Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A szappan gyöngykivonattal dúsított, krémes állaga lágyítja és érzékivé varázsolja a bőrt, az illatharmóniáról a rózsafa és a feket nőszirom elegye gondoskodik.
  • SLS-mentes
  • Paraben-mentes

Kiszerelés: 250 g

rozuska

2013. december 4.

Hát, egy kicsit tanácstalan vagyok. A szappannak csomagoláson keresztül mennyei az illata, így míg nem használtam betettem a mosott ágyneműk közé a polcra. Az összes átvette az illatot és olyan volt, mintha lenne egy ilyen öblítőm, pedig csak ezt szívta be az anyag. Még ágyhúzás után is simán megmaradt, és nem illant el. s akkor itt jön egy nagy de..., mert elkezdtem használni és konkrétan megbántam, hogy kibontottam és nem továbbra is ruhaillatosítóként funkciónál. Az illata becsapott és használat közben már nem tetszett. Van benne valami nem finoman maszkulin.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin

Forrás: ITT