Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Monica83

2022. június 4.

Mindig van itthon. Imádom az illatát.Tèlen este bekenem a kezem, és reggel pihe puha lesz 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 4.

dunaimano

2022. április 1.

Általában van otthon valami hámosító, most éppen ez volt a soros, és volt már szerencsém bevetni erre-arra. A lenvendula engem kissé zavar benne, de csak azért, mert amikor a téli hidegben a kifújt orromra kentem, nagyon erőteljes volt az illat. Előtte nem is tudtam, hogy van benne... Nagyon jó sebekre, felületi sérülésekre, nagyon gyorsan gyógyul tőle a bőröm. Csodaszer, de legközelebb igyekszem egy illatmentes hámosítót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

szavitrii

2022. március 21.

Nálunk ez volt régen a Vindex (tudjátok, mint a filmben :D). Mindenre ezt kentük. Most is van, hogy popsikrémet használok kisebb bőrsérülésekre.
Update: Nemrég vettem, mert a kisfiam feneke nagyon piros volt. Pikkpakk helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

nyuszi.pok

2022. március 7.

Kötelező darab sebgyógyítás céljából. Imádom bár az árát mostanság eléggé felvitték...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Mijauhamm

2022. február 15.

Nem hiányozhat itthonról, az égvilágon mindenre jó: seb, pattanás, irritáció..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

Nem hiányozhat itthonról, az égvilágon mindenre jó: seb, pattanás, irritáció..

mafalda

2021. december 11.

Imádom, a sok orrfújás így télen total kicsípi a nózim, ez a kis krém egy éjszaka alatt rendbe teszi, de a kezeimre is szoktam kenni mikor kicsípi a hideg, arra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

kaptilusz

2021. december 11.

A sebgyógyító hatása kifogástalan! Minden háztartásban nélkülözhetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

A sebgyógyító hatása kifogástalan! Minden háztartásban nélkülözhetetlen :)

SziKri

2021. október 30.

Ha sebes az ujjam vagy épp megkarmol a macska, pár nap alatt helyrehozza a nyomokat, szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

vhsz

2021. szeptember 26.

Mindig van belőle itthon. Ha elmegyünk valahova a gyerekekkel, visszük magunkkal. Csípêsekre, sebekre, égésre ..... gyakorlatilag mindenre...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

ansc

2021. szeptember 21.

Allergiás időszakban illetve megfázások alatt szoktam használni. Az állandó orrfújás nagyon durván ki szokta dörzsölni az orromat és környékét. Borzasztóan szokott fájni. Éjszakánként szoktam bekenni az orromat vele, jó vastagon fehéren. Reggelre mindig 100%-osan rendberakja a bőrömet. Se égő bőr, se pirosság. Nyilván ha újra elkezdem fújni az orrom visszatérnek a tünetek de el se merem képzelni milyen lenne ha egyáltalán nem használnám... :D Amíg tart az allergia/megfázás addig használom a krémet is. Sokkal jobban beválik mint a bepanten, ami borzasztóan csip és nem tudom elviselni az irritált bőrfelületen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.