Neogranormon

Ár:   300-2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: SzAgika08, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   300-2500 Ft
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Az INCI listán az összetevők sorrendje nem a mennyiségi sorrendben van.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon hasznos kis krém, gyerekkor illata van :) Minden helyzetben segít, amikor kipirosodik vagy irritált lesz a bőr. Amikor kórházban voltam, és nem tudtam kikelni az ágyból, felfekvésem lett, és az is szépen rendbe jött, segítette a hámképződést. Igazi alap termék, egy kis 3g-os kiszerelésben szoktam a táskámban is hordani, ha valamilyen szükséges helyzet megkívánja, legyen! :) Elég sűrű, ezt még mindig nem szeretem benne annyira, mert nehezen lehet elkenni, de a bőr melege végül is egész jól fellazítja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Októberi Lány

2019. május 16.

Helyileg, egy-egy (esti) órára kenem fel, ha van egy bibim (gyógyuló patti). Nem csodaszer, de segít a hamarabbi gyógyulásban. Igyekszem tényleg csak arra a részre felvinni, ahova kell, mert nagyon tömény cucc, nem szeretném ha mitteszert okozna. Fontos megfigyelés: levendula olajat tartalmaz. Amióta ezt realizáltam, vettem egy (cosmio-s) levendulaolajat, és mivel az kivételesen egy olyan illóolaj, amit töményen, higítás nélkül is lehet használni, van hogy a gyógyuló vagy még gyulladt részeket inkább azzal kenem be, lefekvés előtt, így az illata még “segít” is az elalvásban. (Mármint elvileg, rám így nem hat...:D) Szóval ez amolyan “jó ha van itthon” házi patikai alapfelszerelés, ha a náthától sebes lesz az orrom (csak ha már gyógyul, mert amúgy csíp), vagy bármi hámosítandó seb van, ehhez nyúlok. Legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

krisztinareka

2019. május 4.

Kiváló termék, nem csupán szépészeti-kozmetikai de gyógyászati vonatkozásban is! A használatával kapcsolatban megjegyezném, hogy nyílt sebbe NEM tesszük, hanem a sebszélekre illetve amint az záródik jó vastagon mehet a teljes bőrfelületre. Magát a sebet hidrogén peroxiddal tisztítjuk, majd Braunollal fertőtlenítjük. Ez utóbbiból a folyadék változat az előnyös, mert a krém beleragad és nem lehet a rákövetkező sebkezelésnél megfelelő (kímélő) módon eltávolítani. Opcionálisan a hidrogén peroxid után öblíthetünk fiziológiás sóoldattal. Eperke17 megjegyzésére reagálva: egy arcon lévő, felteszem kicsiny méretű sebnél nem kivitelezhető ez a procedúra, de akkor maradjunk a sima hidrogén peroxidos ecsetelésnél vagy még inkább kérjük ki professzionális szakember véleményét a konkrét esettel kapcsolatban. A Neogranormont meg ne pontozzuk le, mert nagyon sok csúnya és nagy kiterjedésű seb/fekéky gyógyulásához járulhatott már hozzá létezése óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Tim

2019. május 4.

Gyantázás után használom, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Gyantázás után használom, szeretem.

Eperke17

2019. május 1.

Nem szivesen húzok le egy terméket, főleg ha sokan jónak találják, de nekem nem hámosított semmit, viszont szétmarta az egyik sebemet és körülötte az ép bőr is sebes lett, maradandó foltot hagyott az arcomon. Nem hittem volna hogy így járok vele. Legalább a terméktől meg tudtam szabadulni. 0 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

eeeee

2019. március 14.

Évek óta mindig van itthon. Babapopsira nem használjuk, náthás időszakban az én orromat csípi, de minden másra bevált.
Kisebb-nagyobb vágásokra, horzsolásokra, irritációra, körömágybőr sérülésre kiválóan működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

natasa

2019. március 10.

Nagyon régen a pattanások helyére használtam, mert gyönyörűen eltüntette azokat. A kinyomott pattanás után is igazi gyógyír, nyom nélkül eltűntek a kis sebek. Most újra eszembe jutott, mert szájszéli berepedésem nem akart elmúlni. Bekentem vele, és nagyon jó!
Gyorsan "dolgozik", tegnap kentem be, ma már semmi fájdalom, húzódás, csak egy picike varasosdás van, ami nem reped fel újra kajálásnál. Érdemes tartani otthon egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Blankiss

2019. február 12.

Szinte minden bőrbajra használom, átsegített már égésen, dörzsölésen, vizsketésen mindenen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

ficeglobog

2019. február 3.

Be kell vallanom, nem vagyok vékony. Sőt... Ha nem vigyázok, nyáron szoknyában bizony fájón kidörzsölődik a combom. Ez az a krém, ami nyugtatja a pirosságot, gyorsan helyrehozza a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretjük és árban is kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Nagyon szeretjük és árban is kiváló

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate