, híg de nem kis kell belőle sok, a teteje atom biztos sajnos a szülő számára is, illata szolid. A könnymentességet még nem próbáztuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

lacrymosa88

2016. április 19.

Az illata tetszik, bár az állaga tényleg elég híg. Habzásilag meg vagyok elégedve vele, viszont a kupakjával megszenvedtem, vagy le sem akart jönni, vagy a kezemben maradt, a sampon meg kifutott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

timeej

2016. január 12.

Az ára és a kiszerelése miatt vettem meg, no meg mert ugye babasampon. Nagyon nem szerettük meg egymást. Valóban nagyon híg, alig habzik, amit még talán el is néznék, de az iszonyat mennyiség ellenére- amit egy alkalommal a fejemre kellett tennem- nem éreztem tisztának a hajam. Így volt, hogy egymás után 3x is hajat kellett mosnom vele, hogy felfrissüljön a hajam. Elhasználtam, de csak nagy kínkeservesen (bár a felhszanált mennyiségek miatt gyorsan el is fogyott...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

eviszv

2015. október 20.

A Neogranormon kenőcs gyártójától jobb samponra számítottam. Nagyon híg, hirtelen ömlik a kézbe, könnyen leesik a kupakja, és számomra értelmetlen, miért kell ennyire színezni. Az illata sem valami lágy, babaillatú dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

klauuu93

2015. augusztus 13.

Rémület ez a sampon! A shauma baba sampomjahoz tudom hasonlítani,de annal is rosszabb.szerintem azert nagy a kiszerelés mert kb. 5 alkalom alatt elfogy.nem habzik kelloen,nehez eloszlatni,rettenet a szaga,letekertem a kupakjat es ugy ontottem a hajamra mert annyira sok kellett belole.Sokaig kellett dorzsolni a fejborom kulonben nehol zsiroa maradt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol