Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az aranyfüstöt tartalmazó luxusszappant a Nesti Dante szappanfőző műhely fennállásának 60-ik évfordulójára készítették. A 24 karátos arany fémes eleganciáját Firenze város jelképe, a nemes írisz illata emeli ki. Arany tartalmánál fogva nyugtatja, fertőtleníti az irritált bőrt.

ruby88

2022. június 30.

Az illata miatt csábultam el, ami őrjítően jó, de sajnos más pozitívumot nem tudok mondani. Nagyon szárította a bőröm, és hát na... a pálmaolaj nem túl vonzó termékelőny manapság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

elynor91

2022. május 20.

Mindig is szerettem volna szappant használni tusfürdő helyett, de eddig mindegyik szárított. Nos eddig...megtaláltam ugyanis a szappanok királynőjét és ez most nem csak erre, hanem az egész márkára vonatkozik.
Amiért imádom:
-nem szárít
-isteni illatok
-óriási mennyiség - picit "sajnálom" is, mert mindet ki akarom próbálni :P
-nem "nyálkásodik", mint általában a szappanok
-fürdés után is rendesen illatozom, meg a fürdő is
-na meg a gyönyörű csomagolás

Erről a szappanról: isteni krémes, kicsit fűszeresebb, klasszikus, szappanos tisztaságillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Amiért imádom:
-fürdés után is rendesen illatozom, meg a fürdő is
-na meg a gyönyörű csomagolás

stylo

2022. január 16.

Neha ramjon h tusfurdok helyett szappant hasznalok. Ilyenkor beszerzek tobb fajtat, es elvezkedem ossze-vissza. Ez az egyik. Mar tobbszor vettem szappant a markatol, soha nem hasznaltam el vegig. Szekrenyillatositokent vegezte a legtobb. Oriasi a merete. Ettol kicsit kenyelmetlen vele banni. Jo, hogy nem lesz a szappantarto ilyen nyulos, taknyos tole. Birom az illatat is. Elegge szarit, en olajat hasznalok utana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Pajzs

2021. december 17.

Kézmosáshoz használtam el, félbevágva, mert túl nagy lett volna a szappantartónkba, és így jobban bele is illett a tenyerembe bumszli, lekerekített alakjával. Előtte a szekrényt illatosította, és e munkáját teljesen jól végezte.
Kézmosó szappanként nagyszerűen tisztított, bőséges habot adott, ám hagyott maga után egy érdes érzetet, de fura mód mégsem szárította szét a kezem, a megszokottnál egy-két alkalommal kellett többször krémeznem. Ettől függetlenül ennek a csikorgós érzésnek nem vagyok a rajongója. A benne lévő csillámok a használat elején, mikor még nem tompult el a félbevágott rész, megmaradtak a kezemen, pedig alaposan leöblítettem, illetve megtöröltem őket. De ez nem is zavart.
Az illata púderes-fás, nekem másnak tűnt, mint a sima, nesti dantés, íriszes szappané, parfümösebbnek éreztem.
Rendszeres kézmosással kb. két hónapig elég volt egy fél szappan. Nem mállott, nem ragadt oda a szappantartóhoz, nem esett szét, a vége felé letört belőle egy kicsi darabka, de azt simítással visszatapasztottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Chamana

2021. november 20.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Az illata csodás, a szappan sokáig tart, nem mállik szét.
A márkától többfélét kipróbáltam, volt amelyiknek csak kibontáskor volt szuper illata, pár használat után sima naturszapoan illat maradt, valahogy "elpárolgott" (?) belőle.
Ez viszont elejétől a végéig elegáns, finom íriszillatot áraszt.
A bőröm sima és jó illatú lesz a használata után. Egy nagyon picit szárít, de testápolóval ellensúlyozom.
Teljesen elégedett vagyok a márkával, sok illat közül választhatunk. Mindegyiknek van egy sajátos hangulata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Ez viszont elejétől a végéig elegáns, finom íriszillatot áraszt.

isabelle007

2021. november 17.

Nagyon tetszik a szappan, egyetlen egy dolog miatt nem használom: az illata. Szerintem ez férfiaknak készült...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

Lugana

2021. augusztus 18.

Ajándékba kaptam a szappant és hozzá folyékony szappant is. Vigye valaki el! Újra tusoltam, mert nem bírtam az illatát magamon. Soha többé…sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

blackberry

2021. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a füstös illatú szappant. Kifejezetten jól hidratál és kellemes illattal árasztja el a fürdőszobát. :) Félbe szoktam vágni, úgy könnyebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

neakardtudnihogyki

2020. november 10.

Legjobb szappan a szappanok legjobbikatol!
Vegig probaltam az osszeset de ez a legszebb legfinomabb szappan. Arcmosokent is ezt hasznalom es rendszeresen bezsebelem a dicsero szavakat pedig csak szappannal mosok arcot es csiganyalas kremet hasznalok ennyi! :)
🇮🇹 💚🤍❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Legjobb szappan a szappanok legjobbikatol!
🇮🇹 💚🤍❤️

Katka01

2020. augusztus 29.

Az első Nesti Dante szappanom. Száraz lett tőle a bőröm, az illata arra emlékeztet, mikor a templomban a tömjén füstje terjeng. Különleges, de nem az én illatom! Öt pontot azért megérdemel, mert a Nesti szappanok imádnivalóak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.