NeoStrata

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2012. január 4.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Erős hatású, glikolsav tartalmú fokozottan hidratáló és hámlasztó testápoló a száraz, fénykárosodott és/vagy aknés bőr ápolására. Javítja a keratózis piláris és hiperkeratózis tüneteket. Rendszeres használata csökkentheti az apró ráncokat.

Kiszerelés: 200 ml

diahlin

2012. november 16.

Egy mintát szereztem be ebből, hogy kipróbáljam. Eredetileg a gyengébb, 10%-osat szerettem volna, de olyan nem volt a patikában. Először csak egy kis helyen próbáltam ki, mert itt olvastam, hogy erős, csíp, meg pattanásokat okozhat. Ezekből egyiket sem tapasztaltam. Másnap egy kicsit bátrabban használtam, de még mindig nem volt se csípő érzés, se pattanás, se hatás. Utoljára tisztességes mennyiséget kentem fel az egész arcomra, egy percig kellemesen meleg volt, de reggelre megint semmi nem történt. Miért nem sikerült a kísérlet, kérdeztem magamtól, mert nem vagyok egy rinocéroszbőrű ember és soha nem használtam korábban hámlasztót. Fogalmam sincs, miért nem használt, de örülök, hogy nem költöttem 10.000 forintot erre a semmire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

letta

2011. december 16.

A legjobb AHA-s termék amivel valaha találkoztam! 15% glikolsav tartalmával kifejezetten "erős", ezért csak azoknak javasolt, akiknek a bőre már hozzászokott az AHA hámlasztókhoz! Arcra is kenhető, olajmentes, extra gyorsan beszívódik. Éjszakára használom, reggelre egyszerűen fantasztikusan néz ki a bőröm tőle! Aki kedveli a Neostrata Ultra Smoothing Lotion-jét (az 10%-os), de kicsit kevésnek érzi, próbálja ki ezt,nem fog csalódni! 200 ml-es kiszerelésével nagyon sokáig elég, ezért kifejezetten gazdaságos! Csillagos ötös értékelés!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.