Neogranormon

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb

• Hidratálja a bőrt
  • Védi olyan irritáló hatásoktól, amik a bőr kidörzsölését vagy a pelenkakiütést okozhatják
  • Természetes eredetű E-vitamint tartalmaz
  • Ásványi olaj származékoktól, állati eredetű anyagoktól, színezékektől és parabénektől mentes

Kiszerelés: 100 g és 200 g

EloiseBlack

2020. február 2.

Bár nincs kisbabám, de szinte mindenre jó.
Kézkrém, lábborotválkozás utáni, kisebb sebek és égett felületek nyugtatására és hámosítására. Sőt néha alapozó alá vagy csak simán éjszaka :) Sőt megfázáskor éjszakai orrkrém, soha nem piros már egy jó ideje az orrom. Viszont mivel nagyon hámosít a megfázás utolsó napjaiban nagyon hámlik a bőr az orról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Bár nincs kisbabám, de szinte mindenre jó.

Mariann1807

2019. június 16.

Én személy szerint magam miatt vásároltam. Használom csípésekre, az arcomra (mert hajlamos pattanásokra), sebekre. Szépen gyógyít, hamar beszívódik, de csak estére használom arcon, mert tényleg egy kis fehér réteget hagy. De egyébként abszolút hatásos, gyorsan leviszi a gyulladást is,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

annaramona

2019. június 12.

Irritált, kipattogott, száraz bőrre tökéletes megoldás. Szúnyogcsípésre is megfelelő. Csak az zavar, hogy fehér marad a bőr bőségesebb használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

laczayzita

2019. május 23.

Magamon használom a terméket hiszen nagyon jó a száraz, irritált börre, sebekre... gyorsan beszívódik és nem marad zsíros a böröm. Mindig van itthon egy csomag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Beus1995

2019. március 23.

A jó illatán kívül nem sok jót tudok róla mondani. Kislányom popsija kipirosodott, hiába használtuk. A gyógyszertári popsikrém tette rendbe. Biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

nagyerika28

2019. március 21.

Nappalra ezt használom a lányom popsiján és sose pirosodik ki neki. Éjszakára Sudocrem, de lehet éjjelre is kipróbálom, mert árban sokkal kedvezőbb! Tetszik az állaga is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Ginatural

2019. február 4.

Őszintén szólva én saját magamkn használom ezt a jó kis gyulladáscsökkentő krémet. Nálam abszolut bevált a gyantázás utáni területek regenerálására, pirosság csökkentésére, de ha pattanásom van időnként arra is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Nekünk mindig van itthon.
Nem az a tipikus zsíros popsikrém állaga van, aminek én nagyon örülök.
Nem hámosít annyira, mint a Sudocrem, (ami jó) talán ezért is van itthon mindkettő. A popsi pirosságát hamar elmulasztja.
Pattanásokra is hatásos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nekünk mindig van itthon.
Nem az a tipikus zsíros popsikrém állaga van, aminek én nagyon örülök.
Pattanásokra is hatásos :D

sztinke

2018. augusztus 28.

Tök jó ez a krém! Azt hittem, a korábbi, zsíros-testes krém tégelyben, de szerencsére nem. Pikk-pakk beszívódik, kellemesen nyugtat és ápol. Babáknak nem biztos, hogy elég, de én csak a hónaljamra használom, mert a szőrtelenítés és a dezodorok tudják irritálni. Éjszakára bekenem ezzel és reggelre újra puha és irritációmentes a bőröm :)
Télen gondolom jó lesz kézre, szájra, orr köré, és akár arcra is (bár oda nem biztos, hogy merem kenni, hiába parabénmentes). Meglátjuk, hogy úgy is ilyen jól teljesít e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

vicus11

2018. augusztus 18.

Mi nagyon szeretjük, a babámnak nem pirosodik a popsija tőle, könnyű eldolgozni a bőrön, szépen teszi a dolgát és az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propanediol, Glycerin