Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibe6, Módosítva: 2011. április 7.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Neogranormon testápoló bőrtápláló természetes zsírokat és olajokat, valamint a bőr védelmét biztosító hatóanyagokat tartalmazó készítmény.

kispanki

2017. november 10.

Tavaly használtam,de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A csomagolás kicsit változott a képhez képest. Az összetevőket sajnos nem tudom megítélni,mennyibben lettek mások.Minden nap, naponta kétszer használtam,de már a felkenés után olyan fura érzetet hagyott a bőrömön. Nehezen szívta be a bőröm,síkos érzetet hagyott. Az illata sem volt annyira "baba tisztaságú". Ennek ellenére kitartó voltam a tubus feléig. Azóta a fürdőszoba polcomon pihent. Ma dobtam ki. A neve miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Kb 5 évvel ezelőtt, bár lehet több is volt, csodakrémnek minősítettem, de mégsem vettem
újra sokáig. Viszont mi akkor fogadott az nem az volt, amire emlékeztem. Nem tudom mit csináltak ezzel a testápolóval de kutya füle a régihez képest, és nem éri meg az árát. Az illata az ami a régi. Nagyot csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Hideg Nóra

2014. március 20.

Nekünk a Ceumed Baby sokkal jobban bevált. Az ekcémás bőrt is szépen lehetett vele kezelni, a Neogranormon nem sokat használt, plusz van benne paraben, az engem picit aggaszt! Titeket nem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

orsolyanovak

2013. február 27.

Imádom a neogranormon termékeket. Az összetevői tényleg nem a legjobbak, de! ma néztem a rossmannban egy neogranormon sampont (nem tudtam róla) és néztem az összetevőit is és teljesen el voltam ájulva, hogy micsoda jó összetevők, meg neogranormon is meg az ára is...aztán megnéztem itt krémmánián is és nem egyeztek a dobozon leírtakkal. Szóval szerintem változtattak az összetevőkön és a csomagoláson is, a mostaninak 1000x jobbak (pl.: van benne panthenol). Így lehet, hogy a testápolóval is ez a helyzet, de visszatérve a tényekhez: nekem nagyon bevált, nem viszkettem tőle, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Egyetlen bajom az volt vele, hogy hidratálhatott volna még egy kicsit jobban, meg így elnézve egy sima kókuszolajjal lehet, hogy jobban járok...de, mint testápoló az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nomacs

2012. december 20.

Nekem még a nem pumpás verzió van meg, bár az sem így néz ki, mint ez, hanem szemből van rajta fotózva a baba. Hát az borzalmas... Igazából az illata nem rossz, de a száraz bőrömmel nem sok mindent kezd, nem lesz tőle annyira puha a bőröm, és az összetevőlista... hát elég kiábrándító, tele parabénnel... Az ára nem volt rossz, nem is fogyott olyan gyorsan (sajnos), ezért a két csillag, de legszívesebben másfelet adnék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

n_adry

2012. október 2.

Termék mintát kaptunk és gondoltam kipróbálom milyen lehet. Nagyon száraz a bőröm és a legtöbb testápoló nem használ rá semmit sem. Hamar beszívódott és puha is lett a bőröm tőle nem száradt ki pár órán belül mint a legtöbb termék után.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

kalinkozita

2012. szeptember 12.

Még a gyerekeknek vettem először, de én használom azóta is. Nekem nagyon bevált. Hamar felszívódik, nem ragad és nagyon jól hidratálja a száraz bőrt. Nyáron a nagy melegben sem érzem, hogy "lefolyna" rólam, mint sok testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

kicsi.andicsek

2012. július 21.

Amikor megvettem, azt hittem, hogy milyen jó lesz ez a krém a babámnak. Amikor megláttam az összetevőket, akkor azért elgondolkoztam. Az illata és az állaga nagyon jó. Könnyen beszívódik az én bőrömön, de a babámén nem annyira. Most már csak én fogom használni. Ez is egy szuperül reklámozott, szenny... Szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

zakuszka

2012. július 1.

Zsíros bőrre nem ajánlom. Szimpla testápoló, az illata finom, könnyen is beszívódik, sokáig elég, de nem veszem újra a bőröm miatt. Az összetevői sem túl biztatók. A csomagolása már megváltozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

kismadár

2012. június 13.

én imádom! elég régóta használom már és nagyon meg vagyok vele elégedve! nem túl drága, jó az állaga, gyorsan beszívja a bőröm és az illata.. az illata a kedvencem :) az összetevők tényleg nem túl bizalom gerjesztőek, de szerintem felnőttek nyugodtan használhatják. a bőröm szerencsére "szereti", nincs tőle semmi baja. 5/5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Glycerin, Urea
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.