Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az aranyfüstöt tartalmazó luxusszappant a Nesti Dante szappanfőző műhely fennállásának 60-ik évfordulójára készítették. A 24 karátos arany fémes eleganciáját Firenze város jelképe, a nemes írisz illata emeli ki. Arany tartalmánál fogva nyugtatja, fertőtleníti az irritált bőrt.

lujzcsi

2019. augusztus 16.

Nagyon finom, egy felkapott parfümre hasonlít számomra az illata, melyet imádok a bőrömön is! Vettem már pár darab Nesti Dante szappant, egyikben sem csalódtam, de ez és a Róma nagyon bejön nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

mandarin

2019. július 21.

Próbáltam már néhány Nesti szappant, de magasan ez vezet (szorosan mögötte a fügéssel). Bőrön hosszan érezhető fürdés után a klasszikus, elegáns, nagyon kifinomult illat. Kellemesen, közepesen habzik, a kerekített forma miatt könnyebb használni, a benne lévő csillámok minimálisak és diszkrétek. A bőrt nem szárítja. Összességében, egy igazán nőies, elegáns, szofisztikált illatú szappan, ami nem utolsósorban vegán termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

Mandarindream

2019. május 27.

Kb. 80+ -os öregasszonyok bepókhálósodott szaga. Csakis a leírás alapján választottam. 24 karátos arany fémes eleganciája,mi?! Egy nagy darab sárgás/okkeres ronda szappan. Annyi eleganciája van, hogy dombornyomott. Se aranyfüst, se kis csillám, semmi elegáns. A szaga meg végképp nem az. Ez nálam kuka termék, bocs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

mrs.imperator

2019. április 24.

Fantasztikus ez a szappan! Nekem a mérete kifejezetten tetszik. A 100 g-s szappanok hamar elfogynak. Csodás az illata, nem erős, tolakodó és mű, hanem kellemes, finom, elegáns, púderes. Nem esik szét, egyenletesen fogy, finoman habzik, künnyű eloszlatni, a színe az apró halvány aranyló kis csillámokkal gyönyörű. A márkának a levendulás és a virágos szappanjait is próbáltam már, teljesen odáig vagyok értük :) Remek márka, fantasztikus termékek! Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Megany

2019. március 9.

Időtlen klasszikus,szuperelegáns.Ezt gyszer minden nőnek ki kell próbálnia! A férjemnek is bejön,pedig nem szokta észrevenni az ilyesmi illatokat a fürdőben,de ez messziről kitűnt még neki is!
Szuper termék,bár lehetne picit diszkrétebb méretben is,amit utazáskor tudnék tartóba tenni.Emiatt egy minusz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

epid

2018. december 6.

Az illata nagyon finom, hosszan érezhető, parfümben is elfogadnám! A szappant és tusfürdőt is használtam, de sajnos szárította mindkettő az érzékeny, száraz bőröm. Testápolóban létezik vajon????
A férjem nagyon szereti, neki a kedvence, pedig nagy szappanmániás :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

A férjem nagyon szereti, neki a kedvence, pedig nagy szappanmániás :-)

Marcsi66

2018. november 18.

Romantika már megvolt,az is finom,de ez még annál is ,Külön örültem a formának mert ez nem tégla,gömbölyített,Az illata valóban luxus,és olyan jó érzést ad,
Közepes habzás ,szárítani úgy vettem észre h nem,Nagyon sokáig elég,nekem megéri,,,,mindig a tusfürdőt preferáltam,,most ez a szappan- család kiütötte!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Noncsikaaa

2018. augusztus 8.

Úúúú, emlékszem erre a szappanra!!! Nem csodaszer, de az árát és értékét, mennyiségét tekintve még mindig ez a verhetetlen! Valóban nagyon finom, púderes illata van, a szappanokhoz képest egyáltalán nem szárít, szerettem használni arcra, testre, mindenhová! :) Közepesen habzik, és bár nem szoktam egy kozmetikumot külsősége alapján megítélni, de ez olyan szép, luxushatású, hogy már csak ezért is érdemes kipróbálni! :) Újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nyuszo

2018. május 16.

Sok Nesti Dante szappant kipróbáltam már (nem tudok ellenállni a csomagolásuknak és az illatuknak :)), de ennek az illata tetszik a legjobban! Csodás, púderes illat, ami belengi az egész fürdőszobát... gyönyörű halvány arany színe van, pont annyira habzik, amennyire kell, tartós, nagyon sokáig elég. Finom, elegáns, jó érzés használni. Egyre ritkábban csábulok el egy-egy újdonság miatt, és mindig visszatérek hozzá.....

ui: már otthon a polcon vettem észre, hogy VEGAN-friendly, amitől még nagyobbat nőtt a szememben! Ő a tökéletes szappan.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Reni666

2018. március 29.

nekem annyira nem vált be !!!
illatát nem éreztem ..
arcra borzaszto volt . vegul kézmosonak elhasználtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem annyira nem vált be !!!
illatát nem éreztem ..
arcra borzaszto volt . vegul kézmosonak elhasználtam