Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az aranyfüstöt tartalmazó luxusszappant a Nesti Dante szappanfőző műhely fennállásának 60-ik évfordulójára készítették. A 24 karátos arany fémes eleganciáját Firenze város jelképe, a nemes írisz illata emeli ki. Arany tartalmánál fogva nyugtatja, fertőtleníti az irritált bőrt.

neakardtudnihogyki

2020. november 10.

Legjobb szappan a szappanok legjobbikatol!
Vegig probaltam az osszeset de ez a legszebb legfinomabb szappan. Arcmosokent is ezt hasznalom es rendszeresen bezsebelem a dicsero szavakat pedig csak szappannal mosok arcot es csiganyalas kremet hasznalok ennyi! :)
🇮🇹 💚🤍❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Legjobb szappan a szappanok legjobbikatol!
🇮🇹 💚🤍❤️

Katka01

2020. augusztus 29.

Az első Nesti Dante szappanom. Száraz lett tőle a bőröm, az illata arra emlékeztet, mikor a templomban a tömjén füstje terjeng. Különleges, de nem az én illatom! Öt pontot azért megérdemel, mert a Nesti szappanok imádnivalóak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Yeticica

2020. augusztus 22.

Mélységesen csalódott vagyok.
3 napja használom ,> a bőröm cserepesre száradt, húzódik. Az illata mind ennek, mind a Philosopha Cream nevunek kb retro szappanszag (némi különbséget érzek, de nem sokat). Ennyit a 2 forintis Dove szappanom is simán tud, az is bitang jól tud szárítani, lassan el is pakolhatom a törölközőket a furdobol. De a Dovenak legalább tartós és mennyei illata van.
Bontott tégla ugyanitt eladó! (annak jó lesz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Mélységesen csalódott vagyok.
Bontott tégla ugyanitt eladó! (annak jó lesz).

Scara

2020. augusztus 7.

Annyi pozitív véleményt olvastam már erről a szappanról, hogy ma délelőtt vettem belőle egyet. Hosszútávú tapasztalatot még nem tudok mondani, mert még csak kétszer mostam vele kezet, de úgy tűnik nem szárít. 😊
Az illata tényleg pont olyan, mint a Molecule01 parfümnek, amiből nekem mindig van itthon. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

lujzcsi

Korcsoport: >54
2020. május 5.

Nagyon finom, egy felkapott parfümre hasonlít számomra az illata, melyet imádok a bőrömön is! Vettem már pár darab Nesti Dante szappant, egyikben sem csalódtam, de ez és a Róma nagyon bejön nekem!
Megjegyzés: Szerintem a Molecule 01-es parfümre hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 5.

Megjegyzés: Szerintem a Molecule 01-es parfümre hasonlít.

juditjanka

2020. április 1.

Óriási darab, nagyon finom illattal, exkluzív kiszerelésben. Habzik és tisztít, mint minden valamire való szappan, nem az a "víz éri és szét tudom nyomni a kezemmel az egész tömböt" típusú vonal. Ár-érték arányban is szuper szerintem, mert tényleg olyan, mint egy fél tégla. Mellesleg a márka bármelyikét választhatjuk, az illata tényleg tartós a bőrön. :) Szárító hatását én nem tapasztaltam, de el tudom képzelni, hogy nagyon érzékeny bőrre már nem tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

mandarin

2019. július 21.

Próbáltam már néhány Nesti szappant, de magasan ez vezet (szorosan mögötte a fügéssel). Bőrön hosszan érezhető fürdés után a klasszikus, elegáns, nagyon kifinomult illat. Kellemesen, közepesen habzik, a kerekített forma miatt könnyebb használni, a benne lévő csillámok minimálisak és diszkrétek. A bőrt nem szárítja. Összességében, egy igazán nőies, elegáns, szofisztikált illatú szappan, ami nem utolsósorban vegán termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

Mandarindream

2019. május 27.

Kb. 80+ -os öregasszonyok bepókhálósodott szaga. Csakis a leírás alapján választottam. 24 karátos arany fémes eleganciája,mi?! Egy nagy darab sárgás/okkeres ronda szappan. Annyi eleganciája van, hogy dombornyomott. Se aranyfüst, se kis csillám, semmi elegáns. A szaga meg végképp nem az. Ez nálam kuka termék, bocs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

mrs.imperator

2019. április 24.

Fantasztikus ez a szappan! Nekem a mérete kifejezetten tetszik. A 100 g-s szappanok hamar elfogynak. Csodás az illata, nem erős, tolakodó és mű, hanem kellemes, finom, elegáns, púderes. Nem esik szét, egyenletesen fogy, finoman habzik, künnyű eloszlatni, a színe az apró halvány aranyló kis csillámokkal gyönyörű. A márkának a levendulás és a virágos szappanjait is próbáltam már, teljesen odáig vagyok értük :) Remek márka, fantasztikus termékek! Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Megany

2019. március 9.

Időtlen klasszikus,szuperelegáns.Ezt gyszer minden nőnek ki kell próbálnia! A férjemnek is bejön,pedig nem szokta észrevenni az ilyesmi illatokat a fürdőben,de ez messziről kitűnt még neki is!
Szuper termék,bár lehetne picit diszkrétebb méretben is,amit utazáskor tudnék tartóba tenni.Emiatt egy minusz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.