Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az aranyfüstöt tartalmazó luxusszappant a Nesti Dante szappanfőző műhely fennállásának 60-ik évfordulójára készítették. A 24 karátos arany fémes eleganciáját Firenze város jelképe, a nemes írisz illata emeli ki. Arany tartalmánál fogva nyugtatja, fertőtleníti az irritált bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

széva

Korcsoport: >54
2023. december 11.

Mindig nézegettem szaglásztam ahol csak elém jött. Most vettem meg mikor 2500ft ért kínálják. Nagyon tetszik, kézmosásra akartam használni, de mikor kipróbáltam fürdésre azóta csak ezt használom. Nem is szárít és olyan boldog luxus illata van. biztos ,hogy veszek még azt szeretném ha sose fogyna el. Ami még számomra fontos nincs utána szemét....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 11.

Tiziana

2023. augusztus 10.

Ez a legjobb Nesti! Aranykrém a bőrön, írisz, és mandulatej illattal.
Szerintem nem az a tipikus "tisztasági "szappan illat. Nagyon lágy, szinte tejszínes.
Csak arcra használva, min. 3 hónapig kitart. Az illata visszafogott,és annyira szeretem,
hogyha épp a fürdőben vagyok, kiveszem a tartójából hogy megszagolhassam, s már megyek is tovább.
Imádás! Csatlakozom az abszolút rajongók táborához.
Mostanság: sokkal szebb a csomagolása, és sokkal drágább egyúttal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 10.

Ez a legjobb Nesti! Aranykrém a bőrön, írisz, és mandulatej illattal.
Imádás! Csatlakozom az abszolút rajongók táborához.
Mostanság: sokkal szebb a csomagolása, és sokkal drágább egyúttal.

mooo

2023. április 8.

Mióta kipróbáltam csak ezt használom. Nem szárít, de igazából mindegy is, mert az illata olyan csodás, hogy még az sem érdekelne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 8.

ruby88

2022. június 30.

Az illata miatt csábultam el, ami őrjítően jó, de sajnos más pozitívumot nem tudok mondani. Nagyon szárította a bőröm, és hát na... a pálmaolaj nem túl vonzó termékelőny manapság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

elynor91

2022. május 20.

Mindig is szerettem volna szappant használni tusfürdő helyett, de eddig mindegyik szárított. Nos eddig...megtaláltam ugyanis a szappanok királynőjét és ez most nem csak erre, hanem az egész márkára vonatkozik.
Amiért imádom:
-nem szárít
-isteni illatok
-óriási mennyiség - picit "sajnálom" is, mert mindet ki akarom próbálni :P
-nem "nyálkásodik", mint általában a szappanok
-fürdés után is rendesen illatozom, meg a fürdő is
-na meg a gyönyörű csomagolás

Erről a szappanról: isteni krémes, kicsit fűszeresebb, klasszikus, szappanos tisztaságillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Amiért imádom:
-fürdés után is rendesen illatozom, meg a fürdő is
-na meg a gyönyörű csomagolás

stylo

2022. január 16.

Neha ramjon h tusfurdok helyett szappant hasznalok. Ilyenkor beszerzek tobb fajtat, es elvezkedem ossze-vissza. Ez az egyik. Mar tobbszor vettem szappant a markatol, soha nem hasznaltam el vegig. Szekrenyillatositokent vegezte a legtobb. Oriasi a merete. Ettol kicsit kenyelmetlen vele banni. Jo, hogy nem lesz a szappantarto ilyen nyulos, taknyos tole. Birom az illatat is. Elegge szarit, en olajat hasznalok utana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 16.

Pajzs

2021. december 17.

Kézmosáshoz használtam el, félbevágva, mert túl nagy lett volna a szappantartónkba, és így jobban bele is illett a tenyerembe bumszli, lekerekített alakjával. Előtte a szekrényt illatosította, és e munkáját teljesen jól végezte.
Kézmosó szappanként nagyszerűen tisztított, bőséges habot adott, ám hagyott maga után egy érdes érzetet, de fura mód mégsem szárította szét a kezem, a megszokottnál egy-két alkalommal kellett többször krémeznem. Ettől függetlenül ennek a csikorgós érzésnek nem vagyok a rajongója. A benne lévő csillámok a használat elején, mikor még nem tompult el a félbevágott rész, megmaradtak a kezemen, pedig alaposan leöblítettem, illetve megtöröltem őket. De ez nem is zavart.
Az illata púderes-fás, nekem másnak tűnt, mint a sima, nesti dantés, íriszes szappané, parfümösebbnek éreztem.
Rendszeres kézmosással kb. két hónapig elég volt egy fél szappan. Nem mállott, nem ragadt oda a szappantartóhoz, nem esett szét, a vége felé letört belőle egy kicsi darabka, de azt simítással visszatapasztottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 17.

Chamana

2021. november 20.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Az illata csodás, a szappan sokáig tart, nem mállik szét.
A márkától többfélét kipróbáltam, volt amelyiknek csak kibontáskor volt szuper illata, pár használat után sima naturszapoan illat maradt, valahogy "elpárolgott" (?) belőle.
Ez viszont elejétől a végéig elegáns, finom íriszillatot áraszt.
A bőröm sima és jó illatú lesz a használata után. Egy nagyon picit szárít, de testápolóval ellensúlyozom.
Teljesen elégedett vagyok a márkával, sok illat közül választhatunk. Mindegyiknek van egy sajátos hangulata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 20.

Ez viszont elejétől a végéig elegáns, finom íriszillatot áraszt.

isabelle007

2021. november 17.

Nagyon tetszik a szappan, egyetlen egy dolog miatt nem használom: az illata. Szerintem ez férfiaknak készült...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

Lugana

2021. augusztus 18.

Ajándékba kaptam a szappant és hozzá folyékony szappant is. Vigye valaki el! Újra tusoltam, mert nem bírtam az illatát magamon. Soha többé…sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Paula Begoun bőrápolási szakértő és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen olyan kutatás, mely bizonyítaná, hogy az aranynak lenne bármilyen pozitív vagy öregedésgátló hatása a bőrre.