NeoStrata

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2012. január 4.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Erős hatású, glikolsav tartalmú fokozottan hidratáló és hámlasztó testápoló a száraz, fénykárosodott és/vagy aknés bőr ápolására. Javítja a keratózis piláris és hiperkeratózis tüneteket. Rendszeres használata csökkentheti az apró ráncokat.

Kiszerelés: 200 ml

nikolettmr

2015. december 16.

Sziasztok! Hol lehet mintát rendelni belőle? (nikolettmr@gmail.com)

Köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Sziasztok! Hol lehet mintát rendelni belőle? (nikolettmr@gmail.com)

Köszönöm!

joci3000

2015. december 9.

Termék mintákat rendeltem de ez lenyügözött szinte hihetetlen.Az arcomat is szépen kisimitotta.Még a zsircsomóm is olyan lapos lett töle az arcomon hogy alig látszik pedig száraz bőrre ajánlott imádom és nem kérdés újra veszem.Akinek nem száraz a bőrre az is tegyen egy próbát nyugodtan nekem se száraz még is gyönyörű a böröm baba popó arc pedig fiú vagyok :)újra itt nem tudom minek köszönhető hogy a több éves betokosodott hatalmas csomót nem tudtam kinyomni amióta hámlasztók most sikerült simán ki nyomni ami évekig ott volt.Azon a tudaton voltam hogy zsircsomó tudni kell nem egy csomó volt az arcomon sokat hámlasztóttam hogy ismét meg nyomkodtam s kifakadt.Az Isis pharma ehez a krémhez csak játék szer.Örülök hogy van kozmetikusom amit bár mikor be vethetek csodaszer kategória csillagos 5-ösnél is többet ér.Simán meg éri az árát érdemes be ruházni rá ha kiakarsz akadni.Direkt minden nap kenegettem a csomót nem bántam meg hihetetlen ez valami elképesztő életemben nem láttam ilyet .Csak most hogy tüntesem el a megnyult bőrt lehet azt is kisimitja :-D Update: Meséltem a kifakadt gömbről csomoról sokszor ki kellett nyomnom sajnos mindég naponta volt benne fehér undor de bátran jelenthetem hogy egyre szebb a böröm meg éri az árát ez a hámlasztó csoda szer!!!Szépen gyógyulók ez még nem elég a meg nyúlt böröm is eltünt egyre szebb a böröm ami hihetetlenül hihetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

zsófi84

2015. július 14.

A 10 %-osról váltottam erre azért, hogy ritkábban kelljen alkalmazni, és mellé beférjen más is. Az elején persze kiütött, de most már normalizálódni látszik a helyzet. Kb 5-6 naponta használom, nyáron nem is tervezem sűrűbben. Nekem ez megoldotta a bőrproblémámat.

UPDATE: Kb 3 hét alatt megszűnt a szokásos kiragyulás is, nem bántam meg, hogy váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Lotheg

2015. április 26.

Ez tényleg szuper, én minden viszonylag sűrűn használom, de jó, azt hittem ritkábban is elég lesz, de nem tudom nekem valamiért túl sok mindent kell leoldani róla ... Nagyon puha az arcom utána és imádom, ja igen lábszárra is használom benövések ellen, hát oda gyenge de azért valamit számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Lena800805

2015. április 23.

Fokozatosan tértem át ennek a lotion-nek a használatára a Bionic Lotion, majd az Ultra Smoothing Lotion után. Kb. fél éve alkalmazom, eleinte naponta kétszer, most már elegendő egyszer, így tudok használni más testápolót, testvajat is, csak hogy a finom illatok iránti szükségleteimet is kielégíthessem. A szárazság, érdesség megszűnt, soha ilyen hidratált nem volt a bőröm. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Makk Zsuzsó

2014. december 31.

Mostanság a hátamra és a vállaimra kenem, és heti egyszer nyak+dekoltázs. A hátam, vállam egyszerre hámló, ekcémás, és újabban pattanásos (ki tudja mitől). Elég jól rendbe rakja a bőröm. Arcra is használom nagy ritkán és bár érzékeny a bőröm, mindig jót tesz: egységesebb, ragyogóbb, összességében egészségesebb, szebb lesz tőle a bőröm. Az AHA hasznáról már szerintem mindent leírtak, évek óta használom, nem is tudom elképzelni nélküle. A márka többi termékével is elégedett vagyok, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

Villango

2014. október 7.

UP3: megszokta a bőröm, már nem okoz pattikat, de heti két este tudom csak használni. Mondjuk nem bánom. :) A lényeg hogy hasson, így még tovább is elég lesz a mennyiség.

UP2.: már jól vagyok, de csúnya pattifoltokat hagyott maga után, amiket majd ő szépen le is hoz.
A bőröm hozzászokott, már alig bizsereg ahogy felkenem.
1-2 apró patti még kijön, szerintem tőle, de akneroxiddal egy nap alatt eltűnnek.
Remélem hossztávon minden oké lesz vele.

UP 1.: kitoltam magammal...de remélem hosszú távon megéri majd minden egyes szenvedéssel töltött nap. :)
Most már használok smile-kat, de pár napja még nem használtam volna.....
A lentebb írt apró gyulladások után jött 3 hatalmas gyulladás ( a 2. vagy 3. használat után) szóval kissé kiborultam.
Én nem a pattik ellen vettem, mert a 10%-os AHA-nak és a 2%-os BHA-nak köszönhetően meglehetősen ritkán jött elő 1-1 darab. Viszont ha előjön, olyan sebet produkál a bőrömön, hogy a nyoma hosszú hónapokig ott van még. Egy év is kell hogy nagyjából elmúljanak. Ez hihetetlen, és nem is nyugszom bele. Ezért gondoltam hogy elkezdem ezt a 15%-osat használni.
A legelső (!!) alkalom után úgy kicsapott, hogy az valami elképesztő. Mindehhez elkezdtem úgy hámlani, hogy a párom folyton rajtam nevetett, azt mondta smink nélkül mehetnék a Walking Dead-be statisztának (zombis film).
Az első használat után kihagytam jópár napot mert sebes lett az arcom, de most már megint használom. 1-2 percig viszket, csíp picit, de utána elmúlik. 2 naponta tervezem használni (nagyon rezisztens a bőröm, a 10%-os AHA-t naponta használtam előtte egy évig....).
Szóval most aztán van min dolgoznia, az új foltokon még tesztelni is tudom a következő időszakban, és csak remélem hogy többel nem fog "boldogítani".
A homolomon van egy májusban szerezett gyengébb fajta májfoltom, és az elmúlt pár használat után már mintha halványodna...

Megkapja az 5 csillagot. :)
Az első használat után én is kipattogtam tőle, ami szomorúvá tett mert már rég nem volt gyulladt pattanásom, de tudom hogy az elején ez történik, pontosan így jártam a 10-es AHA-jukkal is, utána pedig jött a csoda. :) Szóval mára az apró gyulladások már lehúzódtak, remélem nem is jön ki több.
Szerintem amúgy nagyon jó kis cucc, engem picit még csíp, a 10%-osat előtte 1 évig használtam.
Jövök majd még UP-el, de kétlem hogy ártani fog. ;-)
Már most simít és puhít, én BHA-val és retinal-lal használom együtt, nekem ez a bombabiztos 3-as kell a szép bőrhöz. Remélem hosszú távon jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

A bőröm hozzászokott, már alig bizsereg ahogy felkenem.
Remélem hossztávon minden oké lesz vele.

Most már használok smile-kat, de pár napja még nem használtam volna.....

Megkapja az 5 csillagot. :)
Jövök majd még UP-el, de kétlem hogy ártani fog. ;-)

shinook

2013. szeptember 10.

Sajnos a hátam és a mellkasom is tele van pattanásokkal.. Ezért nagyon szeretem ezt a testápolót. és ami még plusz jó pont,hogy az összetevői is szépek. Nálam sincsen semmiféle irritáció. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

richrd

2013. június 11.

Én már lassan egy éve használom, és nagyon jó. Sajnos, akinek kipirosodásra hajlamos a bőre, az nem használhatja... tudom, mert nekem az arcom sajnos ebbe a kategóriába esik és oda tényleg nem tudom felkenni a krémet, mert mintha megégettek volna. Borzalmas. Viszont a pattanásokat szépen leszedi, de csak úgy ha akneroxid fölé viszem a krémet... Ha alá vittem, akkor csak súlyosbította a dolgot.
Mindenestre jobb, mint egy fizikai hámlasztó. Az árát is megéri.. Ha összeadnám mennyi peelinget vettem volna az elműlt egy évben, ha ez nincs... Bőven 'akciósan' jött ez ki nekem. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Pandácska

2013. június 6.

1 hónap hasznàlat utàn mindenképpen csodaszernek nevezném. Làtvànyosan javított egy-két pattanàs utàn maradt foltomon, eltűntek a szàrazabb területeim is. Még a tàg pórusokon is segített, pedig ezt egyàltalàn nem vàrtam ettől a terméktől. Ha elfogyna, újravenném, de ez a kiszerelés nagyon sokàig elég lesz! Nem csípi az arcomat, nem leszek tőle piros, az elején nagyon zsíros érzést hagy, de utàna kb. fél óra alatt nekem tökéletesen felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.