Neogranormon

Ár:   300-2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: SzAgika08, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   300-2500 Ft
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Az INCI listán az összetevők sorrendje nem a mennyiségi sorrendben van.

Kitsyke

2020. május 31.

Gyulladascsokkento hatasu, elsosorban pattanas utani nyomokra vettem de nem hasznalt, de gyulladasos nyaki pattanasokon segitett, 1 ejszaka alatt szebbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Fiszuli

2020. május 14.

Állandó otthoni krém kisebb hámsérülések, hámlások, erősebb kiszáradások kezelésére, de volt, hogy sebre is használtam. Imádnivaló az illata, a dolgát nagyon jól teszi. Gyorsan gyógyul tőle a bőr. Nagyon jól beszívja a bőröm, csak minimális réteget hagy, de azt sem törölgetem le. Megkérdőjelezhetetlen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Bevimici

2020. május 6.

Szerintem nem kell bemutatni a krémet. Ha lehorzsolom magam vagy megégetem stb. én rögtön ezt használom rá. + Sok műkörmös év után nagyon puha lett a körmöm és állandóan letört. Én a körmömet is kenem vele és már egy hét után sokat javít!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

megartron

2020. április 30.

Feltörte a cipő a lábam, aztán lassan akart gyógyulni, eszembe jutott, hogy éppenséggel van egy ilyen kenőcsöm (ettől vártam a pattanások megszűnését, de abban nem segített). 2x kentem a sarkamra és szinte nyoma sincs már a sebnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

hdori23

2020. április 19.

Update: Még mindig alaptermékem a kis gyógyszeres ládámban, a mostani helyzet miatt a sok kézmosás és fertőtlenítés megtette a hatását a kezemen. Véresre száradt és húzódott, egyik krém se segített így hozzáfordultam. Nem bántam meg egy éjszaka alatt sokat segített. Akinek hasonló a problémája az tegyen vele egy próbát :)

Nagyon szeretem, évek óta használom főleg a herpesz után és a sebeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Nagyon szeretem, évek óta használom főleg a herpesz után és a sebeimre.

Timo6

2020. február 18.

Nálunk évek óta mindig van itthon. A párom is nagyon szereti. Minden helyzetben megállja a helyét, ezért csakis 5 csillagot kaphat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Buklika

2020. február 13.

A kozmetikusok, akikhez jártam, állandóan ezt használták gyantázás után. Régebben arra használtam, hogy a pattanásokat vagy a segbeket gyógyítsa, de hamar félretettem, mert a vart mindig csak feláztatta, és a nyílt seb marad a helyén. A sima bőrre kenve meg olyan volt, mintha zsákot húztam volna a fejemre. :(
Aztán a sok reklám miatt (jól bekajáltam...) kipróbáltam a Richteres Curiosa gélt, az fényévekkel jobb, és a Neogranormon meg el lett felejtve. Egyébként volt itthon oyan tubus, ami kilyuladt, így ki kellett dobni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

tenagi

2020. január 27.

Megfázáskor szoktam használni az orrom allatt (rendszeresen kidörzsölődik a bőr a sok orrfújástól). Szépen rendbeteszi a bőrömet. Hátránya, hogy ha bekenem nagyon csíp, ezért a minusz egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Luiselotte

2020. január 26.

Van ,hogy éjszakára bekenem vele az egész arcom, olyan jólesik ez a zsíros állag ebben a hideg időben.
Másnapra puha ,feltöltött bőr az eredmény. A pici pirosságokat lehúzza , foltokat is halványítja, az illata pedig álomba szenderít.
Ha nem az egész arcom akkor náthás időben itthon az orrom alatti részt kenegtem vele szorgalmasan, meg ha már arra járok akkor a számat is . Így elkerülöm a pirosodást és kiszáradást. A pici tubus teljesen táskabarát, vihetem magammal utazásokkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Vivianaa

2020. január 25.

Kijött a számon egy herpesz és pont elfogyott a herpesz krémem. Ezt találtam itthon. Este vastagon bekentem és másnapra leszárította. Sok más dologra jó, még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.