Nesti Dante

Ár:   1540 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: alycethetyger, az összetevőket feltöltötte: rabbitdoubt, Módosítva: 2019. október 31.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A luxussorozathoz tartozó Nesti fekete szappan növényi eredetű aktív szenet tartalmaz, tisztító és fertőtlenítő hatása egyedülálló, melyet kiválóan egészít ki a tápláló karitévaj, a lágyító hatású zabkivonat és a gyulladásgátló útifű. A szappan szinte testápoló tulajdonságokkal bír: eltávolítja az elhalt hámsejteket, a bőrradírok durva dörzshatása nélkül, miközben hidratál és simává, feszessé teszi a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Saranhuone

2021. június 6.

Hatalmas, fura illatú szappan, pattanásokra csodaszer. 2-3 naponta használom zuhanyzáshoz, nagy mértékben segít a havonta előbújó hormonális aknékon arcon és háton egyaránt. Párom zsíros bőrén is sokat javított. Érdekes, hogy bár szappan és leszárítja a csúnyaságokat, nem szárítja a bőrt úgy mint más szappanok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

CibiBea14

2021. június 6.

Nagyon finom illata van, hasonlít a Coco Chanel mademoiselle-re. Fenntartásaim voltak a szappanokkal, de ez egy kellemes csalódás, nem szárítja a bőröm nem viszketek utána, mint a legtöbb szappan után és nagyon sokáig elég, valamint az is plusz pont, hogy nem tartalmaznak parabéneket, ásványi olajokat, szulfátokat, glikolt, allergizáló anyagokat, SLS-t és EDTA-mentesek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

Timi8

2020. december 27.

Férjemnek vettem ezt a tìpust.
Szépen lassan pròbálom átszoktatni Őt a szappanra, nekem nagyon hamar sikerült, de ő valamiért idegenkedett tőle sokáig. Nem régóta használja még, de már most érezhetően jobb a bőre, komfortosabban is érzi magát.
Érzékeny és problémás bőre van egyébként, főleg a felkarján, combjain, (psoriasis hajlam, ill.pici kora òta keratosis pilaris...), napi 2x (reggel és este is) testápolòznia kell magát ahhoz, h.legyen egy kis kényelemérzete, tehát nagyon nem mindegy, mit használ. Ez viszont ùgy néz ki, tényleg jò választás! Finoman hámoldò (keratolitikus), a bőrpìrt is 2-3 alkalom után látványosan csökkentette, tehát a gyulladásgátlò hatása is működik.
Uniszex darab, megjelenését tekintve simán a pasik számára is ajánlhatò jò szìvvel. Igazán maszkulin: hatalmas, nehéz, fekete, erőteljesebb borsos-fűszeres, tartòs illatù. Ahogy felhabzik, finom-puha, igazán krémes habja lesz, élmény vele zuhanyozni.
Érezhetően luxi termék.
/ Premensis-ragyuszos időszakban a reggeli arcmosáshoz lenyùlom magamnak, csoda-cucc. /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Férjemnek vettem ezt a tìpust.
Érezhetően luxi termék.

Lanie

2019. március 3.

Amióta rátaláltam a Nesti szappanokra, konkrétan nem is használok tusfürdőt egyáltalán, csak a szekrényben maradt régi darabokat kell végre elhasználnom és kész. Nem csak környezettudatosság szempontjából szuper, de a bőrömnek is jót tesz és nem mellékesen fantasztikus illata van minden darabjuknak. Ez a termék a legutóbbi vásárlásom alkalmával landolt a kosaramban és persze őt sem bántam meg. Csoda fekete szappan, erős, tartós uniszex parfüm illata van, olyan lágyan körül ölel még órákkal később is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Babooca

2019. január 22.

Együtt szereztem be a fekete cseresznyés társával és nagyon megszerettem. Ezt bontottam fel elsőre, nagyon kíváncsi voltam rá, hogy milyen lehet. A férfias illata kicsit meglepett, de idővel megszoktam, a végére meg már tetszik is. Nagyon jól leszárítja a pattanásokat, meglepően jó eredményeket értem el vele pár használat után. Napi kétszeri használat során az arcomat nagyon szárítja, de ez majd nyáron jól jön úgyis. Hosszabb távú használat után újra nyilatkozom. Eddig tökéletes, mint ahogy kb. az összes eddig próbált Nesti Dante szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

soyle74

2019. január 6.

Nekem is nagyon bevált, még jobb is a számomra, mint a Rossmannban kapható Sunflower fekete szappanok, pedig azok se rosszak.
Az illata is jobb, és jobban is szárítja a zsíros arcbőrömet, mint az általam korábban eddig kipróbált fekete szappanok.
Jó nagy darab, úgyhogy sokáig elég lesz, mert csak arcmosásra használom 1-2 alkalommal egy nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

betty007

2018. november 24.

Körülbelül 10 éve folyamatosan használok nesti szappant, különböző sorozataiból, de legtöbbjük szárított, de Ő az igazi szappan a számomra, alig várom a fürdést. Hát elmúlottam 40 éves mire megtaláltam. Az illata finom, még hidratál is, first class termék. Rengeteg csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.