Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2022. június 16.

Kiszerelés:   3 g, 25 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eeeee

2019. március 14.

Évek óta mindig van itthon. Babapopsira nem használjuk, náthás időszakban az én orromat csípi, de minden másra bevált.
Kisebb-nagyobb vágásokra, horzsolásokra, irritációra, körömágybőr sérülésre kiválóan működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

natasa

2019. március 10.

Nagyon régen a pattanások helyére használtam, mert gyönyörűen eltüntette azokat. A kinyomott pattanás után is igazi gyógyír, nyom nélkül eltűntek a kis sebek. Most újra eszembe jutott, mert szájszéli berepedésem nem akart elmúlni. Bekentem vele, és nagyon jó!
Gyorsan "dolgozik", tegnap kentem be, ma már semmi fájdalom, húzódás, csak egy picike varasosdás van, ami nem reped fel újra kajálásnál. Érdemes tartani otthon egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 10.

Blankiss

2019. február 12.

Szinte minden bőrbajra használom, átsegített már égésen, dörzsölésen, vizsketésen mindenen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

ficeglobog

2019. február 3.

Be kell vallanom, nem vagyok vékony. Sőt... Ha nem vigyázok, nyáron szoknyában bizony fájón kidörzsölődik a combom. Ez az a krém, ami nyugtatja a pirosságot, gyorsan helyrehozza a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretjük és árban is kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Nagyon szeretjük és árban is kiváló

FeNi

2019. január 30.

Nagy kedvenc! Egyszerűen mindenre tökéletes piros foltokra pattanás utáni hegekre/foltokra hámlasztásra.Imadom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

nyuszo

2019. január 9.

Kedvenc ápoló krémünk!
Horzsolások, csípések, kidörzsölt felületek kezelésére.
Jó sűrű, sokáig megtapad a kezelendő felületen, így védve a fertőzéstől.
Finom levendula illata van!
A kutyánk is imádja, a fülét szoktuk bekenni vele, mikor kivakarja. Megismeri az illatát, és egyből hagyja, hogy bekenjük vele...
Gyorsan megnyugtatja az irritált bőrt....
Mindig van belőle itthon egy tubussal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Kedvenc ápoló krémünk!
Horzsolások, csípések, kidörzsölt felületek kezelésére.
Jó sűrű, sokáig megtapad a kezelendő felületen, így védve a fertőzéstől.
Finom levendula illata van!
Gyorsan megnyugtatja az irritált bőrt....
Mindig van belőle itthon egy tubussal!

gmaresz

2018. december 29.

Ez nálunk alapdarab. Mindig van itthon. Csodaszer, sok mindenre használjuk, hamar nyugtatja az irritált bőrt. Nem csíp, a piros testvérével ellentétben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

macskusz

2018. december 28.

Főleg borotválkozás után használom, nagyon jól bevált, hamar eltünteti a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Floree

2018. december 12.

Fantasztikus ez a krém! A napokban ki kellett nyomjak egy óriási, mély fájdalmas pattanást az arcomon. Rettenetesen kisebesedett, csúnya piros folt éktelenkedett utána az államon. Ezzel kezdtem el mindennap egyszer kenegetni, és ma már alig látszik, nagyon halovány piros a helye.

Emellett akkor szoktam használni, amikor sebesre töri valami cipő a lábam, vagy a sok ujjkaparászástól kisebesednek az ujjaim (le kéne szoknom róla.. :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.